Динаміка і якість сучасного життя, на жаль, не поліпшують здоров’я. Неправильне харчування, сумнівна якість їжі, часті стреси – все це, безумовно, призводить до того, що організм дає збої і ми починаємо відчувати неприємні відчуття в області шлунку.

Які ж симптоми можуть свідчити про наявність гастриту?
Отож, Ви часто відчуваєте печію, нудоту або гіркоту в роті? За останній місяць почастішали закрепи або проноси? Нерідко відчуваєте здуття живота або «тягне» біль в правому або лівому підребер’ї – це перші симптоми захворювання КШТ. Щоб позбутися цього дискомфорту невідкладно телефонуйте в медичний центр «ОН Клінік» в Білій Церкві! Наші лікарі визначать причину і допоможуть подолати хворобу. На прийомі лікар розмовляє з пацієнтом, оглядає його, а також виконує пальпацію живота. Він визначає причини виникнення захворювання, а також з’ясовує характер його протікання.

У разі необхідності, лікар додатково призначає УЗД черевної порожнини та аналізи. До речі, пройти якісну ультразвукову діагностику можна одразу в «ОН Клінік». Для цього в клініці на оснащені є сучасний апарат, а обстеження проводить досвідчений лікар. Комплексна діагностика дозволяє знайти найменші відхилення в роботі травної системи, визначити точний діагноз, та призначити ефективне лікування.

За отриманих результатів індивідуально для кожного пацієнта складається терапевтична і реабілітаційна програма. Лікар і пацієнт узгоджують схему лікування, застосування тих чи інших лікарських засобів, а також уточнюється дієта, встановлюється правильний раціон харчування і підбираються відповідні продукти харчування. Протягом усього терапевтичного і реабілітаційного курсу пацієнт знаходиться під пильним наглядом лікаря.

В медичному центрі «ОН Клінік» вдало поєднані зусилля та досвід кваліфікованих фахівців з сучасним діагностичним обладнанням, що зрештою дозволяє позбутися надокучливого захворювання та повернутися до нормального життя без неприємних симптомів.

В клініці не буває черг, адже прийом ведеться за попереднім записом в зручний для Вас час. Кожен, хто до нас звернувся, може розраховувати на оперативну та якісну допомогу!
Тож телефонуйте: 0 800 300 700 (безкоштовно для всіх операторів України) або лишайте заявку на сайті

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *