Menu

Освіта та культура

10
червня
2015

Програма розвитку освіти міста

9 червня 2015 року освітяни Білої Церкви зібралися в кінотеатрі  ім. О.Довженка, щоб започаткувати підготовку Програми розвитку освіти міста на 2016-2020 роки. Для освітньої системи Білої Церкви – це буде четверта програма розвитку з 2008 року. Короткий аналіз виконання попередніх програм, які були затверджені міською радою на 2011-2014 та 2014-2015 роки, зробив начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Петрик.

Освіта Білої Церкви протягом двадцяти років є найкращою в Київській області. Але доповідач при аналізі підсумків виконання програм загострив увагу на проблемах освіти й міста взагалі, на актуальних завданнях, які чекають педагогів найближчим часом. Юрій Федорович запропонував цього разу почати підготовку проекту нової програми за участю її безпосередніх виконавців – представників дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, батьківської громадськості, які були присутні в залі.

За підсумками міської конференції педагогічної громадськості з питань підготовки проекту Програми розвитку освіти міста Білої Церкви на 2016-2020 роки прийняте рішення створити робочу групу, яка врахує всі пропозиції, що надійшли й ще надійдуть протягом літа. У жовтні проект Програми буде представлений громадськості для обговорення, а в листопаді поданий міській раді для обговорення й затвердження.

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

05
червня
2015

Танцювальне шоу "Bellissimo"

23 травня в ПК "Росава" пройшло феєричне танцювальне шоу "Bellissimo"

 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

17
травня
2015

"День Кадета" - святкування та вітання вихованців-кадетів

16 травня Білоцерківська гімназія  урочисто відзначила десяту річницю Дня Кадета. Під звуки шкільного оркестру, в святковій атмосфері вчителі, батьки та учні вітали військових гімназистів.

Після урочистої частини кадети пройшли маршем, демонстрували стройові прийоми зі зброєю та без зброї, прийоми рукопашного бою.

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

15
травня
2015

Для білоцерківців влаштували справжній майстер-клас з петриківського розпису

14 травня у Білоцерківському краєзнавчому музеї пройщов майстер-клас з петриківського розпису за участю відомих майстринь.

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

06
травня
2015

Пам'яті вірні

6 травня у виставковій залі бібліотеки №8 відбулось відкриття виставки картин "Пам'яті вірні" з нагоди 70-річниці Перемоги в Другій світовій війні

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

05
травня
2015

Шоста школа вміє грати у футбол!

З цим фактом ніхто не зможе сперечатись, адже учні саме цього навчального закладу одержали перемогу у чемпіонаті з міні-футболу серед команд шкіл міста.  5 травня в школі святкували перемогу створивши справжнє "Спортивне свято". 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

01
травня
2015

Військово-Патріотична гра «Сокіл» («Джура») - 2015

30 квітня в м.Біла Церква відбувся І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), учасниками якої стали команди 22 загальноосвітніх шкіл міста.

Метою даного заходу є патріотичне виховання учнівської молоді на засадах національної гідності, високої самосвідомої, активної громадянської позиції, здорового способу життя.

До програми гри входять змагання з стройової підготовки, стрільби з пневматичної зброї,  з надання першої долікарської допомоги  та рятувальні роботи, силова боротьба, подолання смуги перешкод, комплексна командна інтелектуально-екстремальна гра з військово-спортивними та туристичними елементами та інтелектуальні змагання з історії українського війська, сучасних збройних сил України по системі «Брейн-ринг».

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

30
квітня
2015

Школа успішної молоді

27 квітня в м.Біла Церква відбувся семінар - тренінг проекту «Школа успішної  молоді», метою якого є формування необхідних навичок успішної молодої людини, вміння визначати мету і засоби її досягнення, формування впевненості та визначення базових цінностей, що формують особистість як професіонала. Організаторами заходу були громадська організація «Ера молоді» (голова правління – Б.Хахула) спільно з міською студентською радою.

 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

28
квітня
2015

Зірковий гість у Білій Церкві

27 квітня в рамках “Великого весняного туру”до Білої Церкви завітав легендарний гурт “ВВ” разом з Олегом Скрипкою.

«Великий весняний тур» - це драйвова програма харизматичних музикантів. Запальні рок-н-рольні хіти, ліричні балади, етно-рокові композиції. Усе це, а також позитивний настрій і живе спілкування 

Тур - «ВВ» охопить 8 міст України та триватиме з 21 по 30 квітня

 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

<<  15 16 17 18 19 [2021 22 23  >>  

vc