Menu
25
квітня
2017

Перший форум стратегічного розвитку «Біла Церква 2025»

 

Минув вже рік, як міська рада затвердила Стратегію розвитку міста «Біла ЦеркМинув вже рік, як міська рада затвердила Стратегію розвитку міста «Біла Церква 2025». Ще не кожен білоцерківець знає про цей дороговказ до майбутнього, який допомагає Білій Церкві стати сучасним комфортним містом. Однак багато перетворень за останній час відбулося саме завдяки цьому документу.
На думку міського голови, спільні зусилля влади, бізнесу та громади є головною запорукою розвитку будь-якого регіону, а першочергове завдання – подолати недовіру суспільства та бізнесу до влади, створити місто комфортне для проживання та відпочинку, нові робочі місця з високими заробітною платою тощо.

Директор Агенції стратегічного розвитку, один із авторів Стратегії «Біла Церква 2025» Назарій Атаманчук підкреслив, що стратегія являє собою виображення міста в майбутньому, вона стверджує низку цінностей та базована на певних принципах. Вона дозволяє визначити, які напрямки розвитку є пріоритетними, як знайти джерела залучення коштів для впровадження різних проектів для такого розвитку, допомагає оцінити слабкі та сильні сторони, наявні загрози та нові можливості.

 

  • Теги: Біла Церква, белая церковь, бц тв, бцтв, новости

Категорія новин: Новини, Влада

банер3