Menu

Спорт

04
травня
2016

Відкритий кубок України з велоспорту

4 травня в Білій Церкві відбулось урочисте відкриття чемпіонату України з велоспорту

Категорія новин: Новини, Спорт

28
квітня
2016

В Білій Церкві відбувся чемпіонат зі спортивного туризму

27 квітня в Білій Церкві відбувся міський чемпіонат зі спортивного туризму серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

 

Категорія новин: Новини, Спорт

26
березня
2016

«Тато, мамо, я — спортивна сім’я»

Проведення даного заходу в Київській області започатковане ще на початку 90-х і вже стало традиційним. Активне впровадження фі­зичної культури і спорту в повсякденне життя сім’ї, пропаганда здорового спо­собу життя — ось головні завдання цього фестивалю.
Саме так, 26 березня у ДЮСШ № 1 пройшли міські змагання серед спортивних сімей Білої Церкви

 

 


 

 

Категорія новин: Новини, Спорт

24
березня
2016

70 річниця дитячо-юнацької спортивної школи №1

23 березня в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди 70-річного ювілею  Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Дитячо-юнацька спортивна школа №1».

Дитячо-юнацька спортивна школа №1 розпочала свою роботу в 1946 році. Заклад поступово пропонував заняття у секціях  велоспорту, фехтування, вільної боротьби, спортивної гімнастики та баскетболу.

На сьогоднішній день в школі працюють відділення з 6 видів спорту: баскетбол, гімнастика спортивна, плавання, стрільба кульова, стрибки на батуті, фехтування. Дітей навчають 36 тренерів.

Школа має п’ять спортивних класів, які навчаються на базі загальноосвітньої школи № 18. Тренери тісно співпрацюють з міською гімназією № 2. Кадети цієї гімназії засвоюють ази плавання, стрільби кульової, фехтування.

За період роботи тренерами школи підготовлено більше 150 майстрів спорту Радянського Союзу та України.

 

Категорія новин: Новини, Спорт

17
березня
2016

«Вечір спортивної слави»

17 березня в приміщенні Київського обласного музично-драматичного театру ім.Саксаганського відбувся «Вечір спортивної слави» Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту на якому були відзначені в номінаціях «кращі спортсмени», « кращі тренери», випускники та інші номінації.

 

 

Категорія новин: Новини, Спорт

26
грудня
2015

Міський фестиваль зимових видів спорту серед учнів ДЮСШ

25 грудня в м.Біла Церква був проведений Міський фестиваль зимових видів спорту серед учнів ДЮСШ, присвячений Новому року.
Міський голова Г.Дикий привітав присутніх з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами, поінформував про основні напрямки розвитку фізичної культури та спорту в місті, зокрема, зупинився на необхідності покращення матеріально-технічного забезпечення дитячо-юнацьких спортивних шкіл, розвитку професійного, дитячого спорту, зазначив, що фізична культура і спорт відіграють важливу роль у здоров’ї, вихованні та повноцінному розвитку особистості.
Присутні мали змогу переглянути новорічну казку на льоду «Буратіно в країні чудес».

 

Категорія новин: Новини, Спорт

03
грудня
2015

Міжнародний день інвалідів

3 грудня українське суспільство зі світовим співтовариством відзначає Міжнародний день інвалідів.

Категорія новин: Новини, Спорт

19
листопада
2015

"Ти зможеш, якщо зміг я"

19 листопада у спеціалізованій школі-інтернаті де навчаються дітлахи з вадами слуху пройшов спортивний фестиваль організований управлінням молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації.
Всеукраїнська акція для людей з обмеженими можливостями "Ти зможеш, якщо зміг я" в Україні проводиться уже 9-тий рік поспіль. У Білій Церкві спортивний фестиваль також став традиційним

Категорія новин: Новини, Спорт

15
листопада
2015

Перший Етап Відкритого Кубку БЦ з Автослалому!

 

14-го листопада, в Білій Церкві був проведений перший етап Відкритого Кубку БЦ з Автослалому.
Місце проведення - парковка біля стадіону "Трудові Резерви"

Категорія новин: Новини, Спорт

03
листопада
2015

Три рекорди України у перший день змагань у Білій Церкві

В перший день чемпіонату України з плавання на короткій воді у Білій Церкві Анастасія Манакова встановила юнацький рекорд України на дистанції 100 м вільний стиль. ЇЇ результат 55.64.
На дистанції 100 м комплексним плаванням юнацький рекорд України встановив Андрій Хлопцов. Киянин фінішував першим з результатом 55.66. Таким чином він покращив свій же результат (56.71), який він встановив на міжнародних змаганнях у Загребі рік тому. Другим фінішував Дмитро Гурницький (55.75), третє місце у Олексія Іванова (56.01).
Ще один юнацький рекорд України сьогодні встановила жіноча команда міста Києва. Анастасія Манакова, Юлія Стадник, Маргарита Бокань та Юлія Крутоголова фінішували в естафеті 4х50 м вільним стилем за 1:46.42 та зайняли друге місце. Чемпіонками України на цій дистанції стали представниці ШВСМ м. Дніпропетровська (Ірина Пікінер, Анна Гуржий, Анна Стеценко та Надія Коба) з результатом 1:44.81. Бронзові призерки – представниці державної ШВСМ Ганна Дзеркаль, Ганна Ткачова, Вікторія Куненко та Олександра Шевчук (1:47.28)

Категорія новин: Новини, Спорт

<<  3 4 5 6 7 [89 10 11  >>  

vc