Menu
28
березня
2015

У Білій Церкві розпочалася весняна висадка дерев

Клени, дуби берези з'явилися у мікрорайоні Гайок.
Учасники білоцерківської толоки висадили сотні дерев та прибрали вулиці від сміття.

Толоки триватимуть щосуботи.

 

Категорія новин: Новини, Суспільство

27
березня
2015

Кров для воїнів АТО

26 березня педагоги та спеціалісти Білоцерківського навчально-виховного об'єднання "Звитяга" здавали кров для бійців зони АТО, а також для всіх хто її потребує. Таким чином була проведена показова акція з метою посилення військово-патріотичного виховання школярів міста.

 

Категорія новин: Новини, Суспільство

27
березня
2015

Зустріч бійців «Білоцерківського» окремого зенітно-ракетного полку!

26 березня на залізничному вокзалі білоцерківці знову зустрічали бійців зенітно-ракетного полку, які виконували бойове завдання в зоні АТО.

 

Категорія новин: Надзвичайні новини, Новини

26
березня
2015

Грані єврейської душі

Вистава учнів школи "Міцва-613"

 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

24
березня
2015

Депутати не хотять працювати, зриваючи сесію неявкою.

24 березня мала відбутися сімдесят третя сесія Білоцерківської міської ради VI скликання, але не відбулася, бо не було кворуму. Частина депутатів вдруге влаштувала демарш.

Присутніми було 28 депутатів: Тетяна Сербин, Олександр Ореховський, Ольга Кучер, Володимир Малюк, Сергій Беркут, Юрій Петрик, Микола Бондаренко, Микола Колосенко, Іван Кошель, Сергій Макушин, Дмитро Поліщук, Юрій Залізняк, Лідія Маринкевич, Олександр Хозєєв, В’ячеслав Хмельницький, Володимир Сержук, Сергій Кривий, Анатолій Дикий, Геннадій Дикий, Вадим Маршалок, Костянтин Бугайчук, Андрій Король, Андрій Дрофа, Людмила Капінус, Галина Музиченко, Сергій Масюк, Олександр Олійник, Ярослав Яременко.

Категорія новин: Новини, Влада

23
березня
2015

Скільки коштує безкоштовна медицина?

Три гривні, 50 копійок на один день. Саме стільки передбачили на лікування одного білоцерківця. Про таку медичну арифметику і йшла розмова на прес-конференції, яка пройшла 23 березня у Білоцерківській міській раді. Хоч і з’явилася так звана децентралізація у вигляді медичної субвенції, та із цих коштів вираховують і на заробітну плату, і на енергоносії. А решта – на медикаменти. Тому й виникає ситуація, коли безкоштовна медицина для білоцерківців стає занадто дорогою. Тим більше, що й не всі медикаменти є у вільному продажі.

Категорія новин: Новини, Влада

18
березня
2015

Результати роботи ТОВ "БІЛОЦЕРКІВВОДА" за 2013-2014 роки

18 березня відбулась прес-конференція директора "БІЛОЦЕРКІВВОДА", на тему виконання концесійного договору. Ольга Бабій розповіла, які заходи та поліпшення були виконані за весь період діяльності концесіонера та презентувала план діяльності підприємства на 2015 рік.

Категорія новин: Новини, Суспільство

20
березня
2015

Герої повертаються! Бійців зенітно-ракетного дивізіону 72-ї ОМБР демобілізовано.

Сьогодні (20 березня) у Білу Церкву із зони проведення АТО повернулися бійці зенітно-ракетного дивізіону 72-ї окремої механізованої бригади, що захищали кордони країни від загарбників на протязі року.
На території п'ятого майданчику бійців зустрічали рідні та небайдужі громадяни з квітами, повітряними кульками та плакатами,

Категорія новин: Надзвичайні новини, Новини

19
березня
2015

Музей бойової слави

19 березня в Білоцерківській ЗОШ №3 відбулось урочисте відкриття кімнати-музею бойової слави присвячений Віктору Міщенко та Павліченко Людмилі.

Віктор Міщенко у 1970 році загинув мешканець Білої Церкви, випускник загальноосвітньої школи №3.

Цей день був обраний не випадково, адже саме сьогодні в Україні відзначається День воїнів підводників. 

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

19
березня
2015

Куди поділись земельні ділянки для воїнів АТО?

19 березня велика кількість депутатів чомусь вирішила створити собі позачерговий вихідний, із-за чого 73 сесія Білоцерківської міської ради не відбулась, бо не було кворуму.
Планувалось розглянути такі питання: взяття на баланс частини теплових мереж, затвердити програму розробки містобудівної документації, детальний план територій, план зонування, план діяльності БМР з підготовки проектів регуляторних актів, звіт управління комунальної власності, збільшення та зменшення статутного капіталу ЖЕКів, звільнення від сплати за технічне обслуговування ліфтів мешканців квартир, що проживають на першому поверсі, програма розвитку велосипедної інфраструктури.

 

Категорія новин: Новини, Влада

<<  166 167 168 169 170 [171172 173 174 175  >>