Menu

Спорт

07
травня
2015

Голу не дочекались

Все починалось дуже патріотично... Перед початком матчу гравці вийшли на поле разом з дітьми, на майках яких було зображення тризуба. Матч розпочався, усі приготувались до запеклого бою... В такому очікування і пройшли обидва тайми. Може на обидві команди так вплинула весняна сонячна погода або травневі свята, але показувати гру глядачам вони не хотіли. Натомість, обурені вболівальники "Ультрас-Арсенал" вважали, що в усьому винен суддя і весь свій гнів виливали на нього постійними нецензурними вигуками.

Нагадаємо, що 6 травня на стадіоні "Зміна" в рамках Чемпіонату України другої ліги відбувся матч між командами «Арсенал-Київщина» та «Скала»

Результат двобою - нічия

Категорія новин: Новини, Спорт

29
квітня
2015

Симуляція, червоні картки та перепалка тренерів

29 квітня в Білій Церкві на стадіоні "Зміна" в рамках чемпіонату України U-19 зустрілись дві донецькі команди: "Олімпік" та "Металург". Вже на 19-тій хвилині червону картку за симуляцію отримав гравець "Металурга". "Олімпік" теж "далеко не втік", і повторив прийом свого опонента, за що також був удостоєний червоної картки.

 

Голи: Біленький (48) — Копитов (73)

U-19: «Олімпік» - «Металург» - 1:1

 

Категорія новин: Новини, Спорт

20
квітня
2015

«Не потребують захисту»: юні каратисти можуть постояти за себе і за інших

Карате – це жорстка самодисципліна. Спортсмени забов'язані приходити на зайняття тільки в кімоно. Їх навчають не тільки фізичній досконалості, але і внутрішній: різноманітним технікам дихання, елементами якого є специфічні вигуки. Саме головне в цьому мистецтві – вивчити суперника, правильно і точно нанести удар. 

 

Категорія новин: Новини, Спорт

19
квітня
2015

«Олімпік» - «Дніпро» – 0:4

18 квітня на стадіоні "Зміна" (Біла Церква) пройшов футбольний матч між командами «Олімпік» та «Дніпро» в рамках чемпіонату України U-21. 

 

Категорія новин: Новини, Спорт

07
квітня
2015

Відкриття кубку міського голови з футболу

На стадіоні "Зміна" відбулось відкриття Кубку міста Біла Церква з футболу серед аматорських команд сезону 2015 року. Цього року було заявлено 11 команд. Організатором змагань є комітет по фізичній культурі та спорту Білоцерківської міської ради.

 

Категорія новин: Новини, Спорт

05
квітня
2015

Арсенал-Київщина - Макіїввугілля (1:0)

4 квітня. Субота. Біла Церква. Стадіон «Зміна»

Чемпіонат України. Сезон 2014/15 рр. Друга ліга. 17-й тур.

 

Категорія новин: Новини, Спорт

05
квітня
2015

«Тато, мама, я — спортивна сім’я»

Проведення даного заходу в Київській області започатковане ще на початку 90-х і вже стало традиційним. Активне впровадження фі­зичної культури і спорту в повсякденне життя сім’ї, пропаганда здорового спо­собу життя — ось головні завдання цього фестивалю.

Саме так, 4 квітня у ДЮСШ "Юність" пройшли міські змагання серед спортивних сімей Білої Церкви

 

Категорія новин: Новини, Спорт

13
лютого
2015

Вечір спортивної слави

12 лютого 2015 року в приміщенні Київського обласного академічного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського
відбувся вечір спортивної слави комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» за підсумками роботи закладу в 2014 році.

Категорія новин: Новини, Спорт

24
січня
2015

Товариський поєдинок в День Соборності України

 

Бажання помірятися силами з професійними футболістами виявляли ультрас «Арсеналу», білоцерківські музиканти, актори театру ім. Саксаганського, представники різних громадських організацій Білої Церкви.
Гра була напруженою та безкомпромісною. «Друзі Арсеналу» довели що вони майстри не лише у своїй справі, давши справжній бій професійним гравцям.

Категорія новин: Новини, Спорт

16
січня
2015

Від гвинта!

Моделі транспортних засобів на радіоуправлінні з'явилися давно. І майже відразу ж виникли різноманітні клуби їхніх любителів, найбільш обізнаними з яких вважаються авіатори. Найчастіше члени цих спільнот уміють не тільки керувати габаритними моделями реальних літаків, але і збирати їх і навіть тюнінгувати. Ми вирішили поглянути ближче на це захопливе заняття.

Категорія новин: Суспільство, Новини, Спорт

<<  2 3 4 5 6 [78 9  >>  

банер3