Menu
19
лютого
2015

У Білій Церкві «ДНР» та «ЛНР» визнали терористичними організаціями

19 лютого відбулось пленарне засідання сімдесят другої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання.

Депутати міської ради підтримали депутатський запит Л.Дригало щодо можливих виявлень правопорушень у проведенні тендеру з надання послуг з саночистки міста, депутатське звернення В.Кушніра щодо недопущення на ринок пасажирських перевезень «м.Біла Церква-м.Київ», підприємств, які територіально розташовані поза межами міста та ін..

В ході засідання депутати міської ради затвердили звіт про виконання бюджету м.Біла Церква за 2014р., прийняли рішення про визнання так званих «ДНР» та «ЛНР» – терористичними організаціями та Російську Федерацію - державою-агрессором, про додаткове маркування товарів російського походження в торгівельних закладах, які розташовані на території м.Біла Церква.
Депутати міської ради взяли до відома інформацію про виконання Білоцерківської міської цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 рр., прийняли рішення про надання пільг суб’єктам господарювання з орендної плати за оренду нежитлових приміщень (харчоблоків) загальноосвітніх навчальних закладів міської комунальної власності .

Під час засідання також було прийнято рішення про створення добровільного формування цивільного захисту, внесенні зміни в рішення міської ради від 17.12. 2010 р. №07-02-VI «Про утворення постійних комісій ради, затвердження їх складу та обрання голів комісій» та розглянуто ряд земельних, майнових та інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.

 

 

  • Теги: Біла Церква, білоцерківська міська рада, белая церковь, виконком, днр, лнр, новини, новости, сесія, терористи

Категорія новин: Новини, Влада

vc