Menu
24
липня
2015

Білоцерківська міліція ініціює Акцію «Безпечне місто»

Білоцерківська міліція ініціює Акцію «Безпечне місто»  та звертається із пропозицією до підприємців м. Біла Церква долучитися до даної ініціативи і придбати належне обладнання не лише для безпеки свого об’єкту, а і для жителів району проживання та міста в цілому.

IMG 4723

З початку 2015 року до Білоцерківського міського відділу міліції надійшло більше 14 тис. заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. Із зареєстрованих заяв – 2643 із ознаками кримінального правопорушення, більше 10 тис. розглянуто відповідно до положень Закону України «Про звернення громадян», більш як за 800 заявами - правопорушників притягнено до адміністративної відповідальності. В ході проведених оперативно-розшукових заходів, з числа кримінальних правопорушень, зареєстрованих у 2015 році, було розкрито 545 злочинів, в тому числі – 158 тяжких та 14 - особливо тяжких.

Завдяки вмілим та професійним діям співробітників міськвідділу міліції розкрито ряд тяжких, особливо тяжких і резонансних злочинів, серед яких:  умисних вбивства - 3, 6 фактів нанесення тяжких тілесних ушкоджень (в тому числі зі смертельним наслідком -1), 12 розбійних нападів (з яких 5 із застосуванням вогнепальної зброї), 25 грабежів, 218 крадіжок (в т. ч. 35 з квартир).

На даний час правоохоронці мають доступ та відстежують відео з 12камер спостереження, які встановлені на площах, перехрестях, біля маркетів у м. Біла Церква. Якщо б місто було більш забезпечено відео обладнанням, зображення з яких в онлайн режимі постійно контролюються оперативними черговими Білоцерківського міськвідділу міліції, правоохоронці, маючи відеоряд з місця події із особами, які скоїли злочини, мали б більше можливостей для встановлення та затримання правопорушників.

 

Зі своїми пропозиціями та іншими питаннями щодо закупівлі та встановлення відеоапаратури, звертайтеся до Білоцерківського міськвідділу міліції за адресою: м. Біла Церква, вул. Привокзальна, 3. Інформацію та роз’яснення Ви можете отримати, зателефонувавши безпосередньо до  заступника начальника дільничних інспекторів міліції за номером 097 565 35 08, виконуючого обов’язки начальника сектору зв’язків з громадськістю 098 509 93 57

Категорія новин: Новини, Суспільство

vc