Menu

Освіта та культура

14
листопада
2016

В Білій Церкві відбувся захід з нагоди Всеукраїнського дня молитви за сиріт

12 листопада в м. Біла Церква відбулося проведення спільної молитви заради кращого життя знедолених дітей. Організатором заходу були служба у справах дітей спільно з відділом культури і туризму міської ради, а також представниками різних релігійних конфесій .
За доброю традицією в Україні вже декілька років поспіль у другу неділю листопада проводиться Всеукраїнський «День молитви за сиріт» – день, у який віруючі люди з різних християнських Церков по всій Україні молитовно просять Бога про захист, благословення та щасливі родини для всіх дітей-сиріт, а також про Божу ласку для тих, хто приймає та виховує їх у своїх сім’ях.

 

 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

13
листопада
2016

Молодь за енергоефективність

10 листопада в м.Біла Церква відбулося відкриття екологічної акції «Молодь за енергоефективність та енергозбереження»,  учасниками якої є студенти вищих навчальних закладів Київщини.

 

 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

07
листопада
2016

Школу № 23 забезпечили ноутбуками

04 листопада в Білоцерківській загальноосвітній школі № 23 відбулася презентація нової комп’ютерної техніки для комп’ютерного класу.
В ц.р. міською владою було виділено 1 млн. грн. з місцевого бюджету на комп`ютеризацію навчальних закладів міста, з яких вже закуплено 13 комп`ютерних комплексів.

 

 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

14
жовтня
2016

Хай живе козацька слава, процвіта наша держава

Саме з такою назвою 13 жовтня в Білій Церкві пройшло військово-патріотичне свято учнівської молоді  за участю військових Північного територіального об’єднання Національної гвардії України

 

 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

12
жовтня
2016

Черкаськаий різьбар репрезентував свої роботи в Білій Церкві

11 жовтня відбудлось освячення накупольних Хрестів храму Св. Петра Калнишевського (парк Слави).

 

 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

29
вересня
2016

День учителя відсвяткували на славу!

 

28 жовтня в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.
В ході урочистостей з професійним святом присутніх працівників освіти привітав міський голова Геннадій Дикий. Він висловив їм щиру подяку і шану за нелегку працю на благо майбутнього міста та держави, за виховання гідних громадян України. Наголосив, що тільки люди, які безмежно люблять дітей та педагогічну професію можуть докладати, щоденно, максимум свої зусиль для навчання дітей, стояти на сторожі духовного багатства нації.

 

 (частина 1)

 

 

 (частина 2)

 

 

 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

27
вересня
2016

В Білій Церкві відкрили клас для навчання особливих дітей

 

26 вересня в Білоцерківській школі № 15 відбулося відкриття ресурсної кімнати для дітей з особливими потребами.

 

Ця школа одна із перших в Україні здійснить навчання дітей із порушенням аутистичного спектру. Це забезпечить таким дітям можливість ефективно навчатися, змінювати різні види діяльності, саме тут реалізовуватиметься  їхня індивідуальна програма розвитку.

 

Інклюзивна освіта ‒це не лише можливість для дітей з особливими потребами сидіти поруч з іншими і навчатися, не лише спеціально обладнані класи або школи, але й готовність і знання людей, як працювати з такими дітьми

 

 

 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

19
вересня
2016

«Звитяга». Патріотизм як перепустка в майбутнє

16 вересня вихованці Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Звитяга» презентували свій заклад.
На базі БНВО «Звитяга» вже третій рік старшокласники всіх загаль­ноос­віт­ніх шкіл Білої Церкви вивчають курс «Захист Вітчизни». Тут створена база для ви­вчення предмета й для військово-патріотичного виховання школярів, функ­ціо­нують гуртки, які можуть відвідувати школярі всього міста.
За короткий час БНВО «Звитяга» стало центром військово-патріотичного виховання школярів міста. Два роки поспіль зусиллями педагогів закладу організовано на високому рівні міський етап гри «Сокіл» («Джура»), військово-спортивне свято для випускників усіх шкіл міста, яким завершується вивчення предмета «Захист Вітчизни» в 11-му класі.

 

 


Категорія новин: Новини, Освіта та культура

16
вересня
2016

Свято для борців з вогняною стихією

17 вересня своє професійне свято відзначатимуть ті, хто щоденно ризикуючи власним життям захищають людей від вогняної стихії та інших надзвичайних ситуацій, рятують оселі, матеріальні цінності. День рятівника – свято встановлене у 2008 році указом Президента України на підтримку ініціативи громадськості та Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Так, напередодні, 15 вересня, рятувальники Київщини отримали приємний подарунок до свята. Ветерани, співробітники Головного управління, підпорядкованих підрозділів були запрошені до Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені П.К. Саксаганського, що знаходиться у місті Біла Церква.

 


Категорія новин: Новини, Освіта та культура

<<  1 2 3 4 [56 7 8 9  >>  

банер3