Menu

Суспільство

03
березня
2017

Відкриття меморіальної дошки на честь загиблого учасника АТО Дмитра Павленка у ЗОШ №22

03 березня в місті Біла Церква відбулося відкриття меморіальної дошки загиблому за незалежність України, військовослужбовцю, старшому сержанту Білоцерківського окремого зенітно-ракетного полку Дмитру Павленку. Меморіальну дошку встановлено на фасаді Білоцерківської ЗОШ I-III ступенів №22, учнем якої був загиблий білоцерківець.

Дмитро Павленко навесні 2014 року був одним з перших мобілізованих на Схід Батьківщини. Після демобілізації у 2015 році Дмитро підписав контракт зі Збройними Силами України. Його відправили проходити службу в селі Біла Гора Костянтинівського району Донецької області. Він брав участь у виконанні службових завдань в зоні проведення антитерористичної операції на території східних областей України та загинув 19 травня 2016 року від вибуху гранати, що розірвалась у його руках.

 

Категорія новин: Новини, Суспільство

26
лютого
2017

Оце так Масляна!!!

Білоцерківці зустріли Масляну млинцями, піснями та грандіозним конкурсом, в якому приймали участь усі бажаючі

 

 

Категорія новин: Новини, Суспільство

20
лютого
2017

Вони віддали заради майбутнього України найдорожче – своє життя

20 лютого  визначено днем  вшанування всіх загиблих у найтрагічніші дні сучасної історії України. Цього ж дня в м.Біла Церква відбувся мітинг з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні.
Всі присутні на  мітингу вшанували пам’ять про загиблих хвилиною мовчання, поклали квіти до стели на честь Героїв Небесної Сотні та проглянули виставку світлин

 

 

 

Категорія новин: Новини, Суспільство

15
лютого
2017

15 лютого – 28-річниця виведення військ з Афганістану

 28 років тому в Афганістані закінчилася десятилітня військово-політична спецоперація Радянського Союзу, участь у якій взяли 160 375 військовослужбовців – вихідців з України, 3 360 з яких – загинули, 72 – пропали безвісти, 3 560 – стали інвалідами.

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ої річниці виводу військ з Афганістану в Білій Церкві було проведено мітинг з покладанням та поминальною панахидою біля каплиці св. Георгія Побідоносця.

 

 

 Категорія новин: Новини, Суспільство

13
лютого
2017

Як виглядатимуть та скількі будуть коштувати електронні проїзні квитки

Пластик замість паперу, валідатори замість кондукторів: Біла Церква готується до електронних квитків.

 

 

 Категорія новин: Новини, Суспільство

07
лютого
2017

Будівля "Швидкої" потребує швидкої допомоги більше ніж реформи!

Народний депутат Ірина Сисоєнко провела зустріч з лікарями " Швидкої допомоги" Білої Церкви та розповіла про переваги і перспективи реорганізації служби екстреної медичної допомоги. Суть реформи полягає в об’єднанні служби екстреної допомоги в єдине ціле  та створення єдиної оперативної диспетчерської для керування бригадами «швидкої». У відповідь на запропоновану реорганізацію медпрацівники запропонували спочатку привести до ладу приміщення, стіни і дах якого руйнуються.

 Категорія новин: Новини, Суспільство

04
лютого
2017

Молебень в пам'ять про загиблих воїнів під Авдієвкою

3 лютого, біля стендів із портретами загиблих Героїв відбувся спільний молебень представників релігійних конфесій в пам'ять про загиблих.
Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання

 Категорія новин: Новини, Суспільство

<<  1 2 3 4 [56 7 8 9  >>  

банер3