Menu

Суспільство

15
лютого
2015

26-а річниця виводу військ з Республіки Афганістан

15 лютого Біла Церква відзначила День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 26-ї річниці виводу військ з Республіки Афганістан

 

 

Категорія новин: Новини, Суспільство

15
лютого
2015

15 лютого християни відзначають Стрітення Господнє

У народній уяві Стрітення – це свято зустрічі Зими з Літом. Зима колись вважалася старою бабою в полатаному кожушку, приношених шкарбанах та дірявій хустині, поточеній мишами. А Літо — гарною, рум’яною дівчиною.

Стрітення Господнє, як пам’ять про те, що Свята Діва Марія принесла до Єрусалимського Храму Ісуса Христа на 40-й день після його народження, де відбулася зустріч зі старцем Симеоном. Богослови тлумачать цю зустріч дитини Христа із Симеоном як зустріч Старого і Нового Заповітів, зустріч даного єврейському народу Закону Божого і найвищого закону Божественної любові, принесеного у світ Ісусом Христом.

 

 

Категорія новин: Новини, Суспільство

15
лютого
2015

Суперечності договору про передачу комунального підприємства "Білоцерківтепломережа" у концесію

14 лютого була проведена прес-конференція щодо підписання договору про передачу комунального підприємства "Білоцерківтепломережа" у концесію.

 

 

Категорія новин: Новини, Суспільство

13
лютого
2015

Броньований пральний комплекс для бійців 72-ї ОМБР

13 лютого в зону АТО вперше за весь період конфлікту, на прохання солдатів та командування 72 окремої механізованої бригади, відправлено броньований пральний комплекс на базі військового автомобіля КРАЗ. Кузов автомобіля броньовано металокерамікою. Він вдало пройшов випробування (був відстріляний з відстані 10 метрів з гвинтівки Мосіна).
Броньований пральний комплекс обладнаний п’ятьма пральними машинами, двома дизельними генераторами та має запас води 2000 літрів, завдяки чому пральний комплекс є повністю автономним. Запасу води вистачає на 10 циклів прання або 500кг білизни. Також є можливість підключення прального комплексу до стаціонарної мережі електроживлення. Машину освячено і відправлено в зону АТО для обслуговування військових на передовій з територій Військової частини в/ч А-2167 м.Біла Церква.

Категорія новин: Новини, Суспільство

09
лютого
2015

Прапор з передової для білоцерківських учнів

Учні білоцерківських шкіл допомагають, як можуть нашим бійцям. Базою, де збирали допомогу, була ЗОШ №6, де 24-го грудня разом з усім необхідним, а також листами та малюнками юні білоцерківці передавали державний прапор України бійцям 72-ї ОМБР, які дислокуються у Волновасі.
9 лютого ще один такий державний прапор України, який був на передовій, і який підписували наші хлопці, передавали музичній школі №5

Категорія новин: Новини, Суспільство

08
лютого
2015

Справжнє свято для вихованців інтернату

8 лютого для вихованців Білоцерківського дитячого будинку-інтернату, відбувся святковий концерт,в якому взяли участь зірки з Києва.
Захід пройшов при підтримці Білоцерківської єпархії Української Православної Церкви.

Категорія новин: Новини, Суспільство

06
лютого
2015

Як Ви оцінюєте роботу комунальних служб в умовах снігопаду й ожеледиці?

Складні погодні умови призвели до сплеску травматизму у Білій Церкві. Лікарі констатують, в останні дні  кількість звернень з переломами збільшилась

Категорія новин: Новини, Суспільство

04
лютого
2015

Медики-герої, котрі рятують життя бійцям АТО

Більшість інформації, яка з’являється про події зі Сходу України, пов’язана з роботою українських військовослужбовців. Але дуже мало висвітлюється робота військових лікарів, які перебувають поряд з солдатами і роблять все можливе, щоб за потреби врятувати їм життя. Якщо військових, які борються за волю й цілісність нашої країни, ми називаємо героями, то лікарів, які борються за життя військових, ми повинні називати героями героїв.

Категорія новин: Новини, Суспільство

<<  54 55 56 57 58 [5960 61 62 63  >>  

vc