Menu

Суспільство

06
липня
2015

Перелік вулиць Білої Церкви, які пропонується перейменувати

Увага, перелік вулиць та інших поіменованих об’єктів міста Біла Церква, які підлягають перейменуванню:

б-р. 50-річчя Перемоги, 1-ий та 2-ий Будьонного пров., 1-ий, 2-ий, 3-ій, 4-ий, 5-ий та 6-ий Чапаєвський пров., 1-й та 2-ий Червоноармійський пров., вул. 40-річчя Жовтня, вул. 2-га 40-річчя Жовтня, Жовтневий пров., вул. Баумана, вул. Боженка, вул. Варинського, вул. Ватутіна, вул. Гординського, вул. Інтернаціональна, вул. 2-га Інтернаціональна, вул. Кірова, вул. Калініна, вул. Комсомольська, б-р Комсомольський, 1-ий та2-ий Комсомольський пров., вул. Котовського, вул. Колгоспна, Колгоспний пров., вул. Олега Кошового, вул. Маршала Чуйкова, вул. Міліцейська, вул. Петра Запорожця, вул. Осводівська, вул.Піонерська, Піонерський пров., Піонерський Тупик, вул. Пархоменка, вул. Примакова, вул. Пролетарська, вул.1-ша Радгоспна, вул. 2-гаРадгоспна, вул. Свердлова, вул. Сломчинського, вул.Суворова, вул. Славіна, вул. Стаханівська, 1-ий, 2-ий та 3-ій Стаханівський пров., вул. Фадєєва, Фадєєва пров., вул. Фурманова, вул. Чапаєва, Чапаєвський Тупик, вул.Червонофлотська, вул. Щорса, вул. Учгоспна, вул. 2-га Учгоспна, Учгоспівськийпров., вул. Мічуріна, Мічуріна пров.

Як їх пропонують назвати, читайте ТУТ (розпорядження від 25.06.2015)

Відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради організувати проведення громадського обговорення  пропозицій по перейменуванню вулиць та інших поіменованих об’єктів міста Біла Церква (конференція, форум, громадські слухання, круглий стіл, збори, зустрічі, теле- або радіодебати, тощо) з 1 липня 2015 року до 1 вересня 2015 року.

Пропозиції, що винесені на громадське обговорення, надавати у відділ культури і туризму Білоцерківської міської ради, 09100, м. Біла Церква, вул. Гординського, 36, bcvk@ukr.net та в управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, 09117, м. Біла Церква, бульвар 50-річчя Перемоги, 75, bc_architect@ukr.net.

 

http://bc-news.com.ua/

Категорія новин: Новини, Суспільство

06
липня
2015

В 15-тий раз повернули неповнолітню до місця проживання

Працівники відділення кримінальної міліції у справах дітей Білоцерківського міськвідділу міліції в 15-тий раз розшукали та повернули 16-річну вихованку до центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода».

До чергової частини Білоцерківського міськвідділу міліції надійшло повідомлення з центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода», що 16-річна вихованка пішла до служби благоустрою міста для виконання громадських робіт і не повернулася.

Оперативники кримінальної міліції в справах дітей були вже «знайомі» із втікачкою, адже з початку поточного року, правоохоронці вже 14 разів повертали дівчину до центру. Неповнолітню знаходили у різних мікрорайонах міста, в основному на території 4-го мікрорайону, де і цього разу її відшукали.   У вказаному мікрорайоні, вона раніше проживала і там має друзів, з якими і проводила час. На запитання правоохоронців, чому вона залишає місце свого проживання, неповнолітня пояснює, що їй просто не подобається в центрі, так як там не цікаво. 

Правоохоронці звернули увагу адміністрації центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода» на покращення психологічної роботи з неповнолітніми, які схильні до залишення центру та вже були в конфлікті з Законом, а також на посилення контролю за їх поведінкою. 

http://bc-mvs.gov.ua/

 

Категорія новин: Новини, Суспільство

04
липня
2015

Порядок оплати лікування чорнобильців I-III категорії

Постановою Кабінету Міністрів України № 134 від 16.04.2014 року затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для комплексного медико-санітарного забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Відповідно до пп.1 п. 3 Порядку, бюджетні кошти спрямовуються на надання медичної допомоги громадянам, захворювання яких пов’язані з наслідками Чорнобильської катастрофи, а також лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у закладах охорони здоров’я державної та комунальної форми власності за спільним рішенням органів соціального захисту населення та структурних підрозділів з питань охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій на підставі договорів, укладених з відповідними закладами охорони здоров’я (з обов’язковим зазначенням калькуляції витрат), та актів про надані послуги.

Для отримання даної допомоги, особам, яким необхідно за висновками медичних закладів пройти лікування із застосуванням високовартісних медичних технологій потрібно звернутись до стаціонарів спеціалізованих закладів охорони здоров’я, які визначені розпорядженням Голови Київської обласної державної адміністрації. У м. Біла Церква до таких закладів належить КЗ КОР «Білоцерківський обласний онкологічний диспансер», якому на реалізацію державної програми 2501460 виділено 335 885 грн.

У випадку, коли вищенаведений заклад не в змозі забезпечити надання медичної допомоги, потерпіла особа може звернутися до департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації за адресою: м. Київ, пл. Л. Українки, 1, каб. 627, телефон для довідок (044)286-83-04 з необхідним пакетом документів, а саме:

заявою про надання медичної допомоги;

копією посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи;

копією паспорта;

копією ідентифікаційного коду;

довідкою МСЕК про встановлення інвалідності;

консультативним висновком лікаря із вказаним діагнозом та зазначеним переліком медичних препаратів, ліків, які необхідні для лікування, їх кількість, ціна та загальна вартість.

калькуляцією (складає лікарня, яка буде надавати послуги з лікування) із переліком зазначених медичних препаратів, ліків, які необхідні для лікування, їх кількість, ціна та загальна вартість.

Після надання департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації даних документів підписується договір про лікування важкохворого.

Після проведення курсу лікування, медичний заклад надає департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації акт про надані послуги з лікування важкохворого та рахунок для оплати послуг.

http://bc-news.com.ua/

Категорія новин: Новини, Суспільство

04
липня
2015

Волонтери створили душовий комплекс для бійців 72-ї бригади

2 липня на території військової частини 72 ОМБР відбулась урочиста передача та освячення мобільного душового комплексу, який був створений благодійним фондом "Білоцерківець".

Категорія новин: Новини, Суспільство

03
липня
2015

Пільговики Білої Церкви можуть і далі їздити безкоштовно

У зв’язку із змінами в законодавстві щодо пільгового проїзду в автомобільному транспорті з 1 червня 2015 року Законом України від 28.12.2014 р. № 76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність деяких законодавчих актів України» передбачено вилучення із законів права окремих категорій громадян на пільговий проїзд, а саме:
 1. діти війни;
 2. ветерани праці;
 3. учасники війни;
 4. член сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни;
 5. жертви нацистських переслідувань;
 6. особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною;
 7. особи, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною.

При цьому, відповідно до змін в Закони України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту ”, «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про охорону дитинства», «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» та згідно до постанов Кабінету Міністрів України «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування», «Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 р. № 354» збережено право на пільговий проїзд в автомобільному транспорті наступним категоріям, а саме:

  1. учасник бойових дій;
  2. інвалід війни 1 групи та супроводжуючий інваліда (одна особа);
  3. інвалід війни 2 групи;
  4. інвалід війни 3 групи;
  5. особа (ЧАЕС) – 1 категорії;
  6. особа (ЧАЕС) – 2 категорії (ліквідатор);
  7. ветеран військової служби;
  8. ветеран служби цивільного захисту;
  9. ветеран Державної кримінально-виконавчої служби;
  10. ветеран податкової міліції;
  11. ветеран органів внутрішніх справ;
  12. ветеран Державної пожежної охорони;
  13. ветеран Державної служби спеціального зв’язку;
  14. інвалід 1 групи та супроводжуючий інваліда 1 групи (одна особа);
  15. інвалід 2 групи;
  16. інвалід 3 групи;
  17. дитина – інвалід та супроводжуючий дитину – інваліда (одна особа);
  18. дитина з багатодітної сім’ї;
  19. реабілітована особа;
  20. пенсіонери за віком;
  21. батьки загиблого військовослужбовця.

Управління соціального захисту населення

Білоцерківська міська ради

Увага! Водночас, категорії (діти війни; ветерани праці; учасники війни; жертви нацистських переслідувань; особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; особи, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною), які втратили право безкоштовного проїзду, зможуть їздити і далі безкоштовно вже як ПЕНСІОНЕРИ ЗА ВІКОМ!!!

Увага! Члени сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, що не досягли пенсійного віку, можуть звернутися у відділ промисловості, енергетики, транспорту і зв’язку (вул. Я. Мудрого, 15, кімната 8, тел.: 39-28-62) та отримати безкоштовний проїзний. 

http://bc-news.com.ua/

Категорія новин: Новини, Суспільство

03
липня
2015

З 1 липня мешканці стають власниками своїх будинків

З 1 липня, вступив в дію закон "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку", що дозволяє мешканцям передавати усі функції управління будинком ОСББ або найманому управителю.

Що означає цей закон на практиці? У першу чергу він важливий для мешканців ЖЕКівських будинків. Вони мають протягом року визначитися: чи створювати їм ОСББ і самим управляти будинком чи шукати найманого управителя. Якщо протягом року так і не ухвалять жодного рішення, управителя на конкурсній основі їм обере виконком міської ради.

Новий закон сприятиме появі на ринку комунальних послуг приватних організацій, які зможуть конкурувати з житлово-експлуатаційними конторами і саме з ними, за умови, якщо мешканці не зможуть самостійно управляти будинком, будуть укладатися договори терміном на 1 рік. Якщо послуги з обслуговування мешканців влаштують, термін договору продовжать. 

Закон встановлює правовий статус ОСББ як непідприємницького товариства, змінює принципи утворення ОСББ і регулює компетенцію зборів співвласників багатоквартирного будинку та їх обов'язків, а також порядок прийняття ними рішень з управління будинком. Це важлива новація, адже нині не так багато громадян вирішили створити в своєму будинку ОСББ. Адже було багато юридичних труднощів, які не могли самостійно подолати звичайні мешканці. У першу чергу, ОСББ вважалися прибутковою організацією, а значить сплачували податки, що навряд чи могло влаштувати самих мешканців. Нині ця перепона усунута.

Також спрощується порядок ухвалення рішень в багатоквартирному будинку. Згідно із законом, рішення вважається прийнятим зборами співвласників, якщо за нього проголосували власники, яким належать сумарно понад 75% квартир і нежитлових приміщень від загальної площі усіх квартир і приміщень багатоквартирного будинку. 50% голосів достатньо аби обрати головуючого на зборах. Співвласники будинку, що були відсутні на зборах, зможуть висловити свою думку під час письмового опитування. Рішення зборів у вигляді копії протоколів зберігається у міській владі, а також оприлюднюється на сайті мерії.

За оцінкою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, цей закон знищує монополію житлово-експлуатаційних контор в частині управління багатоквартирним будинком, оскільки мешканці зможуть самостійно управляти будинком шляхом створення ОСББ або передачі таких функцій керівникові.

При цьому в Мінрегіоні й комітеті Верховної Ради з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства вважають, що цей закон допоможе мешканцям стати ефективними власниками разом із ОСББ і житлово-будівельними кооперативами.

Проте вже зараз є дві застороги щодо нового закону. По-перше, не прописано, які вимоги має виконати юридична чи фізична особа-підприємець, щоб брати участь у конкурсі управителів, а тому це може призвести до того, що на ринку послуг залишаться ті ж самі ЖЕКи, лише під іншою назвою, або ж виникне багато фірм-одноденок, які зберуть з мешканців кошти і зникнуть.

Ще один недолік закону – його м’якість. У країнах Балтії теж відмовилися від послуг ЖЕКів, але в один день. З наступного дня мешканці самі були змушені оперативно визначитись, як керувати своїм будинком. Український закон дає для такого вибору аж цілий рік, а після року мешканцями все одно опікується міська влада, обираючи управителя будинку. Тож за таких «тепличних» умов годі сподіватися на оперативну реакцію жителів колишніх ЖЕКівських будинків.

http://bc-news.com.ua/

Категорія новин: Новини, Суспільство

01
липня
2015

У місті Біла Церква затримано дует нічних грабіжників

Близько 1-ї години ночі до чергової частини Білоцерківського міського відділу міліції звернулася жінка та повідомила правоохоронцям, що на зупинці громадського транспорту по вулиці Леваневського невідомі чоловік та жінка відібрали у неї сумку, в якій знаходилися гаманець з грошима та телефон.

Під час оперативно-розшукових заходів, міліціонери встановили подільників. Грабіжниками виявились 30-річна жінка та 31-річний раніше судимий чоловік, які зізналися у скоєному. Парочка збагатилася за рахунок жіночої сумки на суму близько 4000 тисяч гривень.

За даним фактом слідчим відділом Білоцерківського міського відділу міліції було відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України - карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до чотирьох років.

http://bc-mvs.gov.ua/

Категорія новин: Новини, Суспільство

30
червня
2015

Вшанування пам’яті Ю. О. Красношапки

30 червня в Білій Церкві відбулось вшанування пам’яті Юрія Олексійовича Красношапки – колишнього першого керівника міста, Почесного громадянина Білої Церкви, чиє ім’я занесено до Золотого фонду міста.
Значне зростання обсягів промислового виробництва, інтенсивне будівництво виробничих та соціально-побутових об’єктів, розвиток соціальної та культурної сфер – все це характеризує період діяльності Ю.О.Красношапки, тут залишилась частка його душі і проявились колосальні організаторські здібності.

Категорія новин: Новини, Суспільство

29
червня
2015

Молодь вдало відсвяткувала свій день

Як в Білій Церкві відсвяткували День молоді

Категорія новин: Новини, Суспільство

28
червня
2015

Білоцерківці по-спортивному відсвяткували День молоді

28 червня Біла Церква, як і вся Україна, святкує День Конституції України та День молоді.
Розпочався цей день обласним фестивалем здорового способу життя «Streetworkout - здорове покоління» та відкритий чемпіонат Київської області з стрітболу серед юнаків та дівчат.

Категорія новин: Новини, Суспільство

<<  53 54 55 56 57 [5859 60 61 62  >>  

vc