Menu

Суспільство

10
травня
2015

Чудотворні ікони Пресвятої Богородиці в Білій Церкві

До церкви Покрови Божої Матері привезли  ікони Пресвятої Богородиці написані на святій горі Афон. Білоцерківці матимуть можливість споглядати чудотворні образи протягом тижня.

Категорія новин: Новини, Суспільство

09
травня
2015

В Білій Церкві відзначили 70 річницю Перемоги у Другій світовій війні

9 травня в м.Біла Церква з нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулася урочиста хода учнівської і студентської молоді «Нащадки переможців»,  мітинг та покладання квітів до Вічного Вогню.

Категорія новин: Новини, Суспільство

08
травня
2015

Покладання квітів до пам'ятника "Літак"

8 травня було проведено мітинг до 70-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та покладання квітів до пам'ятника "Літак"

Категорія новин: Новини, Суспільство

08
травня
2015

Покладання квітів до Пам'ятника-Танк Т-34

8 травня було проведено мітинг до 70-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та покладання квітів до Пам'ятника-Танк Т-34

Категорія новин: Новини, Суспільство

08
травня
2015

Хресний хід з нагоди дня пам’яті покровителя міста св. Георгія Побідоносця

06 травня в м. Біла Церква з ініціативи Української православної церкви відбувся хресний хід та молебень на Замковій горі з нагоди дня пам’яті покровителя міста св. Великомученика Георгія Побідоносця.  

Категорія новин: Новини, Суспільство

07
травня
2015

Вам не виповнилося 18-ти, а Ви вже розпиваєте алкоголь - тоді ми йдемо до Вас!

7 травня відділ кримінальної міліції у справах дітей разом з відділом освіти БМР та службою у справах дітей провели спільний рейд по разважальних закладах в центрі міста з метою виявлення неповнолітніх, які вживають алкогольні напої

Категорія новин: Новини, Суспільство

02
травня
2015

Унікальний захід "Місто професій" завітав у Білу Церкву

Влаштуватись на роботу, спробувати себе у різних спеціальностях, отримати заробітну плату та витратити її на солодощі – такою можливістю 2 травня скористались білоцерківські діти. 

У цьому місті роботодавці з легкістю брали на роботу кандидатів і без вищої освіти, і без досвіду роботи. Після короткої співбесіди у формі майстер-класу молоді спеціалісти одразу брались до роботи.

Категорія новин: Новини, Суспільство

01
травня
2015

Білоцерківцям розповіли, як боротися з корупцією

28 квітня в Київській обласній Торгово-промисловій палаті відбувся семінар з питань дозвільних та погоджувальних процедур у будівництві, земельних питаннях та питаннях реєстрації права власності . Захід пройшов за особистої ініціативи голови Київської територіальної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Льва Парцхаладзе.

В ньому взяли участь Тарас Лилик, уповноважений представник Київської територіальної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», Наталія Чекомасова, заступник директора департаменту Держархбудінспекції у Київській області, Семен Кривонос, представник головного теруправління юстиції у Київській області та Юрій Савчук, очільник відділу Держземагентства в Білій Церкві. Виступили з вітальним словом заступник міського голови Білої Церкви Геннадій Джегур та голова Білоцерківської райдержадміністрації Вадим Маршалок.

 Зокрема, Геннадій Джегур навів цікаву, хоча й вельми неприємну для нас, статистику: «Міжнародна неурядова організація Transparency International щорічно публікує індекс сприйняття корупції. В 2014 році нашій державі присвоїли індекс 2, 6 з 10 можливих. Варто зазначити, що чим вищий бал, тим менше корупції в країні. На жаль, наша держава наближається до критичного нуля. Ще одна міжнародна організація – аудиторська компанія Ernst&Young – також проводила опитування в Україні. І знову Україна за індексом економічних свобод опинилася на 164 місці з 179 країн. Тож саме ініціатива «Стоп Корупції у Київській області» - є тим механізмом, який має допомогти вийти із зони ризику».

Тарас Лилик навів приклад, як на місцях створюються корупційні схеми і як з цим можна боротися. Приміром, поряд з підприємствами-посередниками, які нерідко очолюють родичі керівників управлінь і відділів Держземагентства, Держархбудінспекції, Держреєстру, варто створювати комунальні та державні підприємства, які за плату, трохи вищу від тої, що існує в цих державних структурах, але значно нижчу за приватні фірми, змогли якісно обслуговувати споживачів.

В свою чергу Семен Кривонос розповів про пілотні проекти, спрямовані на подолання корупції в Київській області. Вони реалізуються за двома принципами: екстериторіальність (громадянин може подати документи в будь-яку реєстраційну службу в рамках області, незалежно від місця свого проживання чи розташування нерухомого чи рухомого майна. Приміром, житель Білої Церкви може отримати в спадщину земельну ділянку в Києво-Святошинському районі, не покидаючи території Білої Церкви) та мінімазація контакту між чиновником і заявником ( для цього вводиться правило: одні чиновники беруть документи і видають на їх основі готові рішення громадянам, а інші – виконують ці рішення; це дозволяє забезпечити неупереджений розгляд документів і усуває корупційну складову). Також планується ширше впровадити електронні сервіси, щоб громадянин міг надіслати документи, знайшовши копії необхідних документів на сайті Мінюсту.

bc-news.com.ua

 

Категорія новин: Новини, Суспільство

30
квітня
2015

Чи правда, що в «Парку Слави» побудують храм?

Білоцерківський інтернет-простір знову охопили чутки. Темою сьогодення стало будівництво храму на території «Парку Слави» з подальшим демонтажем пам’ятника. Знімальна група вирішила дізнатись, що є правдою, а що - роздутими чутками…

 

Категорія новин: Новини, Суспільство

27
квітня
2015

У Білій Церкві відзначили 20-річчя створення Державної казначейської служби України

З нагоди річниці діяльності служби 27 квітня у залі Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості відбулися урочисті Білоцерківського управління Державної казначейської служби України.

 

Категорія новин: Новини, Суспільство

<<  55 56 57 58 59 [6061 62 63 64  >>  

vc