Menu

Освіта та культура

03
грудня
2016

Свято добра

З давніх-давен в народі шануються доброта, щирість, чуйність. І добре, коли є ті, хто, будучи небайдужими до долі України, суспільства, майбутнього, переймається у цей нелегкий час турботами про наших дітей, які навчаються у Білоцерківській спеціальній загальноосвітній школі № 19.
2 грудня 2015 року до школи завітали численні гості, створивши атмосферу справжнього свята Добра, Людяності та Милосердя.
У залі лунали щирі, душевні побажання гостей, а діти в знак подяки за увагу та подарунки демонстрували свої уміння – співали, танцювали, декламували вірші. Ніхто не залишався байдужим до дійства, що проходило в цей день у школі.

 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

02
грудня
2016

Міжнародний день інвалідів відзначили у Білоцерківському дитячому будинку-інтернаті

3 грудня світ відзначає Міжнародний день інвалідів. Страшна правда у тому, що завжди турбота про інвалідів тримається на добрій волі окремих людей, тож Біла Церква не стоїть осторонь від цієї проблеми.
Цей день важко назвати святом, але в цей час потрібно згадати про дітей з особливими потребами.

 

 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

30
листопада
2016

«Руками створена краса»

 

30 листопада в м.Біла Церква відбулося відкриття  благодійної виставки-ярмарки робіт художньо-прикладного мистецтва людей з інвалідністю - «Руками створена краса».

Виставку-ярмарком організовано до Міжнародного дня інвалідів, з метаю  привернення  уваги суспільства до вирішення проблем людей з обмеженими фізичними можливостями.

 Вироби, які представлені на виставці-ярмарку виготовлені людьми з інвалідністю,  представниками громадських організацій, які опікуються людьми з особливими потребами, деякими міськими загальноосвітніми та позашкільними навчальними закладами. Зібрані від реалізації експонатів кошти будуть спрямовані на потреби реабілітаційного центру «Шанс».

 

 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

14
листопада
2016

В Білій Церкві відбувся захід з нагоди Всеукраїнського дня молитви за сиріт

12 листопада в м. Біла Церква відбулося проведення спільної молитви заради кращого життя знедолених дітей. Організатором заходу були служба у справах дітей спільно з відділом культури і туризму міської ради, а також представниками різних релігійних конфесій .
За доброю традицією в Україні вже декілька років поспіль у другу неділю листопада проводиться Всеукраїнський «День молитви за сиріт» – день, у який віруючі люди з різних християнських Церков по всій Україні молитовно просять Бога про захист, благословення та щасливі родини для всіх дітей-сиріт, а також про Божу ласку для тих, хто приймає та виховує їх у своїх сім’ях.

 

 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

13
листопада
2016

Молодь за енергоефективність

10 листопада в м.Біла Церква відбулося відкриття екологічної акції «Молодь за енергоефективність та енергозбереження»,  учасниками якої є студенти вищих навчальних закладів Київщини.

 

 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

07
листопада
2016

Школу № 23 забезпечили ноутбуками

04 листопада в Білоцерківській загальноосвітній школі № 23 відбулася презентація нової комп’ютерної техніки для комп’ютерного класу.
В ц.р. міською владою було виділено 1 млн. грн. з місцевого бюджету на комп`ютеризацію навчальних закладів міста, з яких вже закуплено 13 комп`ютерних комплексів.

 

 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

14
жовтня
2016

Хай живе козацька слава, процвіта наша держава

Саме з такою назвою 13 жовтня в Білій Церкві пройшло військово-патріотичне свято учнівської молоді  за участю військових Північного територіального об’єднання Національної гвардії України

 

 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

12
жовтня
2016

Черкаськаий різьбар репрезентував свої роботи в Білій Церкві

11 жовтня відбудлось освячення накупольних Хрестів храму Св. Петра Калнишевського (парк Слави).

 

 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

<<  1 2 3 [45 6 7 8  >>  

банер3