Menu
16
грудня
2016

Білоцерківські поліцейські провели конкурс дитячого малюнку «Безпека на дорозі»

Замислитись над питаннями безпечної поведінки на дорозі, й водночас реалізувати свій творчий потенціал запропонували юним учасникам дорожнього руху  працівники сектору превенції Білоцерківського відділу поліції, які відповідальні за профілактичну роботу з дітьми. З цією метою, серед учнів загальноосвітніх шкіл Білоцерківщини,  було організовано конкурс малюнку з безпеки дорожнього руху.

Днями добіг фіналу конкурс дитячого малюнка «Безпека на дорозі». Для нагородження учасники творчого змагання були запрошені до Білоцерківського відділу поліції. У фойє відділу було влаштовано виставку дитячих робіт, де розмістились найкращі із малюнків дітлахів, які закликають дорослих та малечу бути законослухняними та дотримуватись правил дорожнього руху.

Церемонія нагородження учасників та переможців конкурсу відбулась в актовій залі Білоцерківського відділу поліції, де начальник сектору превенції Олег Микитюк та інспектора з дорожнього нагляду вручили дітлахам грамоти та солодкі подарунки.

Поліцейські приготували ще один подарунок – інспектори з ювенальної превенції  влаштували для школярів День відкритих дверей.

Наразі, маленькі гості та їх вчителі дізналися про роботу чергової частини, про специфіку виїздів на виклики груп реагування патрульної поліції та слідчо-оперативних груп.  

Кульмінацією заходу стало ознайомлення дітлахів зі зброєю та спеціальними засобами, які застосовує поліція у своїй діяльності.

Організатори зустрічі запропонували всім охочим потримати в руках вогнепальну зброю.

Начальник сектору превенції Білоцерківського відділу поліції, Олег Микитюк зазначив, що спілкуючись з дітьми, поліцейські проводять дуже важливу роботу в напрямку попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму та допомагають покращити рівень культури і безпеки  дітлахів на дорогах.

Білоцерківський відділ поліції

 ГУ Національної поліції в Київській області

 bc-mvs.gov.ua 

  • Теги: Біла Церква, белая церковь, бц тв, бцтв, новини, новости

Категорія новин: Новини, Суспільство

vc