Menu
23
квітня
2015

Білоцерківські аптеки розповсюджують наркотики

Співробітники Білоцерківського міськвідділу міліції, в одній із місцевих аптек виявили факт продажу лікарського засобу кодтерпіну, реалізація якого без рецепту лікаря заборонена.

Під час проведення оперативно-профілактичного відпрацювання «Батискаф», оперативники по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Білоцерківщини задокументували факт продажу провізором рецептурного медичного препарату «Кодтерпін» реалізація якого заборонена без рецепту лікаря. Аптекар з легкістю продала три пластинки препарату місцевому мешканцю, який при покупці не пред’явив рецепт лікаря.

 Слідчим відділом Білоцерківського міськвідділу міліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 320 Кримінального кодексу України (Порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів) - карається штрафом до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до чотирьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

  • Теги: аптеки, Біла Церква, белая церковь, кодтерпін, кримінал, наркомани, наркотики, новини, новости

Категорія новин: Новини, Суспільство

vc