Menu
14
вересня
2015

В Білій Церкві створено Коаліцію громадських організацій

На передодні місцевих виборів в Білій Церкві була створена Коаліція громадських організацій. Її засновниками виступили Всеукраїнські Громадські організації
З нагоди створення Коаліції та проголошення тих умов, за яких можлива підтримка кандидата на посаду міського голови, 14 вересня 2015 року її представники провели прес-конференцію. З основною доповіддю про цілі та завдання Коаліції на місцевих виборах виступив Голова Коаліції, Заступник Голови громадської ради при Київській обласній державній адміністрації Тютюнник Іван Федорович.Зокрема він зазначив, що громадськості одного міста неможливо вплинути на обрання Президента або значної кількості депутатів Верховної Ради. Проте на рівні міста це можливо. Тому і вирішили об’єднатися та спробувати це зробити. Нажаль на сьогодні Новий закон про місцеві вибори не дає нам можливості підтримати кандидатів мажоритарників не залежних від партій.
Про можливості Коаліції в плані людських та організаційних ресурсів доповів Голова Правління Білоцерківської міської спілки Товариства садівників та городників Сергій Степанський.
Наприкінці прес-конференції Тютюнник Іван Федорович подякував голові Київської обласного відділення КВУ Юрію Буту за юридичну та методичну допомогу у створені коаліції, слушні пропозиції у стратегічних напрямках діяльності Коаліції та підготовці документів, які йдуть від імені коаліції.

  • Теги: Біла Церква, белая церковь, бц тв, бцтв, новини, новости, прес-конференція, старшокласники, студенти

Категорія новин: Новини, Прес-конференція / Інтерв'ю

vc