Menu

Суспільство

18
серпня
2015

На білоцерківців чекає ШОК від тарифів на комунальні послуги

18 серпня в Білоцерківській міській раді відбулась нарада із керівниками міських установ, підприємств, організацій різних форм власності на якій були розглянуті питання щодо підготовки до початку опалювального сезону та порядок нарахування субсидій

Категорія новин: Новини, Суспільство

18
серпня
2015

Як Біла Церква буде відзначати День незалежності, 1 вересня та День міста

18 серпня в Білоцерківській міській раді відбулась нарада із керівниками міських установ, підприємств, організацій різних форм власності на якій було розглянуте питання щодо підготовки святкування до Дня незалежності, 1 вересня та Дня міста.

Категорія новин: Новини, Суспільство

16
серпня
2015

Роботи в будинку за адресою бульвар 50-річчя Перемоги, 44/2 розпочалися

30 липня відбулися збори мешканців будинку на бульварі 50-річчя Перемоги, 44/2, на яких обговорили всі етапи утеплення будинку, а вже 13 серпня розпочалося встановлення нових металопластикових вікон в квартир жителів будинку.

Категорія новин: Новини, Суспільство

13
серпня
2015

Спільно із громадськістю правоохоронці Білоцерківської міліції викрили підпільний гральний заклад на масиві Таращанський

Близько десятої години вечора до чергової частини Білоцерківського міськвідділу міліції надійшло повідомлення, що на масиві Таращанському у м. Біла Церква функціонує зал гральних автоматів.

Виїздом слідчо-оперативної групи з’ясувалось, що незаконний гральний заклад знаходиться в одному із нежитлових приміщень по вулиці Таращанській. При огляді місця події, працівниками міліції виявлено 11 гральних автоматів. Діяльність грального закладу припинено, автомати вилучено.

За даним фактом, слідчим відділом Білоцерківського міськвідділу міліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України (Зайняття гральним бізнесом). Проводиться досудове розслідування.

Тетяна Гадомська

в.о начальника сектору зв’язків з громадськістю

Білоцерківського МВ ГУМВС України в Київській області

 

http://bc-mvs.gov.ua/

Категорія новин: Новини, Суспільство

13
серпня
2015

Яскраві бусини звабили дівчаток, а бажання мати прикраси, спонукало до крадіжки

До чергової частини Білоцерківської міліції звернулась продавчиня магазину і повідомила про те, що двоє невідомих дівчат вчинили крадіжку прикрас. Виїздом на місце події, працівники відділу кримінальної міліції у справах дітей встановили осіб причетних до крадіжки – двоє дівчат, чотирнадцяти та тринадцяти років, зайшли до павільйону, вподобали собі прикраси, викрали їх та намагалися непомітно втекти. Про пригоду працівники міліції оповістили батьків неповнолітніх дітей та провели з ними та дівчатками профілактичну роботу.

Особистість злочинця, його злочинні наміри та якості формуються поступово. Злочину передує декілька антигромадських проступків. Ці дії починаються з виникнення окремих негативних властивостей, якостей характеру, що проявляються в менш небезпечних діях і, поступово розвиваючись, стають протиправною поведінкою, сталою звичкою, коли навіть і вбивство людини не викликає жалю. В одних неповнолітніх факт такої протиправної поведінки може проявитись дуже швидко, в інших - наприкінці їх життя, ще в інших - ніколи.

Злочин - це завершальний етап антигромадських проступків, негативних властивостей характеру, і тому, надзвичайно важливим є питання профілактики злочинності серед підлітків.


«Досить поширеною є думка, що більшість неповнолітніх злочинців - це ті, котрі позбавленні піклування та контролю дорослих. Через свою незрілість, невміння самостійно організувати власну діяльність, вони піддаються сумнівним захопленням, пропускають заняття у школі, погано навчаються і порушують дисципліну. Вони можуть потрапити під негативний вплив компанії, почати курити, грати в азартні ігри, пиячити, вживати наркотики, красти.  Та,  нерідко, діти із повних сімей та різного достатку потрапляють під негативний вплив своїх знайомих і також вчиняють правопорушення», - акцентував начальник Білоцерківського міськвідділу міліції Сергій Рудюк.

 
Дійсно, важливе значення має матеріальний стан сім’ї неповнолітнього. Досить часто неповнолітні здійснюють кримінальні правопорушення, крадіжки, з метою отримання грошей чи речей, що так їм приглянулися. Саме так сталося і з дівчатками, яким приглянулася яскрава біжутерія.

Шановні батьки, щоб ваші діти не потрапляли у протиправні ситуації, проводьте з ними бесіди на теми «Про добро і зло», приводьте приклади із життєвих ситуацій чи публікацій (фільмів і мультфільмів), роз’яснюйте та спонукайте їх до добрих вчинків. 

Тетяна Гадомська

в.о начальника сектору зв’язків з громадськістю

Білоцерківського МВ ГУМВС України в Київській області

 

http://bc-mvs.gov.ua/

Категорія новин: Новини, Суспільство

12
серпня
2015

"VI Білоцерківський Парад Вишиванок" - прес-конференція

 12 серпня в приміщенні центральної бібліотеки  відбулася прес-конференція присвячена VI-му Білоцерківському Параду Вишиванок

Категорія новин: Новини, Суспільство

12
серпня
2015

Спільні заходи співробітників Білоцерківської міліції з громадськістю є результативними – в черговий раз викрито підпільний гральний заклад

В ході проведення заходів по відпрацювання міста щодо виявлення підпільних гральних закладів, близько десятої години вечора співробітники Білоцерківської міліції разом із представниками Асоціації учасників бойових дій та учасників АТО у м. Біла Церква і громадськості, у підвальному приміщенні по вулиці Гординського виявили зал, в якому здійснювались послуги у сфері грального бізнесу.

 

Слідчо-оперативна група Білоцерківської міліції задокументувала факт гри на пристроях десяти осіб, що знаходились у приміщенні - всі учасники були опитані щодо перебування у гральному закладі. В результаті слідчо-оперативних дій, правоохоронцями вилучено: 13 гральних пристроїв, 1500 гривень та 200 доларів США. Діяльність закладу припинено.

За даним фактом, слідчим відділом Білоцерківського міськвідділу міліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України (Зайняття гральним бізнесом). Досудове розслідування триває.

«Довожу до відома жителів м. Біла Церква, що працівники Білоцерківського міськвідділу міліції разом із представниками громадських формувань спільно проводять заходи щодо виявлення протизаконної діяльності у сфері грального бізнесу. Процедура закриття виявлених ігрових залів та притягнення до відповідальності правопорушників, як власників закладу так і учасників гри, є об’ємною і проблематичною. Попри все, з початку 2015 року, в результаті проведених слідчо-оперативних дій, виявлено та припинено діяльність 7 підпільних залів, вилучено - 340 гральних автоматів, наразі в провадженні знаходяться сім справ. І робота в цьому напрямку ведеться постійно. Проте, в соціальній мережі Інтернет з’являються коментарі окремих громадян в яких є висловлювання щодо «кришування» працівниками міліції грального бізнесу. Тому, звертаюсь до громадськості міста, якщо хто дійсно знає про такі факти «діяльності», особисто (а не анонімно) зверніться із заявою до правоохоронних органів, щоб документально оформити правопорушення і притягнути цих осіб до відповідальності», - зазначив начальник Білоцерківського міськвідділу міліції Сергій Рудюк.

Тетяна Гадомська

в.о начальника сектору зв’язків з громадськістю

Білоцерківського МВ ГУМВС України в Київській області

 

http://bc-mvs.gov.ua/

Категорія новин: Новини, Суспільство

10
серпня
2015

В Білій Церкві підходить до завершення шоста черга першої хвилі мобілізації

 У ході шостої хвилі мобілізації були покликані в рівних пропорціях військовозобов’язані, які мають досвід військової служби, та ті, хто раніше не служив.

Категорія новин: Новини, Суспільство

<<  50 51 52 53 54 [5556 57 58 59  >>  

vc