Menu

Прес-конференція / Інтерв'ю

22
липня
2016

Чи потрібен аеропорт місту?

 Ми запитали у мешканців міста, чи потрібен їм аеропорт.

Категорія новин: Новини, Прес-конференція / Інтерв'ю

15
липня
2016

Хто захистить чорноземи?

15 липня відбулась конференція громадської організації "Всеукраїнської спілки сертифікованих інженерів-землевпорядників", мета якої сприяння вирішенню актуальних науково-технічних проблем в галузі землеустрою, використанні і охороні земель, державного земельного кадастру

Категорія новин: Новини, Прес-конференція / Інтерв'ю

22
червня
2016

Затримано банду вело та мотокрадіїв

 

Затримано троє крадіїв, що спеціалізувалось на крадіжках власного майна громадян та мопедів.  Ними виявились Білоцерківці 19-ти, 18-ти та 16-ти років, ніде не працюючих, хоча двоє з них закінчили одне з професійно-технічних училищ Білої Церкви та отримали робітничу спеціальність, але обрали професію «злочинця».

Погоріли крадії після незаконного заволодіння в ніч на 18 червня на вулиці Таращанській, належного місцевій мешканці моторолера  марки «Viper», що стояв біля під’їзду однієї з багатоповерхівок, який злочинці відштовхали в напрямку автошляху Біла Церква - Шкарівка та завели шляхом з’єднання проводів замка запалювання. Але втекти на краденому мопеді не змогли, тому що у нього було пробите переднє колесо. Не здаючись, злодії зняли колесо, один залишився сторожити мопед, а другий пішов лагодити колесо на шино монтажі, що знаходилось поруч та був затриманий на АЗС місцевим мешканцем. Іншого крадія працівник слідчо-оперативної групи наполегливо переслідував  та затримав, коли той через паркан потратив на подвір’я одного з приватних будинків.


Категорія новин: Новини, Прес-конференція / Інтерв'ю

20
травня
2016

Новий очільник Білоцерківської поліції провів прес-конференцію

У Білоцерківському відділі поліції відбулась прес-конференція начальника відділу поліції Сергія Возненка з представниками ЗМІ, на якій обговорили   проведену роботу поліції з питань протидії злочинності та профілактики правопорушень на території обслуговування за чотири місяці 2016 року.

На початку прес-конференції головний поліцейський Білоцерківщини повідомив, що з квітня 2016 року усіх правоохоронців Білої Церкви призначено в постійний штат Головного управління Національної поліції в Київській області, а також зупинився на основних показниках роботи структурних підрозділів Білоцерківської поліції.

Категорія новин: Новини, Прес-конференція / Інтерв'ю

13
травня
2016

Що потрібно мати для отримання водійського посвідчення

Увага! Зменшено кількість документів, що подаються до територіальних органів з надання сервісних послуг МВС для отримання посвідчення водія.
Потрібно мати такі документи:
- паспорт
- медична довідка установленого зразка
- ідентифікаційний код (копія)
- фотокартка НЕ ПОТРІБНА

Вартість первинної здачі категорії В скадає 227 грн

Категорія новин: Новини, Прес-конференція / Інтерв'ю

<<  1 2 3 4 [56 7 8 9  >>  

vc