Menu

Влада

22
грудня
2016

Звіт міського голови за 2016 рік

22 січня відбулось засідання двадцять другої сесії Білоцерківської міської ради VІІ скликання, на якій  міський голова Геннадій Дикий відзвітувався за пророблену роботу в 2016 році

Категорія новин: Новини, Влада

16
грудня
2016

Біла Церква – учасник українсько-норвезького проекту

13 грудня 2016 року Біла Церква приймала численну делегацію учасників українсько-норвезького проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», фінансованого МЗС Норвегії. Серед гостей були заступники міських голів, працівники управлінь освіти та науково-методичних центрів, директори і завідувачі дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів міст Бровари, Дніпро, Житомир, Камянець-Подільський, Львів, Миколаїв, Тернопіль, Херсон, Чернівці.
Вищезазначений проект, ініціаторами якого виступили Асоціація міст України (АМУ), Норвезька асоціація місцевих і регіональних влад (КС), Норвезький інститут міських і регіональних досліджень (НІБР), стартував у березні 2016 року в Києві.
Даний проект забезпечив майже загальнонаціональне представництво, адже його учасниками стали міста з 22 областей України, серед яких і Біла Церква. Представники міст підписали Меморандуми про участь у проекті, який спонукаве міста-учасники працювати злагоджено та ефективно.

Категорія новин: Новини, Влада

06
грудня
2016

Розумне місто – це МАГІС-БЦ

02 грудня у великій залі Білоцерківської міської ради було презентовано концепцію муніципальної аналітичної геоінформаційної системи міста Біла Церква.
Впровадження МАГІС БЦ позитивно вплине  на покращення якості публічних послуг у місті,  прозорість та відкритість діяльності влади, ухвалення більш розумних і оперативних рішень, скорочення витрат міста на утримання інфраструктури та якісне й оперативне реагування на запити жителів. МАГІС БЦ – це унікальна система, яка буде пристосована до потреб нашого міста.

 

Категорія новин: Новини, Влада

25
листопада
2016

В Білій Церкві презентували проект Статуту міста

19 листопада в місті відбулося засідання «круглого столу» з обговорення проекту Статуту територіальної громади м.Біла Церква.

Міський голова Геннадій Дикий, який привітав учасників заходу та коротко презентував проект документу, наголосив, що будь-які ідеї та задуми можливі тільки за підтримки громади.

«Статут міста – це базовий нормативно-правовий акт, який має найвищу силу порівняно з іншими документами. По суті, це Конституція нашого міста, яка потрібна для захисту та реалізації своїх прав представниками громади», – наголосив Геннадій Дикий.

 

 

Категорія новин: Новини, Влада

21
листопада
2016

Як людям з обмеженими фізичними можливостями жити в місті?

18 листопада в Білій Церкві відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Вирішення проблеми соціальної адаптації та інтеграції людей з інвалідністю у суспільство. Підвищення рівня свідомості суспільства щодо можливостей людей з інвалідністю. Формування відносин та співпраця між владою та громадськими організаціями людей з інвалідністю».

 

 

Категорія новин: Новини, Влада

18
листопада
2016

Влада хоче оновити всі автобуси, а перевізники хочуть возити людей по 10 гривень

17 листопада, міський голова Геннадій Дикий зустрівся з перевізниками, водіями, які прийшли зі своїми вимогами до Білоцерківської міської ради.
Перевізники не готові міняти автотранспорт на більш комфортабельний і не проти підняти тариф на проїзд до 10грн

 

 

Категорія новин: Новини, Влада

15
листопада
2016

Засідання дев’ятнадцятої сесії міської ради

15 листопада відбулось позачергове засідання дев’ятнадцятої сесії Білоцерківської міської ради VІІ скликання, в ході якої депутати розглянули ряд рішень. А саме:
- Зміни до міського бюджету;
- Призначено нового заступника міського голови

 

 

Категорія новин: Новини, Влада

09
листопада
2016

У 2016 році середньомісячна заробітна плата становитиме 3875 грн

Показники соціально-економічного розвитку міста на 2017 рік сформовано за пропозиціями та прогнозами управлінь, відділів міської ради, підприємств та організацій міста. Програмою визначені основні пріоритети розвитку міста на 2017 рік
У 2016 році очікувана середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника міста у порівнянні з 2015 роком зросте на 25 % і становитиме 3875 гривень. Прогнозний показник середньомісячної заробітної плати одного штатного працівника міста у 2017 році становитиме близько 4,5 тис.грн. Середній розмір пенсій на кінець 2016 року очікується  в розмірі 1619,46 грн. (на кінець 2015 року цей показник становив 1545,18 грн).

 

Категорія новин: Новини, Влада

07
листопада
2016

Транспортна реформа продовжуватиметься

Геннадій Дикий звернувся до питання транспортного сполучення міста і села Фурси : «Міська влада має право затверджувати маршрути лише в межах міста. Після об’єднання громад, в процесі децентралізації, звичайно, ми зможемо вирішувати такі питання швидко і без проблем, а поки що це не в нашій компетенції. Але хочу зазаначити, що ніяких заборон на таке сполучення ми не давали».

 

Категорія новин: Новини, Влада

<<  1 2 3 4 [56 7 8 9  >>  

банер3