Menu

Освіта та культура

29
вересня
2016

День учителя відсвяткували на славу!

 

28 жовтня в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.
В ході урочистостей з професійним святом присутніх працівників освіти привітав міський голова Геннадій Дикий. Він висловив їм щиру подяку і шану за нелегку працю на благо майбутнього міста та держави, за виховання гідних громадян України. Наголосив, що тільки люди, які безмежно люблять дітей та педагогічну професію можуть докладати, щоденно, максимум свої зусиль для навчання дітей, стояти на сторожі духовного багатства нації.

 

 (частина 1)

 

 

 (частина 2)

 

 

 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

27
вересня
2016

В Білій Церкві відкрили клас для навчання особливих дітей

 

26 вересня в Білоцерківській школі № 15 відбулося відкриття ресурсної кімнати для дітей з особливими потребами.

 

Ця школа одна із перших в Україні здійснить навчання дітей із порушенням аутистичного спектру. Це забезпечить таким дітям можливість ефективно навчатися, змінювати різні види діяльності, саме тут реалізовуватиметься  їхня індивідуальна програма розвитку.

 

Інклюзивна освіта ‒це не лише можливість для дітей з особливими потребами сидіти поруч з іншими і навчатися, не лише спеціально обладнані класи або школи, але й готовність і знання людей, як працювати з такими дітьми

 

 

 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

19
вересня
2016

«Звитяга». Патріотизм як перепустка в майбутнє

16 вересня вихованці Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Звитяга» презентували свій заклад.
На базі БНВО «Звитяга» вже третій рік старшокласники всіх загаль­ноос­віт­ніх шкіл Білої Церкви вивчають курс «Захист Вітчизни». Тут створена база для ви­вчення предмета й для військово-патріотичного виховання школярів, функ­ціо­нують гуртки, які можуть відвідувати школярі всього міста.
За короткий час БНВО «Звитяга» стало центром військово-патріотичного виховання школярів міста. Два роки поспіль зусиллями педагогів закладу організовано на високому рівні міський етап гри «Сокіл» («Джура»), військово-спортивне свято для випускників усіх шкіл міста, яким завершується вивчення предмета «Захист Вітчизни» в 11-му класі.

 

 


Категорія новин: Новини, Освіта та культура

16
вересня
2016

Свято для борців з вогняною стихією

17 вересня своє професійне свято відзначатимуть ті, хто щоденно ризикуючи власним життям захищають людей від вогняної стихії та інших надзвичайних ситуацій, рятують оселі, матеріальні цінності. День рятівника – свято встановлене у 2008 році указом Президента України на підтримку ініціативи громадськості та Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Так, напередодні, 15 вересня, рятувальники Київщини отримали приємний подарунок до свята. Ветерани, співробітники Головного управління, підпорядкованих підрозділів були запрошені до Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені П.К. Саксаганського, що знаходиться у місті Біла Церква.

 


Категорія новин: Новини, Освіта та культура

08
вересня
2016

"Золотий фонд" - кращі люди Білої Церкви

7 вересня відбулася зустріч міського голови Білої Церкви Геннадія Дикого із членами Золотого фонду в рамках святкування Дня міста.
Міський голова привітав присутніх з Днем міста, наголосивши: «Ми зібралися тут завдяки прекрасній традиції щорічно, напередодні Дня міста, вшановувати кращих людей Білої Церкви і висловити вдячність кожному з вас за роботу на ваших робочих місцях та особистий внесок в розвиток рідного міста.
В ході заходу Геннадій Дикий висловив слова щирої подяки членам Золотого фонду, побажав всім здоров’я, достатку, а саме головне не зупинятися на досягнутому, а прагнути нових вершин та вручив свідоцтва шести новим членам Золотого фонду, серед яких:
1.Груша Петро Кіндратович – «Почесний громадянин м. Біла Церква», лікар-хірург операційного блоку Білоцерківської міської лікарні №1;
2.Скульська Світлана Василівна — «Заслужений лікар України», головний лікар дитячої стоматологічної поліклініки м. Біла Церква;
3.Анайманович Ольга Гнатівна – нагороджена нагрудним знаком «За заслуги», медаллю «За працю та звитягу» Президента України, начальник відділу бухгалтерського обліку державного підприємства «Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»;
4.Лановенко Світлана Юріївна – «Заслужена артистка України», актриса Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.Саксаганського;
5.Тодоракін Євген Іванович – «Заслужений артист України», артист драми вищої категорії Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.Саксаганського;
6.Рогов Анатолій Володимирович – «Заслужений лікар України», завідуючий оперативного відділу Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф м.Київ.

 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

30
серпня
2016

Хто має право на безкоштовне харчування в школах?

Організовано заходи з  гарячого харчування в школах для дітей пільгових категорій: діти сироти, напівсироти, малозабезпечені, інваліди, діти учасників бойових дій (1- 11 класи).

 «Для інших дітей є можливість харчування за кошти батьків. Вже проведено тендери, заключні угоди з постачальниками, у штат прийняті відповідні працівники. З 1 вересня ц.р. буде забезпечене повноцінне харчування учнів в школах», - зазначив Геннадій Дикий.

 

  

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

30
серпня
2016

Школярі їздитимуть у громадському транспорті безкоштовно

На рівні договорів з перевізниками  визначено , що як на  електротранспорті  так  і на приватних пасажирських автобусах для дітей  1-4 класів  в робочі дні проїзд безкоштовний, для дітей інших вікових категорій 50% від вартості проїзду.

 

  

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

30
серпня
2016

Як Біла Церква підготувалася до 1 вересня?

1 вересня розпочинається  новий навчальний рік. До навчальних закладів міста  ідуть на навчання 7, 5 тисяч дошкільнят та 19, 5 тисяч учнів, з яких близько 2100 першокласників. Робота загальноосвітніх навчальних закладів уже розпочалася.
   В ході прес-конференції Геннадій Дикий проінформував присутніх щодо проведених ремонтних робіт в освітніх закладах:

-         з метою доведення до норми рівень штучного освітлення в навчальних кабінетах  проведено ремонт освітлення.

-          здійснено заміну вікон для забезпечити нормальний режим освітлення,  провітрювання, а також температурний режим в навчальних закладах; проведено капітальний  ремонт покрівель.   

-         виконано капітальні, косметичні ремонти спортивних зал, спортивних майданчиків.   

-          на території окремих шкіл розпочалися роботи по облаштуванню  стадіонів зі штучним покриттям.

  

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

<<  1 2 3 4 [56 7 8 9  >>  

банер3