Menu
04
листопада
2015

Працівниками Білоцерківської міліції встановлюються особи- замовники анти агітаційних листівок

2 листопада 2015 року до Білоцерківського міськвідділу міліції надійшла заява від представника політичної партії "Об’єднання "Самопоміч" про те, що невідомі особи в м. Біла Церква розповсюджують листівки з неправдивою інформацією відносно кандидата на посаду міського голови м. Біла Церква Геннадія Дикого. 3 листопада надійшло повідомлення про те, що по вул. Олеся Гончара біля буд. 6-а невідомі особи, на його думку, неправомірно здійснюють агітацію. Наступна заява від представника політичної партії надійшла четвертого листопада про те, що аналогічні агітки він виявив по вул. Гайок.

Під час перевірки працівники Білоцерківської міліції виявили осіб, які розповсюджували агітаційні листівки із недостовірними даними про кандидата на посаду міського голови Г.А. Дикого - це студенти різних навчальних закладів міста, яким за розповсюдження листівок надавались кошти.

Правоохоронці проводять перевірку щодо встановлення осіб, які є відповідальними за друк та організацію розповсюдження даних листівок.

Сектор зв’язків з громадськістю

 Білоцерківського МВ

 ГУМВС України в Київській області

  • Теги: єфименко, Біла Церква, белая церковь, бц тв, бцтв, вибори, дикий, новини, новости, фейк

Категорія новин: Новини, Суспільство

vc