Menu

Влада

03
січня
2017

Першим у Білій Церкві в 2017 році народився хлопчик!

 02 січня міський голова Геннадій Дикий відвідав міський пологовий будинок, де в рамках щорічної акції «Новий громадянин міста» привітав маму, яка першою народила  в 2017 році.  Першим у Білій Церкві, а саме 1 січня 2017 року о 9.50 народився хлопчик – вагою 3650 г, зростом – 53 см. У 29-річної мами Світлани Івасенко новонароджений Святослав – друга дитина.

 


Категорія новин: Новини, Влада

30
грудня
2016

Кардіограф - подарунк реанімаційному відділенню лікарні №1

30 грудня в міській лікарні №1 відбулась передача кардіографу у
реанімаційне відділення.

 


Категорія новин: Новини, Влада

22
грудня
2016

Звіт міського голови за 2016 рік

22 січня відбулось засідання двадцять другої сесії Білоцерківської міської ради VІІ скликання, на якій  міський голова Геннадій Дикий відзвітувався за пророблену роботу в 2016 році

Категорія новин: Новини, Влада

16
грудня
2016

Біла Церква – учасник українсько-норвезького проекту

13 грудня 2016 року Біла Церква приймала численну делегацію учасників українсько-норвезького проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», фінансованого МЗС Норвегії. Серед гостей були заступники міських голів, працівники управлінь освіти та науково-методичних центрів, директори і завідувачі дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів міст Бровари, Дніпро, Житомир, Камянець-Подільський, Львів, Миколаїв, Тернопіль, Херсон, Чернівці.
Вищезазначений проект, ініціаторами якого виступили Асоціація міст України (АМУ), Норвезька асоціація місцевих і регіональних влад (КС), Норвезький інститут міських і регіональних досліджень (НІБР), стартував у березні 2016 року в Києві.
Даний проект забезпечив майже загальнонаціональне представництво, адже його учасниками стали міста з 22 областей України, серед яких і Біла Церква. Представники міст підписали Меморандуми про участь у проекті, який спонукаве міста-учасники працювати злагоджено та ефективно.

Категорія новин: Новини, Влада

06
грудня
2016

Розумне місто – це МАГІС-БЦ

02 грудня у великій залі Білоцерківської міської ради було презентовано концепцію муніципальної аналітичної геоінформаційної системи міста Біла Церква.
Впровадження МАГІС БЦ позитивно вплине  на покращення якості публічних послуг у місті,  прозорість та відкритість діяльності влади, ухвалення більш розумних і оперативних рішень, скорочення витрат міста на утримання інфраструктури та якісне й оперативне реагування на запити жителів. МАГІС БЦ – це унікальна система, яка буде пристосована до потреб нашого міста.

 

Категорія новин: Новини, Влада

25
листопада
2016

В Білій Церкві презентували проект Статуту міста

19 листопада в місті відбулося засідання «круглого столу» з обговорення проекту Статуту територіальної громади м.Біла Церква.

Міський голова Геннадій Дикий, який привітав учасників заходу та коротко презентував проект документу, наголосив, що будь-які ідеї та задуми можливі тільки за підтримки громади.

«Статут міста – це базовий нормативно-правовий акт, який має найвищу силу порівняно з іншими документами. По суті, це Конституція нашого міста, яка потрібна для захисту та реалізації своїх прав представниками громади», – наголосив Геннадій Дикий.

 

 

Категорія новин: Новини, Влада

<<  1 2 3 4 [56 7 8 9  >>  

банер3