03
листопада
2015

Три рекорди України у перший день змагань у Білій Церкві

В перший день чемпіонату України з плавання на короткій воді у Білій Церкві Анастасія Манакова встановила юнацький рекорд України на дистанції 100 м вільний стиль. ЇЇ результат 55.64.
На дистанції 100 м комплексним плаванням юнацький рекорд України встановив Андрій Хлопцов. Киянин фінішував першим з результатом 55.66. Таким чином він покращив свій же результат (56.71), який він встановив на міжнародних змаганнях у Загребі рік тому. Другим фінішував Дмитро Гурницький (55.75), третє місце у Олексія Іванова (56.01).
Ще один юнацький рекорд України сьогодні встановила жіноча команда міста Києва. Анастасія Манакова, Юлія Стадник, Маргарита Бокань та Юлія Крутоголова фінішували в естафеті 4х50 м вільним стилем за 1:46.42 та зайняли друге місце. Чемпіонками України на цій дистанції стали представниці ШВСМ м. Дніпропетровська (Ірина Пікінер, Анна Гуржий, Анна Стеценко та Надія Коба) з результатом 1:44.81. Бронзові призерки – представниці державної ШВСМ Ганна Дзеркаль, Ганна Ткачова, Вікторія Куненко та Олександра Шевчук (1:47.28)

• Теги: Біла Церква, белая церковь, бц тв, бцтв, дтп, новини, новости, плавання, чемпіонат

Категорія новин: Новини, Спорт