Menu

Освіта та культура

31
серпня
2015

Мегавиступ Dzidzio в Білій Церкві

30 серпня DZIDZIO виступив в м. Біла Церква на стадіоні «Трудові Резерви»

РОМАНТИЧНА ПРОПОЗИЦІЯ РУКИ І СЕРЦЯ НА КОНЦЕРТІ DZIDZIO

Концерт группы «DZIDZIO» (Біла Церква) 2015

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

22
серпня
2015

А на моїй землі іде війна...

20 серпня  в Білоцерківському краєзнавчому музеї до Дня Незалежності України була проведена виставка "А на моїй землі іде війна..."

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

14
липня
2015

11 випускників Білої Церкви отримали найвищу оцінку своїх знань на ЗНО

ЗНО - 2015 завершилося. 10 липня вищі навчальні заклади розпочали прийом заяв та документів від вступників.

Незважаючи на всі передбачені новації (державна підсумкова атестація з української мови у формі ЗНО, визначення порогового балу, недійсність сертифікатів попередніх років) та не передбачені потрясіння (некоректні питання, двозначність відповідей на окремі питання, помилки друку в тестових зошитах), зовнішнє незалежне оцінювання у 2015 році для випускників загальноосвітніх навчальних закладів міста Білої Церкви є успішним і найбільш  урожайним у плані досягнення максимального 200-бального результату.

11 білоцерківців отримали найвищу оцінку своїх знань з різних предметів: з української мови – 4 випускники (школи №6, №9, гімназії №2, гімназії №1 – одна учениця отримала двохсотки з базового і поглибленого рівня, що є досить рідкісним явищем); з математики 6 випускників ( по одному зі шкіл №6, № 18, №22, і 3 випускники економіко-правового ліцею); з біології – випускниця гімназії №2.

У попередні роки найвищим результатом було десять 200-бальників у 2008 році, дев’ять – у 2010.

Ми щиро бажаємо всім, хто досягнув найвищого результату, як і їхнім ровесникам, успішного вступу до омріяного університету.

Педагогічна громада опрацює результати ЗНО-2015, зробить певні висновки й буде готуватися до ЗНО 2016 року, випускникам якого, можливо, буде ще важче, але вони подолають усі труднощі й досягнуть успіху.

http://bc-news.com.ua/

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

20
червня
2015

Білоцерківські школярі вразили усіх на обласному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної ди­тя­чо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»)

З 15 по 17 червня рій Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №9 з поглибленим вивченням іноземних мов «Нічна варта» гідно представив Білу Церкву на обласному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної ди­тя­чо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»), який відбувався в селі П’ятихатки Обу­хів­ського району Київської області на навчальному полігоні Державного під­при­ємства «Мобільний рятувальний центр» ДСНС України. До участі в за­хо­ді було запрошено 32 команди Київської області.

Фестиваль стартував 15 червня урочистим відкриттям і святковою програмою. Почесними гостями заходу були начальники управлінь та відділів освіти області, педагоги КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», голова Обухівської райдержадміністрації, міський голова Обухова. Високі гості звернулися до учасників Гри з побажаннями перемоги, віри в силу духу кожної команди.

Для наших юних білоцерківців змагання розпочалися з «Військового впоряду». Незалежне журі, до складу якого входили учасники АТО, спе­ціа­лісти МНС, рятівники, козаки, відзначили високий рівень підготовки рою Бі­лої Церкви та присудили йому почесне ІІ місце.

Наступний етап – «Ватра» (мистецьке представлення рою) – отримав най­вищу оцінку компетентного журі – І місце за сценарій, артистизм, сце­нічну культуру та відмінну підготовку джур.

У конкурсі «Топографія» (орієнтування на місцевості, знання оріє­н­тирів, визначення координат) наша команда посіла ІІІ місце.

На етапі «Рятівник», де суддями були представники Товариства Чер­воного Хреста Обухівського району, команда «Нічна варта» показала тре­тій результат.

Знання білоцерківських джур про козацьку добу та історію Збройних Сил України на етапі «Відун» теж були високо оцінені – ІІІ місце.

Наша команда показала, що вміє гарно і правильно облаштувати табір. Журі відмітило чистоту, порядок, козацьку тематику й естетичність оформ­ле­ння табору рою і присудило ІІІ місце на етапі «Таборування». Слід відмітити, що рій проживав у польових умовах, але був забезпечений усім необхідним: засобами гігієни, водою, рукомийниками, посудом, обладнаними місцями для сну, відпочинку та прийому їжі. Природа теж у певній мірі випробовувала наших козачат, адже щоночі йшов дощ, а вдень  було спекотно. Проте це не завадило учасникам Гри бути азартними, дисциплінованими та патріотично налаштованим.

Найбільш видовищним був етап «Перетягування линви». Часто побутує думка, що міські діти фізично поступаються дітям із сільської місцевості, мов­ляв, вони слабкі й нетреновані. Рій «Нічна варта» довів, що городяни теж можуть перемогти в силі й витривалості. На цьому етапі за нашу команду вбо­лівали рої Фастова, Борисполя, Сквирського, Васильківського, Рокит­нян­ського та, звичайно, Білоцерківського районів. Рій Білої Церкви став третім у запеклій боротьбі  з роями Іванківського (І місце) та Яготинського (ІІ місце) районів.

У «Бойовому розгортанні» наша команда показала шостий результат, у «Стрільбі» – п’ятий. Не такими високими були показники на етапах «Смуга перешкод» і «Використання засобів індивідуального захисту», але в цілому з 12 етапів Гри наш рій здобув 7 призових місць.

Пишаємося тим, що наша команда користувалася повагою та авто­ри­те­том серед організаторів та учасників гри. Рої інших районів ставилися до ко­ма­нди «Нічна варта» як до чесного та достойного суперника.

Загальні підсумки змагань і визначення команди, що представлятиме Київщину на Всеукраїнських змаганнях у Полтаві, буде висвітлено орг­ко­мітетом Гри на сайтах департаменту освіти і науки Київської обласної дер­жав­ної адміністрації та КЗКОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини». 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

10
червня
2015

Програма розвитку освіти міста

9 червня 2015 року освітяни Білої Церкви зібралися в кінотеатрі  ім. О.Довженка, щоб започаткувати підготовку Програми розвитку освіти міста на 2016-2020 роки. Для освітньої системи Білої Церкви – це буде четверта програма розвитку з 2008 року. Короткий аналіз виконання попередніх програм, які були затверджені міською радою на 2011-2014 та 2014-2015 роки, зробив начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Петрик.

Освіта Білої Церкви протягом двадцяти років є найкращою в Київській області. Але доповідач при аналізі підсумків виконання програм загострив увагу на проблемах освіти й міста взагалі, на актуальних завданнях, які чекають педагогів найближчим часом. Юрій Федорович запропонував цього разу почати підготовку проекту нової програми за участю її безпосередніх виконавців – представників дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, батьківської громадськості, які були присутні в залі.

За підсумками міської конференції педагогічної громадськості з питань підготовки проекту Програми розвитку освіти міста Білої Церкви на 2016-2020 роки прийняте рішення створити робочу групу, яка врахує всі пропозиції, що надійшли й ще надійдуть протягом літа. У жовтні проект Програми буде представлений громадськості для обговорення, а в листопаді поданий міській раді для обговорення й затвердження.

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

05
червня
2015

Танцювальне шоу "Bellissimo"

23 травня в ПК "Росава" пройшло феєричне танцювальне шоу "Bellissimo"

 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

17
травня
2015

"День Кадета" - святкування та вітання вихованців-кадетів

16 травня Білоцерківська гімназія  урочисто відзначила десяту річницю Дня Кадета. Під звуки шкільного оркестру, в святковій атмосфері вчителі, батьки та учні вітали військових гімназистів.

Після урочистої частини кадети пройшли маршем, демонстрували стройові прийоми зі зброєю та без зброї, прийоми рукопашного бою.

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

15
травня
2015

Для білоцерківців влаштували справжній майстер-клас з петриківського розпису

14 травня у Білоцерківському краєзнавчому музеї пройщов майстер-клас з петриківського розпису за участю відомих майстринь.

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

06
травня
2015

Пам'яті вірні

6 травня у виставковій залі бібліотеки №8 відбулось відкриття виставки картин "Пам'яті вірні" з нагоди 70-річниці Перемоги в Другій світовій війні

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

<<  15 16 17 18 19 [2021 22 23 24  >>  

vc