Menu

Суспільство

15
березня
2017

У Білій Церкві – ще одна «Мати-героїня»!

Серед державних нагород та відзнак незалежної України особливе місце належить почесному званню «Мати-героїня», яке встановлено в Україні з 2004 року, аби посилити увагу до народжуваності, зміцнити інститут сім’ї, піднести авторитет жінок, котрі є прикладом материнства.

Указами Президента України почесним званням України «Мати-героїня» нагороджуються жінки, які народили і виховали до восьмирічного віку 5 і більше дітей.
Так, згідно із Указом Президента України від 08 грудня 2016р. почесне звання України «Мати-героїня» присвоєно жительці Білої Церкви - Любові Каплонській, яка виховує шістьох дітей.
14 березня міський голова Геннадій Дикий привітав Любов Каплонську та вручив їй відповідний нагрудний знак та посвідчення.

 

Категорія новин: Новини, Суспільство

14
березня
2017

День добровольця в Білій Церкві

14 березня біля стели Героїв Небесної Сотні відбувся мітинг та покладання квітів з нагоди Дня українського добровольця

 

Категорія новин: Новини, Суспільство

09
березня
2017

Макаронні магнати Білу Церкву будуть розвивати

 

3-го березня, міський голова, Геннадій Дикий, відвідав українську філію міжнародного підприємсттва Mareven Food Holdings, за запрошенням його генерального директора - пана Май Ван Міня.
Обговорювались питання подальшої співпраці між підприємством і містом, можливість розширення виробництва. Відбулася невелика екскурсія на виробництво.

 

Категорія новин: Новини, Суспільство

03
березня
2017

Відкриття меморіальної дошки на честь загиблого учасника АТО Дмитра Павленка у ЗОШ №22

03 березня в місті Біла Церква відбулося відкриття меморіальної дошки загиблому за незалежність України, військовослужбовцю, старшому сержанту Білоцерківського окремого зенітно-ракетного полку Дмитру Павленку. Меморіальну дошку встановлено на фасаді Білоцерківської ЗОШ I-III ступенів №22, учнем якої був загиблий білоцерківець.

Дмитро Павленко навесні 2014 року був одним з перших мобілізованих на Схід Батьківщини. Після демобілізації у 2015 році Дмитро підписав контракт зі Збройними Силами України. Його відправили проходити службу в селі Біла Гора Костянтинівського району Донецької області. Він брав участь у виконанні службових завдань в зоні проведення антитерористичної операції на території східних областей України та загинув 19 травня 2016 року від вибуху гранати, що розірвалась у його руках.

 

Категорія новин: Новини, Суспільство

26
лютого
2017

Оце так Масляна!!!

Білоцерківці зустріли Масляну млинцями, піснями та грандіозним конкурсом, в якому приймали участь усі бажаючі

 

 

Категорія новин: Новини, Суспільство

20
лютого
2017

Вони віддали заради майбутнього України найдорожче – своє життя

20 лютого  визначено днем  вшанування всіх загиблих у найтрагічніші дні сучасної історії України. Цього ж дня в м.Біла Церква відбувся мітинг з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні.
Всі присутні на  мітингу вшанували пам’ять про загиблих хвилиною мовчання, поклали квіти до стели на честь Героїв Небесної Сотні та проглянули виставку світлин

 

 

 

Категорія новин: Новини, Суспільство

<<  1 2 3 4 [56 7 8 9  >>  

банер3