Menu

Суспільство

02
квітня
2015

Злочинність в "Місті добра"

02 квітня , начальником Білоцерківського міськвідділу міліції Сергієм Рудюком запроваджено відкриті наради.
Очільник Білоцерківської міліції доповів про криміногенну обстановку в регіоні: розкриття вбивств, розбійних нападів, грабежів, крадіжок, шахрайств, незаконних заволодінь транспортними засобами та злочинів, пов’язаних з гральним бізнесом. «За 3 місяці 2015 року було розкрито ряд тяжких та особливо тяжких злочинів, серед яких 3 умисних вбивства, 10 розбійних нападів, 10 грабежів, 4 незаконних заволодінь транспортними засобами», - зазначив Сергій Рудюк. Також зупинив увагу на роботі відділу кримінальної міліції в справах дітей міськвідділу, якими було розшукано 9 неповнолітніх дітей та повернуто батькам та опікунам.
З початку 2015 року службою дільничних інспекторів міліції виявлено 1796 адміністративних правопорушень, в тому числі дрібні крадіжки, дрібні хуліганства, насильство в сім’ї, самогоноваріння, пияцтво, порушення правил торгівлі».

 

Категорія новин: Новини, Суспільство

28
березня
2015

У Білій Церкві розпочалася весняна висадка дерев

Клени, дуби берези з'явилися у мікрорайоні Гайок.
Учасники білоцерківської толоки висадили сотні дерев та прибрали вулиці від сміття.

Толоки триватимуть щосуботи.

 

Категорія новин: Новини, Суспільство

27
березня
2015

Кров для воїнів АТО

26 березня педагоги та спеціалісти Білоцерківського навчально-виховного об'єднання "Звитяга" здавали кров для бійців зони АТО, а також для всіх хто її потребує. Таким чином була проведена показова акція з метою посилення військово-патріотичного виховання школярів міста.

 

Категорія новин: Новини, Суспільство

18
березня
2015

Результати роботи ТОВ "БІЛОЦЕРКІВВОДА" за 2013-2014 роки

18 березня відбулась прес-конференція директора "БІЛОЦЕРКІВВОДА", на тему виконання концесійного договору. Ольга Бабій розповіла, які заходи та поліпшення були виконані за весь період діяльності концесіонера та презентувала план діяльності підприємства на 2015 рік.

Категорія новин: Новини, Суспільство

20
березня
2015

Сонячне затемнення 20 березня.

На Землі відбулося сонячне затемнення. У Білій Церкві його можна було спостерігати о 12-тій

Категорія новин: Новини, Суспільство

14
березня
2015

"Камаз" захисникам від учнів

14 березня на Торговій площі відбулось проведення підсумків акції зі збору макулатури, ініційованої благодійною організацією "Благодійний фонд "НІКА-УКРАЇНА" за підтримки управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.
На виручені кошти зі здачі макулатури було придбано вантажний автомобіль "Камаз".
В рамках заходу було здійснено передачу листів, дитячих малюнків, виробів, речей, продуктових наборів для потреб батальйону оперативного призначення резервістів імені героя України генерала С.Кульчицького.

Категорія новин: Новини, Суспільство

14
березня
2015

Розбірки "маршрутчиків" призвели до заторів в центрі міста

14 березня на дорозі Соборної Площі виник величезний затор, який був штучно створений через блокування перевізниками одної компанії інщих. І поки з'ясовували хто правий, а хто ні, білоцерківці відчули на собі усі принади столичних доріг

Категорія новин: Новини, Суспільство

13
березня
2015

Біла Церква прощалась з бійцем батальйону "Київська Русь" Чумаком Дмитром

Прощання з бійцем

13 березня відбулось прощання з добровольцем батальйону "Київська Русь" Чумаком Дмитром Сергійовичем.
Він народився 26 листопада 1985 року. Пішов воювати добровольцем в 25 БТО "Київська Русь" . 15 лютого під час бойового завдання поблизу м. Дебальцеве отримав кульове поранення несумісне з життям. Довгий час його тіло не могли вивезти на малу батьківщину.

Вічна пам'ять...

Категорія новин: Новини, Суспільство

10
березня
2015

Відкриття меморіальної дошки загиблому за незалежність І.Каплуненку

09 березня  в м.Біла Церква відбулося відкриття меморіальної дошки загиблому за незалежність України, бійцю батальйону ім.С.Кульчицького Національної гвардії України  І.Каплуненку на фасаді загальноосвітньої школи І-ІІІст. №6, яку в 1985 році закінчив загиблий білоцерківець.

 Саме 09 березня цього року йому виповнилося б 47 років. Відмітив, що Ігор Валентинович був із тих білоцерківців, які брали активну участь у подіях на Майдані Незалежності в 2014р. і одним з перших вирішив стати на захист своєї Батьківщини, пішовши добровольцем до Національної гвардії України.

Категорія новин: Новини, Суспільство

09
березня
2015

Мітинг та покладання квітів до погруддя Т.Г.Шевченку з нагоди Дня народження Великого Кобзаря

09 березня в Білій Церкві відбувся мітинг та покладання квітів до погруддя Т.Г.Шевченку з нагоди 201-річниці від дня народження великого Кобзаря

Категорія новин: Новини, Суспільство

<<  52 53 54 55 56 [5758 59 60 61  >>  

vc