Menu
10
лютого
2015

Увага! Без паніки! 12 лютого буде перевірено систему оповіщення.

12 лютого з 13:45 до 15:00 буде проведена планова перевірка обласної системи централізованого оповіщення з практичним включенням електричних сирен.

Категорія новин: Надзвичайні новини, Новини

10
лютого
2015

Меморіальні дошки загиблим воїнам та відведення сектора для почесних поховань

10 лютого відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, в ході якого взяли до відома інформацію про стан забезпечення харчування хворих в стаціонарах лікувально-профілактичних закладів міста у 2014 р.
Члени виконавчого комітету прийняли рішення про увіковічення пам’яті загиблих учасників антитерористичної операції, яким вирішили встановити меморіальні дошки на території м.Біла Церква на честь випускників білоцерківських загальноосвітніх навчальних закладів, що загинули за незалежність України - С. Павлуші - на фасаді Білоцерківського професійно-технічного училища ім. П.Поповича; І. Каплуненка - на фасаді Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№ 6; Р. Григора - на фасаді Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша гімназія – школа першого ступеня»; С. Чопа - на фасаді Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. № 5.
Під час засідання виконавчого комітету було утворено Білоцерківський міський оперативний штаб з питань безпеки громадян та захисту найважливіших об’єктів інфраструктури міста.
Члени виконавчого комітету прийняли рішення про вартість харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах, розглянули деякі питання перепланування житлових та нежитлових приміщень.
Під час засідання також було введено в дію рішення конкурсного комітету з визначення перевізника на міському автобусному маршруті загального користування № 7 «Міська лікарня № 2 - Супермаркет «Велика кишеня».
Прийнято рішення про відведення сектора для почесних поховань на центральній алеї кладовища «Сухий Яр» т. зв. Алеї Слави особам, які загинули за незалежність України та розглянуто ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.

Категорія новин: Новини, Влада

09
лютого
2015

Прапор з передової для білоцерківських учнів

Учні білоцерківських шкіл допомагають, як можуть нашим бійцям. Базою, де збирали допомогу, була ЗОШ №6, де 24-го грудня разом з усім необхідним, а також листами та малюнками юні білоцерківці передавали державний прапор України бійцям 72-ї ОМБР, які дислокуються у Волновасі.
9 лютого ще один такий державний прапор України, який був на передовій, і який підписували наші хлопці, передавали музичній школі №5

Категорія новин: Новини, Суспільство

08
лютого
2015

Справжнє свято для вихованців інтернату

8 лютого для вихованців Білоцерківського дитячого будинку-інтернату, відбувся святковий концерт,в якому взяли участь зірки з Києва.
Захід пройшов при підтримці Білоцерківської єпархії Української Православної Церкви.

Категорія новин: Новини, Суспільство

06
лютого
2015

Як Ви оцінюєте роботу комунальних служб в умовах снігопаду й ожеледиці?

Складні погодні умови призвели до сплеску травматизму у Білій Церкві. Лікарі констатують, в останні дні  кількість звернень з переломами збільшилась

Категорія новин: Новини, Суспільство

04
лютого
2015

Медики-герої, котрі рятують життя бійцям АТО

Більшість інформації, яка з’являється про події зі Сходу України, пов’язана з роботою українських військовослужбовців. Але дуже мало висвітлюється робота військових лікарів, які перебувають поряд з солдатами і роблять все можливе, щоб за потреби врятувати їм життя. Якщо військових, які борються за волю й цілісність нашої країни, ми називаємо героями, то лікарів, які борються за життя військових, ми повинні називати героями героїв.

Категорія новин: Новини, Суспільство

02
лютого
2015

Кабмін відмінив 4-у «чорнобильську зону» !!!

 

Міністерство фінансів України ліквідувало зону посиленого радіологічного контролю (4-у зону) з метою оптимізації видатків державного бюджету.
Скасували компенсації та пільги громадянам, які належать до 4-ї категорії постраждалих, окремих виплат сім'ям з дітьми та доплат за роботу в зонах радіоактивного забруднення.

 

Категорія новин: Новини, Влада

02
лютого
2015

Місцеві податки і збори. Роз'яснення.

2 лютого у малому залі виконкому міської ради пройшла прес-конференція з питань місцевих податків і зборів в м. Біла Церква.

Із 14 місцевих податків і зборів у кодексі передбачено 5, зокрема: * податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;
* збір за місця для паркування транспортних засобів;
* збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності;
* туристичний збір;
* єдиний податок.

Категорія новин: Новини, Влада

02
лютого
2015

ДТП за участі міліції

2 лютого на пепехресті бул. 50-річчя Перемоги та вул. Водопійна сталося ДТП. Автомобіль державної служби охорони зіткнувся з автомобілем Lanos.
Учасники ДТП відмовились коментувати зіткнення.
ДАІ на місце автомобільної аварії не поспішало.

Категорія новин: Надзвичайні новини, Новини

<<  158 159 160 161 162 [163164 165 166 167  >>