Menu
20
липня
2015

Результат сварки між рідними братами-близнюками не втішний – один у лікарні, інший під слідством

Результат сварки між рідними братами-близнюками не втішний – один у лікарні, інший під слідством

Близько десятої години вечора до чергової частини Білоцерківського міськвідділу міліції надійшло повідомлення із міської лікарні № 2 про те, що лікарями надано медичну допомогу 37-річному чоловікові. Він був доставлений до мед закладу з діагнозом: ножове поранення, колото-різана рана поперекової ділянки та гостре отруєння алкоголем.

Під час попереднього розслідування встановлено, що  потерпілий приїхав на вихідні до батьків, з якими і проживає його брат-близнюк. Родина разом зійшлася за вечерею – захмелілі брати стали говорити про життя-буття, навчати один одного і не зогледілись, коли  розмова перейшла на сварку, а потім і бійку. Зопалу, один із них схватився за ножа та вдарив брата. На крики, з двору прибігла мати і, побачивши пораненого сина, викликала швидку.

Потерпілого прооперовано, та він ще довго буде прикутий до ліжка, так як отримав проникаючі колото-різані рани з пораненням печінки та великого сальника. Його брат в глибокій скорботі від того, що мало не позбавив життя рідної йому людини. Він повністю визнав свою провину, а потерпілий, в свою чергу, пробачив йому. Обидва брати стверджують, що у всьому винна оковита.

Слідчим відділом Білоцерківської міліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України  (умисне тяжке тілесне ушкодження). 

 

http://bc-mvs.gov.ua/

  • Теги: Біла Церква, белая церковь, брати, бц тв, бцтв, міліція, новини, новости, сварка

Категорія новин: Надзвичайні новини, Новини

vc