Menu
10
липня
2015

Пленарне засідання сімдесят сьомої сесії Білоцерківської міської ради

9 липня відбулось пленарне засідання сімдесят сьомої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання.
Перед початком засідання депутати міської ради підтримали звернення депутата міської ради В.Хмельницького до голови Київської обласної державної адміністрації В.Шандри, голови Київської обласної ради В.Бабенка з проханням підтримати і клопотати про вручення державних нагород волонтерам м.Біла Церква, які ведуть активну діяльність та надають всебічну допомогу для бійців АТО.
В ході засідання депутати міської ради внесли зміни та доповнення до рішення міської ради від 30.12.2014р. №1378-69- VІ «Про бюджет м.Біла Церква на 2015рік» та до міської програми оздоровлення та відпочинку дітей міста в 2015р., затвердженої рішенням міської ради від 23.12.2014р. №1362-68- VІ.
Депутати міської ради також прийняли рішення про надання додаткових соціальних гарантій учасникам бойових дій антитерористичної операції та членам їх сімей та про часткову компенсацію відшкодування оплати житлово-комунальних послуг учасникам АТО, мобілізованим громадянам та членам їх сімей, а також членам сімей загиблих, померлих учасників АТО, місце проживання яких зареєстроване у м.Біла Церква.

  • Теги: 77, Біла Церква, белая церковь, бц тв, бцтв, новини, новости, сесія

Категорія новин: Новини, Влада

vc