Menu

Влада

31
березня
2015

Сесія, що нарешті відбулась.

31 березня в Білоцерківській міській раді тільки з третього заходу розпочалась сімдесят третя сесія VI скликання.
Нагадуємо, що попередні два рази сесія не змогла відбутися через відсутність кворуму.
Як саме голосували депутати цього разу - дивіться в повній версії.

 

Категорія новин: Новини, Влада

24
березня
2015

Депутати не хотять працювати, зриваючи сесію неявкою.

24 березня мала відбутися сімдесят третя сесія Білоцерківської міської ради VI скликання, але не відбулася, бо не було кворуму. Частина депутатів вдруге влаштувала демарш.

Присутніми було 28 депутатів: Тетяна Сербин, Олександр Ореховський, Ольга Кучер, Володимир Малюк, Сергій Беркут, Юрій Петрик, Микола Бондаренко, Микола Колосенко, Іван Кошель, Сергій Макушин, Дмитро Поліщук, Юрій Залізняк, Лідія Маринкевич, Олександр Хозєєв, В’ячеслав Хмельницький, Володимир Сержук, Сергій Кривий, Анатолій Дикий, Геннадій Дикий, Вадим Маршалок, Костянтин Бугайчук, Андрій Король, Андрій Дрофа, Людмила Капінус, Галина Музиченко, Сергій Масюк, Олександр Олійник, Ярослав Яременко.

Категорія новин: Новини, Влада

23
березня
2015

Скільки коштує безкоштовна медицина?

Три гривні, 50 копійок на один день. Саме стільки передбачили на лікування одного білоцерківця. Про таку медичну арифметику і йшла розмова на прес-конференції, яка пройшла 23 березня у Білоцерківській міській раді. Хоч і з’явилася так звана децентралізація у вигляді медичної субвенції, та із цих коштів вираховують і на заробітну плату, і на енергоносії. А решта – на медикаменти. Тому й виникає ситуація, коли безкоштовна медицина для білоцерківців стає занадто дорогою. Тим більше, що й не всі медикаменти є у вільному продажі.

Категорія новин: Новини, Влада

19
березня
2015

Куди поділись земельні ділянки для воїнів АТО?

19 березня велика кількість депутатів чомусь вирішила створити собі позачерговий вихідний, із-за чого 73 сесія Білоцерківської міської ради не відбулась, бо не було кворуму.
Планувалось розглянути такі питання: взяття на баланс частини теплових мереж, затвердити програму розробки містобудівної документації, детальний план територій, план зонування, план діяльності БМР з підготовки проектів регуляторних актів, звіт управління комунальної власності, збільшення та зменшення статутного капіталу ЖЕКів, звільнення від сплати за технічне обслуговування ліфтів мешканців квартир, що проживають на першому поверсі, програма розвитку велосипедної інфраструктури.

 

Категорія новин: Новини, Влада

17
березня
2015

Нові тарифи на комунальні послуги по Білій Церкві

16 березня в Білоцерківській міській раді відбулася прес-конференція на тему підвищення тарифів на комунальні послуги з 1 квітня 2015 року.

Споживання газом тих, що мають котел, будуть сплачувати з 1 жовтня по 30 квітня по 3, 6 грн. за 1 куб м при споживанні до 200 куб в місяць, все, що перевищує цю норму оплачуватиметься по тарифу 7, 18 грн. за 1 куб м.

Опалення зросте з 9, 56 грн. до 17 грн. за 1 кв м. Якщо ж є лічильник тепла, то вартість 1 Гкал зросте з 373, 6 грн. до 645, 94 грн.

Вартість гарячої води для квартир становитиме 41 грн. за 1 куб.

Вартість електроенергії буде збільшуватись поступово. 1 квітня для населення, що споживає до 100 кВт вартість становитиме 36, 6 коп. за 1 кВТ, від 100 до 600 кВТ – 63 коп. за 1 кВт та понад 600 кВТ – 140, 7 коп. за 1 кВТ. З 1 вересня тариф збільшиться для 1 категорії споживачів до 45, 6 коп. за 1 кВТ, для 2 категорії – 78,9 за 1 кВт, для 3 категорії – 147, 9 за 1 кВТ.

Тариф «Білоцерківводи» зросте на 11, 6%.

Подробиці нових тарифів дивіться на сторінці: http://bc-news.com.ua/zhkg/item/1050-novi-taryfy-na-komunalni-posluhy-po-bilii-tserkvi

Категорія новин: Новини, Влада

15
березня
2015

Прес-конференція міського голови

16 березня міський голова В.Савчук провів прес-конференцію, на якій були розглянуті такі питання:
- завершення опалювального сезону;
- крадіжка води мешканцями міста;
- великий суботник;
- демобілізація воїнів АТО;
- конфлікт перевізників.

Категорія новин: Новини, Влада

13
березня
2015

Окружна дорога для вантажних автомобілів

В білій Церкві розпочато будівництво окружної дороги, яка з'єднає місто з селом Глибічка та буде проходити вздовж садків.
Будівництво вирішить проблеми, які утворилися завдяки руху вантажівок по вулицях Колгоспна та Таращанська

Категорія новин: Новини, Влада

13
березня
2015

Анастасія Багінська - співоча гордість Білої Церкви

10 березня відбулося засідання виконавчого комітету, перед початком якого міський голова В.Савчук вручив почесну грамоту виконавчого комітету міської ради з наданням матеріальної винагороди суперфіналістці шоу «Голос діти 2015» А.Багінській. Анастасія займала призові місця в різноманітних всеукраїнських та міжнародних фестивалях сучасної пісні. В 2014р. представляла Україну на ХІІ міжнародному дитячому музичному конкурсі «Вітебськ-2014» в рамках ХХІІІ міжнародного фестивалю мистецтв «Слов’янський базар у Вітебську» (Республіка Білорусь), де була однією з наймолодших учасниць. Серед 21 учасника, що представляли 18 країн світу, А.Багінська завоювала Гран-прі.
В ході засідання члени виконавчого комітету прийняли рішення про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу в квітні – травні 2015р., про проведення природоохоронних заходів до Дня довкілля.
Члени виконавчого комітету прийняли рішення про оновлення складу медичної ради, посилення соціального захисту громадян похилого віку, затвердили протокол засідання комісії по звільненню від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг).
Під час засідання також було прийнято рішення про клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» двом жителькам міста, затверджено Положення про міську комісію з питань захисту прав дитини в новій редакції та розглянуто ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.

Категорія новин: Новини, Влада, Освіта та культура

04
березня
2015

Зустріч з головою Служби зовнішньої розвідки України М.Маломужем

03 березня в м.Біла Церква відбулася зустріч представників громадськості міста з громадським та державним діячем, головою Служби зовнішньої розвідки України в 2005-2010рр., генералом армії України, фундатором громадсько-політичного руху «За майбутнє України» М.Маломужем.
В ході зустрічі М.Маломуж охарактеризував суспільно-політичну ситуацію в країні, зупинився на основних шляхах подолання економічної та політичної кризи в державі, відмітив необхідність впровадження дієвих заходів щодо боротьби з корупцією, реформування сфери національної безпеки та оборони.
Цього ж дня М.Маломуж відвідав Білоцерківський військовий госпіталь Міністерства оборони України (головний лікар - М.Самарський), де ознайомився з умовами лікування військовослужбовців, поранених під час проведення антитерористичної операції на сході України, обговорив з керівництвом лікарняного закладу питання щодо забезпечення закладу необхідними медичними препаратами тощо.

Категорія новин: Новини, Влада

20
лютого
2015

Пленарне засідання 72-ї сесії Білоцерківської міської ради (2 частина)

19 лютого відбулось пленарне засідання сімдесят другої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання.

 

 

Категорія новин: Новини, Влада

<<  22 23 24 25 26 [2728 29 30 31  >>  

vc