На замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією GIZ, Агентство з розвитку підприємництва допоможе підприємцям отримати нові навички для розвитку бізнесу.
«Синдром емоційного вигорання у підприємців: розпізнати, усвідомити та уникнути»
🤝Беручи участь у тренінгу, ТИ ЗМОЖЕШ:
✅ навчитися розпізнавати ознаки «емоційного вигорання» та протистояти негативному впливу середовища;
✅переглянути свої життєві орієнтири і визначити свої короткострокові та довгострокові цілі;
✅ оволодіти навичками саморегуляції: релаксацією, розслабленням, дихальними вправами, що допоможе знизити рівень стресу, що призводить до емоційного вигорання;
✅ усвідомити і повірити у свою значимість, визнати неприйнятність самокритики, яка веде до саморуйнування;
✅ продумано розраховувати і розподіляти свої трудові навантаження.
☝️ І головне – учасники тренінгу усвідомлять, що «синдром емоційного вигорання» – це не вирок!
🧑🎓 Тренінг фінансується програмою міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», тому для для підприємців участь буде безоплатною.
✍️ Реєструйся за посиланням! https://forms.gle/juQ4UabE1pH2e7TB7
Тренерка Трофименко Наталія – психологиня, сертифікована арт терапевта, фахівчиня по роботі з МАК, викладач ВНЗ, членкиня ГО “Генофонд нації”.
Дата проведення тренінгу – 7 листопада 2023 р.
- Для учасників тренінгу передбачене харчування.
- Вартість проїзду та проживання не відшкодовується.
Кількість місць обмежена!
Будь ласка, перед реєстрацією впевніться, що ваша компанія відповідає критеріям відбору:
- зареєстрована, у встановленому законом порядку, як фізична чи юридична особа;
- від 1 до 250 працівників;
Реєстрація триває до 4 листопада 2023 року
Захід організований Агентством з розвитку підприємництва в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.
EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства. Детальніше: www.eu4business.org.ua
Зміст публікації є виключною відповідальністю Агентства з розвитку підприємництва і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.
#eu4business, #MovingForwardTogether, #gizSME
Це крута можливість отримати новий досвід та відновити вигорівші відчуття та потяг до роботи, до створення нових ідей та пропозицій. Хочу обов’язково відвідати даний тренінг, адже була на подібних заходах які допомагали як ковток свіжого повітря.
Awsome post and right to the point. I don’t know if this
is in fact the best place to ask but do you guys have any ideea where to hire some professional writers?
Thx 🙂 Escape rooms hub
I like this web site it’s a master piece!
Glad I discovered this on google.!
Very good article. I am facing a few of these issues as well..
I needed to thank you for this good read!! I definitely loved every bit of it. I’ve got you saved as a favorite to look at new things you post…
Spot on with this write-up, I actually believe that this site needs much more attention. I’ll probably be back again to see more, thanks for the information!
I needed to thank you for this good read!! I certainly loved every bit of it. I have you book-marked to look at new stuff you post…
I was able to find good information from your content.
I blog frequently and I really thank you for your content. The article has truly peaked my interest. I will book mark your site and keep checking for new information about once per week. I subscribed to your RSS feed too.
Pretty! This was a really wonderful post. Thanks for supplying this information.
Spot on with this write-up, I actually believe this web site needs much more attention. I’ll probably be back again to read through more, thanks for the advice!
Having read this I believed it was very informative. I appreciate you taking the time and energy to put this content together. I once again find myself spending a significant amount of time both reading and posting comments. But so what, it was still worthwhile!
Greetings! Very useful advice within this post! It is the little changes which will make the greatest changes. Thanks for sharing!
Howdy! This post could not be written any better! Looking through this article reminds me of my previous roommate! He always kept talking about this. I most certainly will send this information to him. Fairly certain he will have a good read. I appreciate you for sharing!
I seriously love your website.. Great colors & theme. Did you create this amazing site yourself? Please reply back as I’m attempting to create my own website and would like to find out where you got this from or just what the theme is named. Appreciate it.
I needed to thank you for this excellent read!! I absolutely enjoyed every bit of it. I have got you book marked to check out new things you post…
You need to take part in a contest for one of the greatest sites online. I most certainly will highly recommend this site!
Great information. Lucky me I came across your site by chance (stumbleupon). I’ve saved as a favorite for later!