Menu

Спорт

07
квітня
2015

Відкриття кубку міського голови з футболу

На стадіоні "Зміна" відбулось відкриття Кубку міста Біла Церква з футболу серед аматорських команд сезону 2015 року. Цього року було заявлено 11 команд. Організатором змагань є комітет по фізичній культурі та спорту Білоцерківської міської ради.

 

Категорія новин: Новини, Спорт

05
квітня
2015

Арсенал-Київщина - Макіїввугілля (1:0)

4 квітня. Субота. Біла Церква. Стадіон «Зміна»

Чемпіонат України. Сезон 2014/15 рр. Друга ліга. 17-й тур.

 

Категорія новин: Новини, Спорт

05
квітня
2015

«Тато, мама, я — спортивна сім’я»

Проведення даного заходу в Київській області започатковане ще на початку 90-х і вже стало традиційним. Активне впровадження фі­зичної культури і спорту в повсякденне життя сім’ї, пропаганда здорового спо­собу життя — ось головні завдання цього фестивалю.

Саме так, 4 квітня у ДЮСШ "Юність" пройшли міські змагання серед спортивних сімей Білої Церкви

 

Категорія новин: Новини, Спорт

13
лютого
2015

Вечір спортивної слави

12 лютого 2015 року в приміщенні Київського обласного академічного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського
відбувся вечір спортивної слави комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» за підсумками роботи закладу в 2014 році.

Категорія новин: Новини, Спорт

24
січня
2015

Товариський поєдинок в День Соборності України

 

Бажання помірятися силами з професійними футболістами виявляли ультрас «Арсеналу», білоцерківські музиканти, актори театру ім. Саксаганського, представники різних громадських організацій Білої Церкви.
Гра була напруженою та безкомпромісною. «Друзі Арсеналу» довели що вони майстри не лише у своїй справі, давши справжній бій професійним гравцям.

Категорія новин: Новини, Спорт

16
січня
2015

Від гвинта!

Моделі транспортних засобів на радіоуправлінні з'явилися давно. І майже відразу ж виникли різноманітні клуби їхніх любителів, найбільш обізнаними з яких вважаються авіатори. Найчастіше члени цих спільнот уміють не тільки керувати габаритними моделями реальних літаків, але і збирати їх і навіть тюнінгувати. Ми вирішили поглянути ближче на це захопливе заняття.

Категорія новин: Суспільство, Новини, Спорт

28
грудня
2014

Юнаки з м. Фастів перемогли у дитячому турнірі з футболу пам'яті В.Мерімеріна

28 грудня відбулось урочисте закриття та визначення команди переможця у всеукраїнському новорічному турі з міні-футболу серед школярів 2002-2003 р.н. на призи міськрайонного фонду "Молодість серця" пам'яті тренера В. О. Мерімеріна.

Категорія новин: Новини, Спорт

27
грудня
2014

Турнір з футзалу, присвячений пам'яті В Мерімеріна

27 грудня відбулось урочисте відкриття всеукраїнського новорічного туру з міні-футболу серед школярів 2002-2003 р.н. на призи міськрайонного фонду "Молодість серця" пам'яті тренера В. О. Мерімеріна.
В турнірі прийняли участь команди: Арсенал-2(Біла Церква), ХІЛД-ЛЮБОМИР(Ставище), ІНТЕР (Тульчин), КОУФВС (Біла Церква), Арсенал(Біла Церква), ДЮСШ (Фастів), Каменяр (Біла Церква), ДЮСШ (Рокитне)

Категорія новин: Новини, Спорт

22
грудня
2014

Білоцерківських дівчат розгромили з рахунком (19:4)8

21 грудня відбувся кубковий поєдинок з футзалу серед жінок між командами ФК "Арсенал-Київщина"(Біла Церква) та ФК "Біличанка-НПУ" (Коцюбинське)

Категорія новин: Новини, Спорт

20
грудня
2014

VIII Національний турнір з боксу пам'яті тренера Леоніда Павловича Штики

20 грудня в Білій Церкві пройшов 8 Національний турнір з боксу пам'яті тренера Леоніда Павловича Штики. За перемогу змагалось 98 учасників, що прибули з різних куточків України.
Турнір є отбірковим чемпіонату України.

Категорія новин: Новини, Спорт

<<  5 6 7 8 9 [1011  >>  

vc