Menu

Влада

23
грудня
2014

68 позачергова сесія скандально завершила попередню

23 грудня пройшла 68 сесія Білоцерківської міської ради, на якій ухвалили решту питань, що не встигли розглянути через скандал, що відбувся на попередній сесії.
На сесії були присутні лише 36 депутатів.

Категорія новин: Новини, Влада

19
грудня
2014

Пленарне засідання шістдесят сьомої сесії, яке ледве не закінчилася бійкою

18 грудня відбулось пленарне засідання шістдесят сьомої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання.
В ході сесійного засідання депутати міської ради підтримали пропозицію Д.Поліщука звернутися до Премєр-міністра України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо програми уряду на 2015-2016рр,а саме не приймати поправок в частині часткової оплати батьків за навчання дітей в дитячо-юнацьких спортивних школах; також депутати міської ради підтримали запит В.Хмельницького щодо відвідування депутатами міської ради пленарних засідань.
Під час засідання було затверджено детальний план територій – квартал ,обмежений вул..Щорса,вул.Фастівська та квартал-вул.Я.Мудрого,вул..Гоголя,вул..Гординського,Торгова площа,також було розглянуто ряд земельних та інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.
Сергій Кривий попросив міського голову поставити на голосування питання про виведення із сесійного залу депутатів Дригало та Ямкового, які своєю поведінкою порушують проведення сесії. Міський голова, очевидно, аби не нагнітати конфлікт, відмовився це робити, після чого більша частина депутатів покинули сесійний зал.

Категорія новин: Новини, Влада

17
грудня
2014

Стихійна торгівля – небезпека для здоров’я

Стихійні місця торгівлі в нашому місті стали серйозною проблемою. Мало хто з мешканців замислюється над тим, яку небезпеку несуть стихійні ринки. Це негативне явище важко викоренити, але щороку з не-санкціонованими місцями торгівлі ведеться боротьба, яка триває давно, а ситуація чомусь не покращується. І сьогодні – це загальноміська та загальнолюдська проблема.
17 грудня в Білоцерківській міській раді було проведено засідання «круглого столу» з проблем організації торгівельного обслуговування в мікрорайонах міста.

Категорія новин: Новини, Влада

09
грудня
2014

Як працюють наші перевізники? Наскільки ефективна діяльність комунальних підприємств міста?

9 грудня було проведено засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради. До порядку денного було включено питання: про затвердження фінансових планів на 2015 рік комунальних підприємств БМР; проведення конкурсу з визнання перевізника на міському автобусному маршруті №7; про інформацію звернень громадян по питаннях роботи перевізників на міських автобусних маршрутах та інші.

Категорія новин: Новини, Влада

05
грудня
2014

День Збройних сил України

Напередодні свята міський голова зустрівся у своєму кабінеті з представниками 72-ї ОМБ та зенітно-ракетним полком де бійці ділились своїми проблемами та побажаннями.
Після зустрічі Василь Савчук поїхав до шпиталю де зустрівся з пораненими бійцями, які повернулись із зони АТО.

Категорія новин: Новини, Влада

26
листопада
2014

Зміни тарифоутворення на комунальні послуги, пільги та нарахування субсидій

26 листопада у великому залі виконкому відбувся семінар депутатів Білоцерківської міської ради, на якому були розглянуті питання змін основних принципів тарифоутворення та оплати житлово-комунальних послуг, а також пільги та нарахування субсидій окремим категоріям громадян.

Категорія новин: Суспільство, Новини, Влада

26
листопада
2014

Надзвичайна ситуація масиву Леваневського - тема засідання виконавчого комітету БМР 25.11.2014

25 листопада в малому залі виконкому було проведено засідання, на якому розглядалося питання кризового стану, спричиненого обмеженням теплопостачання на масиві Леваневсьго.

Категорія новин: Суспільство, Новини, Влада

<<  27 28 29 30 31 [3233 34 35  >>  

vc