Menu

Влада

16
грудня
2016

Біла Церква – учасник українсько-норвезького проекту

13 грудня 2016 року Біла Церква приймала численну делегацію учасників українсько-норвезького проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», фінансованого МЗС Норвегії. Серед гостей були заступники міських голів, працівники управлінь освіти та науково-методичних центрів, директори і завідувачі дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів міст Бровари, Дніпро, Житомир, Камянець-Подільський, Львів, Миколаїв, Тернопіль, Херсон, Чернівці.
Вищезазначений проект, ініціаторами якого виступили Асоціація міст України (АМУ), Норвезька асоціація місцевих і регіональних влад (КС), Норвезький інститут міських і регіональних досліджень (НІБР), стартував у березні 2016 року в Києві.
Даний проект забезпечив майже загальнонаціональне представництво, адже його учасниками стали міста з 22 областей України, серед яких і Біла Церква. Представники міст підписали Меморандуми про участь у проекті, який спонукаве міста-учасники працювати злагоджено та ефективно.

Категорія новин: Новини, Влада

06
грудня
2016

Розумне місто – це МАГІС-БЦ

02 грудня у великій залі Білоцерківської міської ради було презентовано концепцію муніципальної аналітичної геоінформаційної системи міста Біла Церква.
Впровадження МАГІС БЦ позитивно вплине  на покращення якості публічних послуг у місті,  прозорість та відкритість діяльності влади, ухвалення більш розумних і оперативних рішень, скорочення витрат міста на утримання інфраструктури та якісне й оперативне реагування на запити жителів. МАГІС БЦ – це унікальна система, яка буде пристосована до потреб нашого міста.

 

Категорія новин: Новини, Влада

25
листопада
2016

В Білій Церкві презентували проект Статуту міста

19 листопада в місті відбулося засідання «круглого столу» з обговорення проекту Статуту територіальної громади м.Біла Церква.

Міський голова Геннадій Дикий, який привітав учасників заходу та коротко презентував проект документу, наголосив, що будь-які ідеї та задуми можливі тільки за підтримки громади.

«Статут міста – це базовий нормативно-правовий акт, який має найвищу силу порівняно з іншими документами. По суті, це Конституція нашого міста, яка потрібна для захисту та реалізації своїх прав представниками громади», – наголосив Геннадій Дикий.

 

 

Категорія новин: Новини, Влада

21
листопада
2016

Як людям з обмеженими фізичними можливостями жити в місті?

18 листопада в Білій Церкві відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Вирішення проблеми соціальної адаптації та інтеграції людей з інвалідністю у суспільство. Підвищення рівня свідомості суспільства щодо можливостей людей з інвалідністю. Формування відносин та співпраця між владою та громадськими організаціями людей з інвалідністю».

 

 

Категорія новин: Новини, Влада

18
листопада
2016

Влада хоче оновити всі автобуси, а перевізники хочуть возити людей по 10 гривень

17 листопада, міський голова Геннадій Дикий зустрівся з перевізниками, водіями, які прийшли зі своїми вимогами до Білоцерківської міської ради.
Перевізники не готові міняти автотранспорт на більш комфортабельний і не проти підняти тариф на проїзд до 10грн

 

 

Категорія новин: Новини, Влада

15
листопада
2016

Засідання дев’ятнадцятої сесії міської ради

15 листопада відбулось позачергове засідання дев’ятнадцятої сесії Білоцерківської міської ради VІІ скликання, в ході якої депутати розглянули ряд рішень. А саме:
- Зміни до міського бюджету;
- Призначено нового заступника міського голови

 

 

Категорія новин: Новини, Влада

09
листопада
2016

У 2016 році середньомісячна заробітна плата становитиме 3875 грн

Показники соціально-економічного розвитку міста на 2017 рік сформовано за пропозиціями та прогнозами управлінь, відділів міської ради, підприємств та організацій міста. Програмою визначені основні пріоритети розвитку міста на 2017 рік
У 2016 році очікувана середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника міста у порівнянні з 2015 роком зросте на 25 % і становитиме 3875 гривень. Прогнозний показник середньомісячної заробітної плати одного штатного працівника міста у 2017 році становитиме близько 4,5 тис.грн. Середній розмір пенсій на кінець 2016 року очікується  в розмірі 1619,46 грн. (на кінець 2015 року цей показник становив 1545,18 грн).

 

Категорія новин: Новини, Влада

07
листопада
2016

Транспортна реформа продовжуватиметься

Геннадій Дикий звернувся до питання транспортного сполучення міста і села Фурси : «Міська влада має право затверджувати маршрути лише в межах міста. Після об’єднання громад, в процесі децентралізації, звичайно, ми зможемо вирішувати такі питання швидко і без проблем, а поки що це не в нашій компетенції. Але хочу зазаначити, що ніяких заборон на таке сполучення ми не давали».

 

Категорія новин: Новини, Влада

04
листопада
2016

Засідання 18-ї сесії міської ради

3 листопада відбулось засідання вісімнадцятої сесії Білоцерківської міської ради VІІ скликання
 Перед початком засідання міський голова та капелани І-го Українського батальйону військових капеланів Руслан Бузько та Василь Маляренко за значний особистий внесок у справу розвитку Збройних Сил України
 В ході сесії депутати розглянули ряд рішень:
- Про звернення, які були розглянуті та підтримані депутатами під час сесійного засідання
- Зміни до міського бюджету
- Звання «Почесний громадянин міста Біла Церква» буде затверджуватись по-новому
- Генеральний план міста затверджено
- Розвиватимемо громадянське суспільство
- Про організацію оздоровлення дітей в наступному році
 

Засідання вісімнадцятої сесії міської ради (частина 1)

 

 Засідання вісімнадцятої сесії міської ради (частина 2)

Засідання вісімнадцятої сесії міської ради (частина 3)


Категорія новин: Новини, Влада

<<  1 2 3 [45 6 7 8  >>  

банер3