Menu

Влада

30
травня
2017

У Білій Церкві відкрили новий сервісний центр МВС, що замінив МРЕВ

 

З 30 травня у Білій Церкві запрацював новий сервісний центр МВС, що замінив колишній МРЕВ. Це вже 18 новий сервісний центр МВС по Україні та другий у Київській області.
Незалежно від місця реєстрації швидко та надійно тут громадянам надаватимуть адміністративні послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та обміну посвідчень водія, видачі довідок про відсутність судимостей, а також інші послуги сервісних центрів МВС. За інформацією правоохоронних органів, здійснення заміни посвідчення водія відтепер займатиме близько 30 хвилин, а перереєстрація авто – 2 години.
У новому сервісному центрі МВС працює електронна черга, сучасна система комунікацій. Усі нові сервісні центри МВС обладнані відеокамерами спостереження — завдяки їм можна переглянути на сайті hsc.gov.ua завантаженість центру та проконтролювати його роботу.

https://vk.com/bctelevision
https://www.facebook.com/groups/bilatserkvatv/
https://www.ok.ru/bctelevision
https://www.bctv.com.ua

 

Категорія новин: Новини, Влада

25
квітня
2017

Перший форум стратегічного розвитку «Біла Церква 2025»

 

Минув вже рік, як міська рада затвердила Стратегію розвитку міста «Біла ЦеркМинув вже рік, як міська рада затвердила Стратегію розвитку міста «Біла Церква 2025». Ще не кожен білоцерківець знає про цей дороговказ до майбутнього, який допомагає Білій Церкві стати сучасним комфортним містом. Однак багато перетворень за останній час відбулося саме завдяки цьому документу.
На думку міського голови, спільні зусилля влади, бізнесу та громади є головною запорукою розвитку будь-якого регіону, а першочергове завдання – подолати недовіру суспільства та бізнесу до влади, створити місто комфортне для проживання та відпочинку, нові робочі місця з високими заробітною платою тощо.

Директор Агенції стратегічного розвитку, один із авторів Стратегії «Біла Церква 2025» Назарій Атаманчук підкреслив, що стратегія являє собою виображення міста в майбутньому, вона стверджує низку цінностей та базована на певних принципах. Вона дозволяє визначити, які напрямки розвитку є пріоритетними, як знайти джерела залучення коштів для впровадження різних проектів для такого розвитку, допомагає оцінити слабкі та сильні сторони, наявні загрози та нові можливості.

 

Категорія новин: Новини, Влада

21
квітня
2017

Білоцерківці самі розподілять 5 млн. грн.

Розпочинається прийом проектів для участі в програмі «Громадський бюджет міста Біла Церква»

 

Категорія новин: Новини, Влада

16
квітня
2017

Задай питання МЕРУ! (16.04.2017)

 

 

Категорія новин: Новини, Влада

10
квітня
2017

Задай питання меру!

 

 

Категорія новин: Новини, Влада

01
квітня
2017

Склади боєприпасів в Білій Церкві – реальна загроза.

31 березня в Білій Церкві відбулося штабне тренування на тему: «Дії органів управління, служб цивільного захисту, військового командування і керівництва об’єктів господарювання міста у разі виникнення надзвичайної ситуації, внаслідок диверсії на складах з боєприпасами військової частини А2167».
На жаль, тема штабного тренування залишається актуальною, оскільки у ряді населених пунктів протягом 2003-2015років виникали найрезонансніші катастрофи на складах боєприпасів. Нещодавно, 23 березня 2017 року, в місті Балаклія Харківської області, знов сталася надзвичайна ситуація, яка мала серйозні наслідки.

Категорія новин: Новини, Влада

18
березня
2017

В подарунок двійні – дитячі коляски

16 березня в м. Біла Церква відбулося урочисте відзначення родин міста в яких у 2017 році народилися двійні.

Слід зазначити, що в  поточному році в 6 білоцерківських  родинах з’явилися двійні.

Категорія новин: Новини, Влада

15
березня
2017

В Білій Церкві демонтують самовільно встановлені кіоски

В місті продовжується практика щодо демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, що встановлені самовільно. Власники таких МАФів не тільки порушують чинне законодавство України, правила благоустрою, естетичний вигляд, а й створюють незручності для білоцерківців.
Члени виконавчого комітету , під час засідання прийняли рішення про демонтаж МАФів, серед яких:
-тимчасова споруда для провадження підприємницької діяльності (холодильне обладнання для зберігання напоїв в кількості 4 одиниці та металевий каркас літнього намету) біля тимчасової споруди - кіоску по продажу продовольчих товарів в районі будинку №37 по вулиці Івана Кожедуба ;
-тимчасова споруда для провадження підприємницької діяльності (павільйон по продажу продовольчих товарів з літнім майданчиком) в районі будинку №5 по вулиці Полковника Коновальця ;
-тимчасова споруда для провадження підприємницької діяльності (дерев’яний кіоск) в районі будинку №14 по вулиці Гоголя ;
-тимчасова споруда для провадження підприємницької діяльності (кіоск по продажу книг) в районі будинку №30-а по вулиці Івана Кожедуба ;
-тимчасова споруда для провадження підприємницької діяльності (холодильне обладнання для зберігання напоїв в кількості 5 одиниць) біля тимчасової споруди – торгівельного об’єкту (кіоску) по продажу продовольчих товарів в районі будинку №1-а по вулиці Куценка;
-тимчасова споруда для провадження підприємницької діяльності (павільйон по продажу продовольчих товарів) на розі вулиці Челюскінців та вулиці Кар’єрна.

 

Категорія новин: Новини, Влада

<<  1 2 3 [45 6 7 8  >>  

банер3