Menu

Освіта та культура

06
лютого
2017

Чи допоможе міністр культури України культурному розвитку Білої Церкви

5 лютого міністр культури України Євген Нищук побував з робочим візитом у Білій Церкві. Завітавши до Будинку органної та камерної музики було обговорено питання ремонту фасаду костелу. Далі Нищук ознайомився з Білоцерківським краєзнавчим музеєм, вислухавши їх проблеми та відвідав театр ім П.К Саксаганського

 Категорія новин: Новини, Освіта та культура

04
лютого
2017

Відкриття фотовиставки «Жінки, Мир та Безпека в Україні»

02 лютого в м. Біла Церква в приміщенні Білоцерківського краєзнавчого музею відбулося відкриття фотовиставки «Жінки, Мир та Безпека в Україні», яка присвячена жінкам, які перебувають на передовій зони АТО.
На виставці представлено понад тридцять фотографій жінок з передової зони антитерористичної операції, які є військовими, волонтерами, психологами, медиками тощо.

 Категорія новин: Новини, Освіта та культура

01
лютого
2017

Про організацію подальшого функіонування «Шансу»

Нещодавно в місті виникло питання щодо можливого перенесення Територіального центру соціального обслуговування до приміщення, в якому знаходиться Білоцерківський центр соціальної реабілітації змішаного типу для інвалідів і дітей-інвалідів «Шанс».  Такий варіант розглядався через те, що Територіальний центр, наразі, розташований в аварійній будівлі, а  в приміщенні «Шансу» є вільні площі, які могли б використатися в даних цілях. Проте, батьки дітей, які знаходяться на реабілітації в «Шансі» та працівники установи висловили небажання таких дій. Аби розібратися в ситуації, яка склалася та знайти оптимальний варіант, міським головою було підписано розпорядження «Про створення робочої групи по розгляду питань розробки та внесення пропозицій щодо ефективної діяльності центру «Шанс» та Територіального центру соціального обслуговування».

 

 Категорія новин: Новини, Освіта та культура

22
січня
2017

Як Біла Церква відзначила День Соборності України

22 січня о 12:00 біля погруддя Тараса Шевченка відбувся мітинг
з нагоди Дня Соборності України. Після вітальних слів, зібрання отримало благословення від священників УПЦ КП Миколая Гопайнича.
Потім колона рушила на вулицю Ярослава Мудрого скандуючи патріотичні гасла. Навпроти мерії мітингарі утворили Ланцю Єднання.

 


Категорія новин: Новини, Освіта та культура

20
січня
2017

День Соборності України 2017

День Соборності України - важлива віха в історії нашого народу

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

Отже, саме з цієї нагоди, 20 січня у театрі ім.П.Саксаганського відбулись урочистості присвячені  Дню Соборності України

 


Категорія новин: Новини, Освіта та культура

17
січня
2017

Сашко Лірник – для дітей Білої Церкви!

У Білу Церкву завітав сучасний український казкар - Сашко Лірник.

Його добре знають маленькі телеглядачі, адже він щодня ввечері розповідає цікаві та веселі казки. Знають і дорослі —  гострою та влучною сатирою на владу. Сашкові Лірнику вдалося зробити неймовірне — відродити зниклий уже жанр розмовної оповіді — казку. Оповідка в його виконанні — завжди імпровізація та неочікуваний поворот сюжету. А ще він знімає для малечі мультики, ставить вертепи та спектаклі, співпрацює з відомими українськими музикантами та гуртами.
Діти з особливими потребами й з багатодітних родин, отримали можливість побувати у справжній казці. Казкар розказував їм чарівні історії, героєм яких міг стати кожен з присутніх. Діти грали ролі, боролись зі злом, співали й тішилися чарівною атмосферою. Наприкінці всі стали учасниками імпровізованого вертепу.


Категорія новин: Новини, Освіта та культура

14
січня
2017

В Білій Церкві відбулось яскраве театралізоване дійство «Щедрий вечір»

13 січня в парку  культури та відпочинку ім. Т. Шевченка відбулось театралізоване дійство «Щедрий вечір»

 


Категорія новин: Новини, Освіта та культура

27
грудня
2016

"Різдвяний вернісаж"

Відкриття виставки декоративно-вжиткового мистецтва "Різдвяний вернісаж"

 


Категорія новин: Новини, Освіта та культура

26
грудня
2016

Засяяла Головна ялинка Білої Церкви

24 грудня для мешканців нашого міста була підготовлена святкова програма, яка об’єднала не лише різні відділи, структурні підрозділи міської ради, комунальні підприємства, підприємців міста, але й громаду міста в цілому. Процес підготовки проходив під гаслом: «Святкуймо разом!». Під час концерту дарували свої виступи школи мистецтв, оркестри, музичні студії та багато-багато талановитих дітей. Крім того, на гостей очікували конкурси та розіграші.
Білоцерківців та гостей міста вражали святковим вогняним шоу «Феєрія іскор», яке символічно запалило вогники на нашій красуні ялинці.

 


Категорія новин: Новини, Освіта та культура

20
грудня
2016

«Яскраве Різдво в Білій Церкві»

19 грудня відбулося урочисте відкриття ряду святкових заходів «Яскраве Різдво в Білій Церкві»

Парк культури та відпочинку імені Т Шевченка гостинно розкрив свої двері для гостей та мешканців міста. Ошатно прикрашені яскравими вогниками алеї парку, дерев’яні будиночки для ярмарку привітно відчинені, лунає сміх і музика.

Черга дітлахів до резиденції Святого Миколая яскраво ілюструє, що в Білій Церкві вірять в дива.

На головній сцені відбулися виступи чудових співочих та інструментальних  колективів міста. Гостей привітали теплими словами, святковими віршами, запальними піснями та мелодійною музикою.

 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

<<  1 2 3 4 [56 7 8 9  >>  

банер3