Menu

Суспільство

30
вересня
2015

Чергова афера чи «Вітаємо! На ваш номер випав приз: Avto Chevrolet»

У липні цього року, до Білоцерківського міськвідділу міліції звернувся із заявою 63-річний місцевий житель, якому надійшло подібне СМС-повідомлення. Він зателефонував за вказаним у повідомленні номером телефону. З’ясувалось, щоб отримати автомобіль, потрібно було перерахувати деякий відсоток від вартості подарунку на зазначений «організаторами Акції» рахунок в банку для сплати податку. Чоловік перерахував через термінал 13 тисяч 800 гривень, а автомобіля так і не отримав. Таким чином, вдавані організатори шляхом обману і заволоділи його грошовими коштами. За даним фактом слідчим відділом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (Шахрайство).

Шахраї  – це «великі комбінатори», які свої здібності, шляхом довіри чи обману, використовують для наживи на інших. На даний час існує безліч схем та способів такого «заробітку», інформація про які висвітлюється в засобах масової інформації та в Всесвітній мережі інтернет, де попереджують про можливість стати обманутим. Але час  не стоїть на місці - змінюється життя, удосконалюємся ми, а разом з нами і удосконалюються шахраї, які вигадують все нові і нові, на перший погляд правдоподібні, шахрайські схеми щоб виманити у нас гроші.

Правоохоронці застерігають – будьте пильними і обачними, щоб не стати жертвою шахраїв:

-         уникайте матеріальних відносин через інтернет;

-         не перераховуйте вперед гроші чи то за товар, чи то за приз, чи за послугу;

-         не варто довіряти незнайомцям у відносинах з грошима;

-         довіряйте лише власним знанням, а не чужим вихвалянням, які спокушають.  

У випадку, коли ж Ви стали жертвою шахрайських дій, не зволікайте, а терміново телефонуйте на номер «102» і детально опишіть обставини, при яких вас ошукали.

Ірина Поліщук

Білоцерківський МВ

ГУМВС України в Київській області

Категорія новин: Новини, Суспільство

28
вересня
2015

Білоцерківські кадети дали урочисту обіцянку українським громадянам. (Копировать)

 Біля меморіалу воїнам Другої світової війни в Білій Церкві кадети гімназії №2 прийняли урочисті обіцянки.

 Більше сотні молодих учнів пообіцяли добре навчатися, уважно слухати поради та настанови командирів, а в майбутньому здобути честь та гідність справжніх українських офіцерів.

 

Категорія новин: Новини, Суспільство

28
вересня
2015

Білоцерківські кадети дали урочисту обіцянку українським громадянам.

 Біля меморіалу воїнам Другої світової війни в Білій Церкві кадети гімназії №2 прийняли урочисті обіцянки.

 Більше сотні молодих учнів пообіцяли добре навчатися, уважно слухати поради та настанови командирів, а в майбутньому здобути честь та гідність справжніх українських офіцерів.

 

Категорія новин: Новини, Суспільство

25
вересня
2015

Юні білоцерківці повернулись з Німеччини

23 вересня юні білоцерківці повернулись з Німеччини. Місяць діти провели в німців біля міста Гамбург  відвідуючи музеї та виставки.

Категорія новин: Новини, Суспільство

22
вересня
2015

Крапка над " і "... Андрій Лєонов. "... і один у полі воїн".

МІЛІЦЕЙСЬКИЙ БЕЗПРЕДЕЛ.

 ЧИ БУДУТЬ ПОКАРАНІ СЛІДЧІ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО УМВС УКРАЇНИ КИЇВСКОЇ ОБЛАСТІ?

     Колишній робітник нашої фірми «Гренада» (прізвище не навожу в зв’язку з тим, що судом ще не  доведено його шахрайство) три роки тому  шахрайським шляхом заволодів та привласнив собі за 5 місяців роботи Приватним підприємцем 80 тисяч гривень. За даним фактом була відкрита кримінальна справа, були проведені необхідні експертизи. Та раптом кримінальну справу, а її починали і вели слідчі Білоцерківського відділу Галан Я.Р. та Міхеєва Є.Г. , закривають. Спочатку районною прокуратурою (2 рази), а потім слідчими суддями (4 рази)  постанови про закриття кримінальної справи – скасовані..

 

Так, ухвалою Слідчого судді Білоцерківського  міськрайонного суду Кошелем Б.І. 06 травня 2015 року черговий раз зазначено тестом в ухвалі: « Крім того, досудовим слідством неодноразово виносились постанови про закриття даного кримінального провадження за відсутністю події та складу злочину. Але всі попередні постанови були скасовані. Так, постанову від 13.01.2014 року було скасовано 19.02.2014 року прокурором прокуратури Білоцерківського району, постанову від 28.04.2014 року було скасовано 22.08.2014 року ухвалою слідчого судді Верещак А.М., постанова від 31.10.2014 року була скасована 24.11.2014 року  ухвалою слідчого судді Закаблука О.В.,який у своїй ухвалі звернув увагу слідства на ту обставину, що слідчим не проведено в повному обсязі досудове розслідування, не виконано вказівок слідчого судді Верещака А.М. від 22.08.2014 року, які обов’язкові для виконання. Постанову від 30.12.2014 року було скасовано 04.02.2015 року ухвалою слідчого судді Володька І.В, який в своїй ухвалі звернув увагу слідства на ту обставину, що слідчим не проведено в повному обсязі досудове розслідування, не виконано вказівок ухвал слідчих суддів від 22.08.2014 року та 24.11.2014 року, які обов’язкові для виконання. Після цього, не виконавши вимоги, зазначені в ухвалах слідчих суддів Білоцерківського міськрайонного суду, а саме: слідчим не з’ясовано намірів винної особи під час заволодіння майном потерпілої при укладанні договорів, не встановлено подальший шлях товаро-матеріальних цінностей, які були отримані …. ченко І.О., не встановлено та не досліджено причинного зв’язку між діями винної особи та наслідками у вигляді недостачі товару потерпілої, не викладено обґрунтування мотивів прийняття постанови про закриття кримінального провадження, що свідчить про однобокість проведення розслідування.30.03.2015 року старший слідчий СВ Білоцерківського МВ ГУМВС України в Київській області майором міліції Міхеєвою Є.Г. була винесена постанова про закриття кримінального провадження у зв’язку із відсутністю складу кримінального правопорушення.

 

Отже, суд враховуючи все вище викладене приходить до висновку про те, що дана постанова про закриття кримінального провадження являється передчасною та підлягає до скасування, так як старший слідчий СВ Білоцерківського МВ ГУМВС України в Київській області майором міліції Міхеєва Є.Г. прийняла рішення про закриття кримінального провадження не виконавши вимоги зазначені в ухвалах слідчих суддів Білоцерківського міськрайонного  суду Київської області від 22.08.2014 року та від 24.11.2014 року, а тому скарга підлягає до задоволення.»

 

     Незважаючи не це, слідчі  СВ Білоцерківського МВ Галан Я.Р. та Міхеєва Є.Г.  всі ці постанови ігнорують, що вказує на зацікавленість  слідчих в закритті цієї кримінальної справи

 

       31.07.2015 року старший слідчий Міхеєва Є.Г. ставить себе понад Рішеннями судів, нормами Конституції, законодавства України та Постановами прокуратури і в черговий раз виносить постанову про закриття кримінального впровадження.

 

      На 19.08.2015 року слідчим суддею Білоцерківського міськрайонного суду Закаблуком О.В. було призначено судове засідання про розгляд нашої скарги на постанову про закриття цього кримінального впровадження.

 

Передбачаючи те, що Білоцерківська міліція та Прокуратура Білоцерківського району будь-якими засобами можуть закрити мою справу, я, для неупередженого розгляду справи, запросив до участі у судовому засіданні місцеве телебачення та пресу.

 

Але 19.08.2015 року , за годину до початку судового засідання, через мого адвоката на мене було здійснено тиск з проханням не  залучати до участі у судовому розгляді представників місцевого телебачення та преси. Своєї згоди я не надав.

 

     З’явившись о 14.00 годині до приміщення суду нам було повідомлено, що суддя Закаблук О.В. – відсутній (хоча мій адвокат бачив його в приміщенні суду за півгодини до початку судового засідання) та розгляд справи перенесено на 21 серпня 2015 року.

 

Але і перед судовим засідання 21.08.2015 року. на мене був здійснений повторний тиск – не потрібно приводити на засідання пресу та телебачення , все буде вирішено на вашу користь. Я відхилив і цю їх пропозицію.

 

21.08.2015 року відбулося судове засідання. Прокурор районної прокуратури Козаченко І.О. виступив і заявив, що він скасував постанову старшого слідчого СВ Білоцерківського МВ Міхеєвої Є.Г. 18.08.2015 року на направив її на досудове розслідування.

 

     Чому так вчинив прокурор Козаченко І.О.? Тому, що боячись, що на судовому засіданні слідчим суддею Білоцерківського міськрайонного суду Закаблук О.В. буде розкрита приступна бездіяльність слідчих Білоцерківського слідчого відділу  Міхеєвої Є.Г. та Галана Я.Р. та покривання цих дій керівництвом районної, обласної прокуратури, міської та обласної міліції, і все через засоби масової інформації та телебачення стане відомо громадськості міста. Прокурор районної прокуратури Козаченко І.О. , зачитавши текст своєї постанови про скасування постанови про закриття кримінального провадження, втік із залу засідання до оголошення вироку суду. На спробу взяти у нього інтерв’ю по даній справі, в прокуратурі району  нам повідомили, що він терміново пішов у відпустку та начебто звільнився з органів прокуратури.

 

      В інтерв’ю телерадіокомпанії «Крокус1» від 16.09.2015 року старший слідчий СВ Білоцерківського МВ  Міхеєва Є.Г. бреше, що вона не може встановити суму збитку, що у ФОП Леонової Н.Т. немає підтверджуючих документів про отримання грошів і т.п.. Слідча СВ Білоцерківського МВ Міхеєва Є.Г. або не вміє читати українською мовою, або її засліпило. Вона не  помічає в матеріалах кримінальної справи  Акт документальної ревізії ФОП Леонової Н.Т. від 31 травня 2012 року, виконаний на підставі листа Білоцерківського РВ ГУМВС України в Київській області від 28 травня 2012 р. за  №  5734 за участю експерта Полукарова В.Г була проведена ревізія господарської діяльності ФОП Леонової Н.Т. Висновк до Акту ревізії:

 

1. Бухгалтерський облік руху товару в ФОП Леонової Н.Т. відповідає вимогам діючого законодавства України, щодо ФОП;

 

2. Видача товару та отримання готівки за товар оформлені згідно вимогам бух.обліку;

 

3.Про проведенні ревізії розрахунків за товар , який ФОП Леонова Нт.Т. надала для реалізації ФОП …ченко І.О.встановлено відсутність товару на суму 91212,14 грн.;

 

4. відсутність товару є наслідком відсутністю обліку руху товару у ФОП …ченко І.О. Підтвердженням цього факту є лист ФОП …ченко І.О. від 18.04.2012 р., в якому він вказує, що недоотримував товар по вказаним в листі накладним, але в первинних документах  ФОП Леонової Н.Т. факт отримання товару  по вказаним в листі накладним ФОП …ченко І.О. підтверджено.

 

     Судячи із інтерв’ю, старший слідчий СВ Білоцерківського МВ Міхеєва Є.Г.  і надалі не збирається виконувати як постанови  слідчих суддів так і постанови районної прокуратури. А це вже є кримінальним злочином ст. 382 КПК України «Умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконання тягне за собою кримінальну відповідальність».

 

      Наслідки злочинної бездіяльності старшого слідчого СВ Міхеєвої Є.Г. та безкарність шахрайства  привели до росту нових злочинів. Так, продавець магазину «Гренада» м. Узин (кримінальна справа № 12013100030000290)  здійснила крадіжку на суму близько 25000 грн.

 

Комірник та двоє вантажників здійснили крадіжку фарби на суму 21000 грн. (кримінальне провадження №12014110030004186 від 10.09.2014р.).

 

      За цей час слідчому Міхеєвій Є.Г. присвоєно звання майора, з посади в.о. заступника начальника слідчого відділу вона стала старшим слідчим Слідчого відділу Білоцерківського МВ ГУМВС , а слідчий Галан Я.Р. – із старшого слідчого отримав посаду заступника начальника Слідчого відділу Білоцерківського МВ №2 Чому так? Тому, що корупція повністю охопила всю міліцейську та прокурорську вертикаль. Вони зацікавлені в рості економічних злочинів. Чому  слідчі СВ Білоцерківського МВ Міхеєва Є.Г.  та Галан Я.Р. замість заохочень та отримання нових посад не покаранні? Тому, що на мою думку, їх покриває керівництво Білоцерківського МВ ГУМВС України в Київській області

 

 То чи будуть нести покарання за свою злочинну бездіяльність слідчі Білоцерківського слідчого  відділу Міхеєва Є.Г. та Галан Я.Р.???

 

                                                                                                                               Андрій Лєонов

 

Категорія новин: Новини, Суспільство

20
вересня
2015

У Білій Церкві пройшла толока з прибирання річки Рось

Громадська ініціатива "Біла Церква. Завтра" та її автор Костянтин Єфименко організували прибирання пляжу в районі вул. Вокзальна. На заклик прибрати берег річки відгукнулися громадські активісти, політичні сили та просто небайдужі мешканці міста.

Категорія новин: Новини, Суспільство

18
вересня
2015

Урочистості з нагоди Дня рятівника

17 вересня  в м. Біла Церква  відбулися урочистості з нагоди Дня рятівника.

Від імені міського голови В.Савчука присутніх із професійним святом привітав його заступник В.Гнатюк, який наголосив на важливості їхньої роботи, яка спрямована на запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, їх ліквідацію та збереження життя людей.

Категорія новин: Новини, Суспільство

17
вересня
2015

Один телефонний дзвінок і 21 900 гривень в кишені аферистів

Вдень до чергової частини Білоцерківського міськвідділу міліції зателефонував 57-річний житель міста і повідомив про те, що вранці на його мобільний зателефонував незнайомець і повідомив про те, що його син наразі знаходиться у міськвідділі міліції за підозрою у скоєнні тяжкого злочину. Чоловік говорив впевнено і наполегливо про те, що батько може допомогти своєму синові, сплативши слідчому кругленьку суму. Татусь так був збентежений почутим, що навіть не вагаючись пристав на сумнівну пропозицію (а це щонайменше – хабар посадовій особі!). Він швиденько зібрав кошти, виконавши усі вказівки незнайомця, перерахував гроші на вказаний рахунок. А за дві години, отямившись, збагнув, що його ошукали.

Одним із найпоширеніших видів шахрайства - це вимагання грошей для порятунку родичів. Зазвичай, шахраї телефонують жертвам в нічний час або вранці на мобільний чи домашній телефон - можуть представлятися працівниками міліції, змінювати голос на хриплий і тривожний та називатися вашими рідними чи знайомими. Незнайомці кажуть, що їх родич знаходиться в міліції за вчинення злочину, а для того щоб його звільнити, необхідно перерахувати певну суму грошей на номер мобільного телефону шляхом поповнення рахунку, або перерахувати гроші на банківський рахунок, приїжджають особисто і забирають кошти або ж передати згорток через водія «таксі» (водієві по телефону називають адресу де будуть його очікувати).

Сектором зв’язків з громадськістю Білоцерківського міськвідділу міліції постійно надається інформація із застереженням громадян про різного виду злочинних схем, яка публікується в місцевих ЗМІ. Та все ж, результат невтішний – не всі громадяни беруть до уваги попередження працівників міліції і попадають на «гачок» аферистів.

Радимо, якщо вам телефонують незнайомці, не панікуйте, не впадайте у відчай, не спішіть шукати та позичати гроші – перш за все, зателефонуйте своїм рідним та близьким (про яких йшла мова) і дізнайтеся, де вони в даний час знаходяться і чи дійсно потребують допомоги (фінансової). А також, зателефонуйте до міліціїза №102і повідомте про дану подію.  

Ваше вчасне повідомлення про злочин та осіб, що його скоїли, дасть змогу правоохоронцям за «гарячим слідом» затримати правопорушників і, тим самим, убезпечить інших громадян від злочинних посягань.

 

Тетяна Гадомська
в.о. начальника сектору зв’язків з громадськістю
Білоцерківського МВ ГУМВС України в Київській області

bc-mvs.gov.ua

Категорія новин: Новини, Суспільство

12
вересня
2015

Відкриття музеєфікованих залишків фундаменту древнього храму на Замковій горі

12 вересня на Замковій горі відбулося урочисте відкриття музеєфікованих залишків фундаменту давньогоруського храму. Саме тої білої церкви, яка дала другу назву нашому Юр'єву

Категорія новин: Новини, Суспільство

10
вересня
2015

З Днем народження, Біла Церкво!

Костянтин Єфименко вітає білоцерківців з Днем міста та запрошує на цікаві заходи для дітей і дорослих, організовані громадською ініціативою "Біла Церква. Завтра"

Категорія новин: Новини, Суспільство

<<  46 47 48 49 50 [5152 53 54 55  >>  

vc