Menu

Освіта та культура

30
квітня
2015

Школа успішної молоді

27 квітня в м.Біла Церква відбувся семінар - тренінг проекту «Школа успішної  молоді», метою якого є формування необхідних навичок успішної молодої людини, вміння визначати мету і засоби її досягнення, формування впевненості та визначення базових цінностей, що формують особистість як професіонала. Організаторами заходу були громадська організація «Ера молоді» (голова правління – Б.Хахула) спільно з міською студентською радою.

 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

28
квітня
2015

Зірковий гість у Білій Церкві

27 квітня в рамках “Великого весняного туру”до Білої Церкви завітав легендарний гурт “ВВ” разом з Олегом Скрипкою.

«Великий весняний тур» - це драйвова програма харизматичних музикантів. Запальні рок-н-рольні хіти, ліричні балади, етно-рокові композиції. Усе це, а також позитивний настрій і живе спілкування 

Тур - «ВВ» охопить 8 міст України та триватиме з 21 по 30 квітня

 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

23
квітня
2015

ЗНО стартує з української мови!

 24 квітня в Білій Церкві, як і в усій Україні, відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Участь у тестуванні візьмуть усі без виключення учні 11-х класів (1 163) та випускники шкіл минулих років, які планують вступати до вищих навчальних закладів.

Цього року результати тесту одночасно зараховуватимуться як державна підсумкова атестація з шкільного курсу української мови, а також як вступний тест для бажаючих вступати до вищих навчальних закладів у цьому році. У зв’язку з цим, відповідно до наказу управління освіти і науки Білоцерківської міської ради від 31.03.2015 №38, унесено зміни до режиму роботи навчальних закладів, на базі яких створено пункти проведення ЗНО з української мови і літератури, робочий день з 24 квітня перенесено на суботу 25 квітня 2015 року:

-  Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6;

-  Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7;

-  Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11;

-  Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18;

- Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій;

-  Білоцерківська спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О.Кириленка;

- Білоцерківське навчально-виховне об'єднання "Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня".

Ще однією новацією цьогорічного тестування з української мови і літератури є можливість складати тест двох рівнів: базового або поглибленого. Також змінено систему оцінювання завдань, яка відтепер базуватиметься на принципі визначення порогового бала. Абітурієнти, які не подолають визначений експертами поріг, брати участь у вступній кампанії цього року не зможуть.

Сертифікаційна робота базового рівня у 2015 році містить 58 завдань, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин. Максимальна кількість балів, яку може набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання тесту базового рівня, складає 104 бали.

У свою чергу, до сертифікаційної роботи поглибленого рівня буде включено 74 завдання. 58 завдань тесту матимуть базовий рівень складності, 16 – поглиблений. На виконання роботи учасникам ЗНО буде відведено 210 хвилин (150 хвилин на виконання завдань базового рівня та 60 хвилин на виконання завдань поглибленого рівня). Максимальна кількість балів, яку може набрати учасник ЗНО за тест поглибленого рівня, складає 136 балів.

Тестові роботи обох рівнів також матимуть одне завдання з розгорнутою відповіддю, яке передбачає створення учасником зовнішнього незалежного оцінювання власного аргументативного висловлення на дискусійну тему. Власне висловлювання має містити не менше 100 слів.

Усі пункти тестування розпочнуть зовнішнє оцінювання об 11-й годині 24 квітня. Учасникам ЗНО варто мати на увазі, що допуск до пункту тестування починається за 45 хвилин та припиняється за 10 хвилин до початку зовнішнього оцінювання.

Для допуску до пункту ЗНО обов’язково необхідно пред’явити: сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання; документ, назва і номер якого зазначені у Сертифікаті; запрошення-перепустку для участі в зовнішньому оцінюванні.

Увага! Учасники ЗНО під час тестування не можуть мати при собі засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, що можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети та прилади.

 

http://bc-news.com.ua/component/k2/item/1119-uvaha-24-kvitnia-vidbudetsia-zno-z-ukrainskoi-movy

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

18
квітня
2015

Артур Логай. Фіналіст Х-фактора-5

17 квітня в арт-клубі "Черчилль" пройшов концерт Артура Логая, фіналіста Х-фактор-5

 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

04
квітня
2015

Орфей 2015

3 квітня у ПК "Росава" відбувся ХХIV міський конкурс виконавців естрадної пісні "ОРФЕЙ-2015"

З перших своїх кроків «Орфей» взяв курс на виявлення нових талановитих виконавців, стимулюючи молодь до активної творчої діяльності та популяризуючи естрадну пісню.

 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

28
березня
2015

80-річчя театру ім.П.Саксаганського

27 березня у Білій Церкві відбулось справжнє свято - 80-річчя Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім.П.Саксаганського.
Театр імені П.Саксаганського, безперечно, гордість Київщини у справі відродження та піднесення на новий рівень розвитку культури такого виду творчості.

 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

26
березня
2015

Грані єврейської душі

Вистава учнів школи "Міцва-613"

 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

19
березня
2015

Музей бойової слави

19 березня в Білоцерківській ЗОШ №3 відбулось урочисте відкриття кімнати-музею бойової слави присвячений Віктору Міщенко та Павліченко Людмилі.

Віктор Міщенко у 1970 році загинув мешканець Білої Церкви, випускник загальноосвітньої школи №3.

Цей день був обраний не випадково, адже саме сьогодні в Україні відзначається День воїнів підводників. 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

17
березня
2015

Урочистості з нагоди 25-ї річниці Будинку органної та камерної музики

11 березня в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди 25-ї річниці Будинку органної та камерної музики.
Протягом заходу присутні мали змогу прослухати твори класичної музики у виконанні солістів Національного та міського будинків органної та камерної музики, заслужених артистів України.

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

<<  16 17 18 19 20 [2122 23 24  >>  

vc