Menu

Влада

28
січня
2015

Проекту бюджету розвитку м.Біла Церква на 2015 рік

23 січня в м.Біла Церква відбулась нарада за участю депутатів міської ради щодо обговорення проекту бюджету розвитку м.Біла Церква на 2015рік.
В ході наради міський голова поінформував присутніх про основні джерела формування бюджету розвитку міста та зупинився на пріоритетних напрямках його використання, які попередньо були обговорені відповідними структурами.
Під час наради заступники міського голови В.Сокол, В.Гнатюк детально ознайомили присутніх із механізмом розподілу видатків бюджету розвитку щодо забезпечення життєдіяльності Білої Церкви.

Категорія новин: Новини, Влада

23
січня
2015

70-а сесія Білоцерківської міської ради VI скликання

22 січня відбулось пленарне засідання сімдесятої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання
Перед початком засідання було проінформовано, що згідно постанови Білоцерківської міської виборчої комісії № 74 О.Хозєєва зареєстровано депутатом Білоцерківської міської ради.
Депутати міської ради підтримали депутатський запит С.Істоміна щодо здійснення належного контролю за перевіркою діяльності комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський парк культури та відпочинку ім.Т.Г.Шевченка» та притягнення до відповідності винних осіб у нанесенні шкоди майну даного підприємства
Під час засідання було затверджено комплексну програму Білоцерківської міської ради по організації та фінансовому забезпеченню призову та приписки громадян у м.Біла Церква на 2015р., новий склад Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Білоцерківській міській раді, прийнято рішення про встановлення місцевих податків і зборів в м.Біла Церква.

Категорія новин: Новини, Влада

22
січня
2015

Новий етап мобілізації та що робити, коли прийшла повістка

Про те, кого призвуть під час останньої хвилі мобілізації та що робити, якщо вам прийшло мобілізаційне розпорядження чи повістка – розповідає заступние міського голови Антонюк М.А.

Категорія новин: Новини, Влада

08
січня
2015

Обговореня проекту концесійного договору

06 січня в м.Біла Церква відбулося обговореня проекту концесійного договору щодо передачі в концесію цілісного майнового комплексу комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа».

В ході заходу депутати міської ради, представники ряду громадських організацій були ознайомлені ізмеханізмом проведення даної процедури та відповідними заходами, які були здійснені міською радою по підготовці до передачі цілісного майнового комплексу комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» в концесію. Детально обговорили пропозиції та зауваження, що стосувалися прав та обов’язків концесієдавця та концесіонера, термін на який передаватиметься даний об’єкт в концесію, види діяльності та заходи, які проводитиме концесіонер щодо забезпечення належного теплопостачання Білої Церкви, строки виконання інвестиційних зобов’язань та ін.

Категорія новин: Новини, Влада

04
січня
2015

Перші немовлята 2015 року

 Вітання міським головою В.П.Савчуком матері, яка народила першу дитину в 2015 році

Категорія новин: Новини, Влада

23
грудня
2014

68 позачергова сесія скандально завершила попередню

23 грудня пройшла 68 сесія Білоцерківської міської ради, на якій ухвалили решту питань, що не встигли розглянути через скандал, що відбувся на попередній сесії.
На сесії були присутні лише 36 депутатів.

Категорія новин: Новини, Влада

19
грудня
2014

Пленарне засідання шістдесят сьомої сесії, яке ледве не закінчилася бійкою

18 грудня відбулось пленарне засідання шістдесят сьомої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання.
В ході сесійного засідання депутати міської ради підтримали пропозицію Д.Поліщука звернутися до Премєр-міністра України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо програми уряду на 2015-2016рр,а саме не приймати поправок в частині часткової оплати батьків за навчання дітей в дитячо-юнацьких спортивних школах; також депутати міської ради підтримали запит В.Хмельницького щодо відвідування депутатами міської ради пленарних засідань.
Під час засідання було затверджено детальний план територій – квартал ,обмежений вул..Щорса,вул.Фастівська та квартал-вул.Я.Мудрого,вул..Гоголя,вул..Гординського,Торгова площа,також було розглянуто ряд земельних та інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.
Сергій Кривий попросив міського голову поставити на голосування питання про виведення із сесійного залу депутатів Дригало та Ямкового, які своєю поведінкою порушують проведення сесії. Міський голова, очевидно, аби не нагнітати конфлікт, відмовився це робити, після чого більша частина депутатів покинули сесійний зал.

Категорія новин: Новини, Влада

17
грудня
2014

Стихійна торгівля – небезпека для здоров’я

Стихійні місця торгівлі в нашому місті стали серйозною проблемою. Мало хто з мешканців замислюється над тим, яку небезпеку несуть стихійні ринки. Це негативне явище важко викоренити, але щороку з не-санкціонованими місцями торгівлі ведеться боротьба, яка триває давно, а ситуація чомусь не покращується. І сьогодні – це загальноміська та загальнолюдська проблема.
17 грудня в Білоцерківській міській раді було проведено засідання «круглого столу» з проблем організації торгівельного обслуговування в мікрорайонах міста.

Категорія новин: Новини, Влада

09
грудня
2014

Як працюють наші перевізники? Наскільки ефективна діяльність комунальних підприємств міста?

9 грудня було проведено засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради. До порядку денного було включено питання: про затвердження фінансових планів на 2015 рік комунальних підприємств БМР; проведення конкурсу з визнання перевізника на міському автобусному маршруті №7; про інформацію звернень громадян по питаннях роботи перевізників на міських автобусних маршрутах та інші.

Категорія новин: Новини, Влада

<<  21 22 23 24 25 [2627 28 29 30  >>  

vc
bctv