Menu

Прес-конференція / Інтерв'ю

21
серпня
2015

Парк розваг у Білій Церкві: реальність чи вигадка?

Автор громадської ініціативи "Біла Церква. Завтра" Костянтин Єфименко впевнений, що в Білій Церкві цілком можливо збудувати сучасний парк розваг, який за зумовить розвиток і супутніх бізнесів в сфері побутового обслуговування населення та готельно-рекреаційних послуг. Тому 18 серпня до Білої Церкви на запрошення Костянтина Єфименка завітали представники швейцарської компанії Maxmakers, яка консультує інвесторів по проектах у сфері розваг, рекреації та сімейного дозвілля. Вивчатимуть можливості будівництва сучасного парку розваг у нашому місті

Категорія новин: Новини, Прес-конференція / Інтерв'ю

10
серпня
2015

Європейські гранти для білоцерківських проектів

Часто можна почути багато ініціатив про те, як можна змінити місто. Проте мало хто знає, на які це кошти роботи. Якщо лише за бюджетні, змінюватися доведеться дуже довго. Громадська ініціатива "Біла Церква. Завтра" запросила Миколу Тимощука, директора представництва Українського союзу промисловців і підприємців в ЄС, розповісти про те, як можна залучати під різні проекти гранти ЄС

Категорія новин: Новини, Прес-конференція / Інтерв'ю

10
серпня
2015

У Білій Церкві з’явиться сучасний центр міста

 Торгову площу збираються кардинально змінити. Автор громадської ініціативи "Біла Церква. Завтра" Костянтин Єфименко зустрівся з місцевими та київськими архітекторами для того, щоб обговорити можливості реконструкції площі. Домовилися створити робочу групу, яка розробить умови проведення конкурсу на кращий проект реконструкції

Категорія новин: Новини, Прес-конференція / Інтерв'ю

27
липня
2015

"Біла Церква. завтра" - робота над Стратегією розвитку міста

У Білій Церкві триває робота зі створення Стратегії розвитку нашого міста. Ця ідея належить Костянтину Єфименку, голові громадської ініціативи «Біла Церква. Завтра». Над документом працюють польські експерти із залученням громадського активу міста. 23 липня на засіданні керуючого комітету були підведені підсумки проміжного етапу розробки документу. Детальніше про  це розповіли на спільній прес-конференції автор громадської ініціативи «Біла Церква. Завтра» Костянтин Єфименко та віце-президент Європейського центру підприємництва Єжи Квєчинський

Категорія новин: Новини, Прес-конференція / Інтерв'ю

30
травня
2015

Біла Церква. Завтра. Перспективи соціально-економічного розвитку міста

27 травня у м. Біла Церква відбулася Перша Міжнародна конференція «Біла Церква. Завтра. Перспективи соціально-економічного розвитку міста». Мета заходу - розробити таку стратегію розвитку міста, яка б дозволила суттєво поліпшити соціально-економічну ситуацію в Білій Церкві. В конференції взяли участь експерти з Польщі, Латвії, Грузії, українські фахівці, представники бізнес-еліти та громадського активу міста. Організатором конференції стала громадська ініціатива «Біла Церква. Завтра».

 

Зі вступним словом виступили голова Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе, міський голова Білої Церкви Василь Савчук та голова Білоцерківської районної державної адміністрації Вадим Маршалок.

На початку учасники зустрічі ознайомилися з дослідження соціально-економічного розвитку Білої Церкви за період з 1990 по 2014 роки та аналізом потенціалу міста. Дослідження підготовлено експертами ДП «Укрпромзовнішекспертиза» на замовлення Благодійного фонду Костянтина Єфименка. Цей аналіз допоможе визначити сильні і слабкі сторони Білої Церкви, а також зясувати, які є можливості та напрямки подальшого розвитку міста.

Із ключовою доповіддю виступив ініціатор конференції Костянтин Єфименко. Він назвав основні, на його думку, вектори розвитку міста:

  1. 1)   Створити індустріальний парк як мінімум з трьома кластерами:

- для глибокої переробки зернових;

- машинобудування, в тому числі сільськогосподарське;

- виготовлення товарів народного споживання для постачання їх на ринки Києва.

  1. 2)   Створити бізнес-інкубатор та при ньому технологічний парк для розвитку білоцерківських стартапів на базі Білоцерківського національного аграрного університету та в сфері бізнес-креативу (реклама, маркетинг, проектування, фешн-індустрія та ін.)
  2. 3)   Створити туристичний кластер, щоб Біла Церква стала улюбленим місцем відпочинку киян на вихідних.

Ці три речі дозволять не лише створити нові робочі місця для білоцерківців, а це за дослідженням  ДП «Укрпромзовнішекспертиза», близько 20 тис. мешканців працездатного віку не працює в місті. Це дозволить залучити в економіку міста серйозні інвестиції і тим самим спричинити розвиток Білої Церкви.

Учасники конференції вивчили також зарубіжний досвід. Зокрема, віце-президент Європейського центру підприємництва Єжи Квєчинський  розповів, які приклади економічної трансформації в Польщі можуть бути корисними для України. Леван Варшаломідзе, колишній голова уряду Автономної Республіки Аджарія, поділився досвідом перетворення Батумі з провінції у світовий курорт, а латвійський політичний експерт Крістіанс Розенвалдс розповів про балтійський досвід переходу міст від радянської моделі до європейської. Цікавими були й доповіді Володимира Майстришина, голови спостережної ради компанії "Укртеплоінвест", стосовно енергозбереження, народного депутата Віктора Галасюка про розвиток технопарків в Україні і, зокрема, в Білій Церкві та Григорія Мельничука, співкоординатора Ради з урбаністики Києва.

За словами організатор конференції, це лише перший крок до розробки стратегії розвитку міста і залучення до цього процесу активних мешканців міста, яким небайдуже де і в яких умовах жити. 

 

Категорія новин: Новини, Прес-конференція / Інтерв'ю

30
травня
2015

Вибачення за неналежну якість води

29 травня 2015 року відбулась прес-конференція ТОВ«БІЛОЦЕРКІВВОДА»,на якій директор підприємства Ольга Бабій попросила вибачення у мешканців Білої Церкви за неналежну якість води напередодні промивки мереж: 22 травня 2015 року.

 

Категорія новин: Новини, Прес-конференція / Інтерв'ю

23
травня
2015

Перша міжнародна конференція у Білій Церкві

27 травня в приміщенні Київської обласної торгово-промислової палати відбудеться перша міжнародна конференція "Біла Церква. Завтра. Перспективи соціально-економічного розвитку міста"

Категорія новин: Новини, Прес-конференція / Інтерв'ю

15
травня
2015

Зустріч працівників МВС з переселенцями із зони АТО

У різних районах Білоцерківщини нині проживає чимало сімей, які були вимушені залишити свої домівки у зоні проведення АТО.

Для того, щоб вияснити, чого найбільше потребують біженці зі сходуі, 15 травня в Білоцерківському міськвідділі міліції пройшла зустріч працівників МВС та Білоцерківського райвідділу ДМС з переселенцями із зони АТО.

Категорія новин: Новини, Прес-конференція / Інтерв'ю

15
травня
2015

Що сталось з учнями під час відкриття меморіальної дошки?

Нагадаємо, що 12 травня 2015 року під час відкриття меморіальної дошки випускнику Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» десяти учням закладу під час цього емоційного заходу стало зле

Категорія новин: Новини, Прес-конференція / Інтерв'ю

13
травня
2015

ЩО ПРИХОВУЮТЬ МАЙНОВІ ДЕКЛАРАЦІЇ ЧИНОВНИКІВ БІЛОЇ ЦЕРКВИ?

13 травня Громадською організацією "Центр громадського розвитку» була проведена презентація результатів проекту «Підвищення обізнаності громадянського суспільства та моніторинг представників влади м. Біла Церква на предмет конфлікту інтересів»

Категорія новин: Новини, Прес-конференція / Інтерв'ю

<<  3 4 5 6 7 [89  >>  

vc