Menu

Влада

28
лютого
2017

З 11 березня будуть діяти нові тарифи на проїзд у тролейбусах

1. Тариф на проїзд у тролейбусі при купівлі разового квитка:
- у кондуктора або водія – 3,0 грн.;
- у стаціонарній касі або терміналі - 2,5 грн.

2. Тариф на проїзд у тролейбусі у разі використання пластикової безконтактної картки при одноразовому придбанні поїздок:
- 1-9 поїздок – по 2,0 грн./поїздка;
- 10 поїздок – по 1,85 грн./поїздка;
- 11 поїздок – за 20 грн. (10 поїздок по 1,85 грн., а 11-а поїздка – по 1,50 грн. );
- 12-19 поїздок – по 1,80 грн./поїздка;
- від 20 до 60 поїздок – по 1,75 грн./поїздка.

3. Вартість проїзного квитка, терміном на 1 місяць, на проїзд у міському електричному транспорті:
- для громадян - 60,0 грн;
- для студентів денної форми навчання - 40,0 грн. / за електронними студентськими квитками -35,0 грн.;
- для учнів загальноосвітніх шкіл - 20,0 грн./ за електронними учнівськими квитками – 15,0 грн.

 

 

Категорія новин: Новини, Влада

17
лютого
2017

Брифінг міського голови Геннадія Дикого щодо процесу об’єднання територіальних громад

 Основним стримуючим фактором для подальшого економічного і соціального розвитку міста є неврегульовані питання у земельних відносинах із суміжними користувачами та власниками земель.

09 лютого 2017 року в стінах Верховної Ради України, народний депутат Юрій Дерев’янко, представник політичної партії «Воля», провів брифінг з питань формування об’єднаних територіальних громад на Київщині. Під час свого виступу звинуватив посадових осіб Київської обласної державної адміністрації в створенні «перешкод» по утворенню в Білоцерківському районі, з його точки зору, спроможних об’єднаних територіальних громад, а саме: громад з центрами в с.Шкарівка та с.Фурси Білоцерківського району.

 

 

Категорія новин: Новини, Влада

15
лютого
2017

Кому заважає соціальний хліб?

Під час засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке відбулось 14 лютого виникли суперечки з приводу демонтажа хлібних кіосків.

 

 

 Категорія новин: Новини, Влада

01
лютого
2017

Про питання будівництва дороги в мікрорайоні «Залізничне селище»

 

Минулого тижня в місті розгорівся справжній скандал, а причиною йому стала інформація, яку розповсюдили серед мешканців мікрорайону «Залізничне селище», які були стурбовані інформацією щодо можливого будівництвом магістральної дороги в даній частині міста згідно нового Генерального плану Білої Церкви.
Людей обурила некоректна відповідь працівника управління архітектури і містобудування міської ради щодо можливого будівництва магістральної дороги та поширення інформації, що у зв’язку із цим будуть зноситися їхні будинки.
Геннадій Дикий зазначив, що під час зустрічі з мешканцями вказаного району, їм пояснили, що наразі питання будівництва цієї дороги не стоїть, ніхто їхні будинки зносити не збирається.

 Категорія новин: Новини, Влада

01
лютого
2017

79 млн. - сума бюджету розвитку міста на 2017 рік.

На сайті Білоцерківської міської ради розміщено проект бюджету розвитку на 2017 рік.
Сума бюджету розвитку складає – більш як 79 млн.грн. Ці кошти планується спрямовувати на розвиток Білої Церкви та покращення якості життя білоцерківців.

Проектом бюджету передбачено використання коштів на: початок реконструкції магістралі «ТЕЦ-місто», будівництво підземного пішохідного переходу через залізничну колію по вул.Східна (до масиву «Томилівський») , ремонти та утеплення навчальних, медичних закладів, реконструкцію тротуарів, доріг, прибудинкових територій тощо. Із великих об’єктів заплановано провести реконструкцію шляхопроводу «Горбатий міст» та мосту по вул.Дружба»

 Категорія новин: Новини, Влада

<<  5 6 7 8 9 [1011 12 13 14  >>  

vc
bctv