Menu
12
травня
2014

Думати швидо, діяти чітко.

Учні білоцерківської школи продемонстрували готовність до евакуації та проявили цікавість до показового навчання з цивільної оборони.
24 квітня на території білоцерківської ЗОШ №9 проводилися заходи з цивільного захисту.
Рятувальники провели навчальну евакуацію школярів на випадок виникнення пожежі в будівлі школи. Після трьох спеціальних сигналів коридори та сходові марші швидко заповнились школярами, яких виводили на вулицю викладачі через основні та запасні виходи. За кілька хвилин всі діти та дорослі знаходились на спортивному майданчику, де вже заздалегідь рятувальники поставили пожежно-рятувальну техніку та обладнання. Навчальна евакуація була виконана у нормативний термін, тож рятувальники із великим задоволенням оцінили старання дітей на «відмінно».
Учні продемонстрували всім присутнім гасіння умовної пожежі за допомогою вогнегасників, а рятувальники розповіли школярам про автодрабину, пожежний та аварійно-рятувальний автомобілі та їх обладнання, показали як діють гідравлічні ножиці. Пожежні провели показове бойове розгортання та подали воду.
По завершенню заходу, діти мали змогу приміряти бойовий одяг, посидіти у пожежному авто та уявити себе справжніми рятувальниками. На згадку про захід школярі отримали профілактичні листівки.
Як показує досвід Такі заходи дуже корисні та цікаві як для школярів, так і для викладачів. Вони дають змогу дітям ще раз повторити основні правила безпеки

 

  • Теги: Біла Церква, Белая Церковь, бц тв, бцтв, новини, новости

Категорія новин: Суспільство БЦ