Menu
26
квітня
2015

29-та річниця відлуння Чорнобильського дзвону

Хресна хода до пам’ятника «Чорнобильський дзвін», мітинг та покладання квітів у зв’язку із 29 - річницею аварії на Чорнобильській АЕС

 

Категорія новин: Новини, Суспільство

25
квітня
2015

На трасі біля Білої Церкви сталося ДТП

25 квітня о 11:10 на пункт зв’язку 1- Державної пожежно-рятувальної частини м. Біла Церква надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду по трасі Київ-Одеса. До місця виклику було направлено 1 відділення 1-ДПРЧ м. Біла Церква. По прибутті на місце було виявлено перевернутий автомобіль «Renault 11». Рятувальники провели роботи по змиву розливу паливо мастильних матеріалів з траси. В результаті ДТП травмовано водія автомобіля 1975 року народження, якого доставлено до Білоцерківської ЦРЛ.

 

http://www.kyivobl.mns.gov.ua/news/5483.html

 

Категорія новин: Надзвичайні новини, Новини

23
квітня
2015

ЗНО стартує з української мови!

 24 квітня в Білій Церкві, як і в усій Україні, відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Участь у тестуванні візьмуть усі без виключення учні 11-х класів (1 163) та випускники шкіл минулих років, які планують вступати до вищих навчальних закладів.

Цього року результати тесту одночасно зараховуватимуться як державна підсумкова атестація з шкільного курсу української мови, а також як вступний тест для бажаючих вступати до вищих навчальних закладів у цьому році. У зв’язку з цим, відповідно до наказу управління освіти і науки Білоцерківської міської ради від 31.03.2015 №38, унесено зміни до режиму роботи навчальних закладів, на базі яких створено пункти проведення ЗНО з української мови і літератури, робочий день з 24 квітня перенесено на суботу 25 квітня 2015 року:

-  Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6;

-  Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7;

-  Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11;

-  Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18;

- Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій;

-  Білоцерківська спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О.Кириленка;

- Білоцерківське навчально-виховне об'єднання "Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня".

Ще однією новацією цьогорічного тестування з української мови і літератури є можливість складати тест двох рівнів: базового або поглибленого. Також змінено систему оцінювання завдань, яка відтепер базуватиметься на принципі визначення порогового бала. Абітурієнти, які не подолають визначений експертами поріг, брати участь у вступній кампанії цього року не зможуть.

Сертифікаційна робота базового рівня у 2015 році містить 58 завдань, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин. Максимальна кількість балів, яку може набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання тесту базового рівня, складає 104 бали.

У свою чергу, до сертифікаційної роботи поглибленого рівня буде включено 74 завдання. 58 завдань тесту матимуть базовий рівень складності, 16 – поглиблений. На виконання роботи учасникам ЗНО буде відведено 210 хвилин (150 хвилин на виконання завдань базового рівня та 60 хвилин на виконання завдань поглибленого рівня). Максимальна кількість балів, яку може набрати учасник ЗНО за тест поглибленого рівня, складає 136 балів.

Тестові роботи обох рівнів також матимуть одне завдання з розгорнутою відповіддю, яке передбачає створення учасником зовнішнього незалежного оцінювання власного аргументативного висловлення на дискусійну тему. Власне висловлювання має містити не менше 100 слів.

Усі пункти тестування розпочнуть зовнішнє оцінювання об 11-й годині 24 квітня. Учасникам ЗНО варто мати на увазі, що допуск до пункту тестування починається за 45 хвилин та припиняється за 10 хвилин до початку зовнішнього оцінювання.

Для допуску до пункту ЗНО обов’язково необхідно пред’явити: сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання; документ, назва і номер якого зазначені у Сертифікаті; запрошення-перепустку для участі в зовнішньому оцінюванні.

Увага! Учасники ЗНО під час тестування не можуть мати при собі засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, що можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети та прилади.

 

http://bc-news.com.ua/component/k2/item/1119-uvaha-24-kvitnia-vidbudetsia-zno-z-ukrainskoi-movy

Категорія новин: Новини, Освіта та культура

23
квітня
2015

Білоцерківські аптеки розповсюджують наркотики

Співробітники Білоцерківського міськвідділу міліції, в одній із місцевих аптек виявили факт продажу лікарського засобу кодтерпіну, реалізація якого без рецепту лікаря заборонена.

Під час проведення оперативно-профілактичного відпрацювання «Батискаф», оперативники по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Білоцерківщини задокументували факт продажу провізором рецептурного медичного препарату «Кодтерпін» реалізація якого заборонена без рецепту лікаря. Аптекар з легкістю продала три пластинки препарату місцевому мешканцю, який при покупці не пред’явив рецепт лікаря.

 Слідчим відділом Білоцерківського міськвідділу міліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 320 Кримінального кодексу України (Порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів) - карається штрафом до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до чотирьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

Категорія новин: Новини, Суспільство

23
квітня
2015

Просто встали і пішли. Зірвана 74-та сесія БМР. (23.04.2015)

Межі міста не визначені. Питання не вирішується вже 10 років. Хто в цьому винний? Депутати звинувачують один одного. Райдержадміністрація та Білоцерківська міська рада не можуть дійти консенсусу з цього питання.

Так, 23 квітня засідання сімдесят четвертої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання не відбулось. Депутати бажали заслухати звіт про роботу від заступника міського голови Сокола В.І, але той пішов у відпустку. Тож 11 депутатів просто встали і пішли, залишили сесійну залу в кількості 29-ти обранців. Такої кількості недостатньо для проведення сесії. 

 

Категорія новин: Новини, Влада

20
квітня
2015

До уваги одержувачів житлової субсидії !

До уваги одержувачів житлової субсидії !

 

              Особам, які отримували житлову субсидію протягом опалювального періоду 2014/2015 року (по квітень 2015 року включно), субсидія на наступний період (12 місяців, календарний рік) буде призначена на підставі раніше поданих документів, без звернень громадян.

 

            Звертаємо Вашу увагу, що у зв’язку із закінченням опалювального сезону 2014-2015 років з 14 квітня 2015 року, усім одержувачам субсидії за квітень буде видано нове повідомлення про призначення житлової субсидії.

                                                                           

Заступник начальника управління

соціального захисту населення

 

Білоцерківської міської ради                                  Т.О. Велігорська

Категорія новин: Новини, Суспільство

20
квітня
2015

«Не потребують захисту»: юні каратисти можуть постояти за себе і за інших

Карате – це жорстка самодисципліна. Спортсмени забов'язані приходити на зайняття тільки в кімоно. Їх навчають не тільки фізичній досконалості, але і внутрішній: різноманітним технікам дихання, елементами якого є специфічні вигуки. Саме головне в цьому мистецтві – вивчити суперника, правильно і точно нанести удар. 

 

Категорія новин: Новини, Спорт

20
квітня
2015

«Біла Церква. Завтра»

16 квітня відбулася прес-конференція Костянтина Єфименка, на якій було презентовано громадську ініціативу «Біла Церква. Завтра», головна мета якої - віднайти у кризовому періоді нові можливості, визначити шляхи подальшого розвитку рідного міста. В рамках ініціативи буде розроблена Стратегія розвитку м. Біла Церква на найближчі 20 років. Власне, Костянтин Єфименко є автором цієї ідеї. Він розповів, яким чином реалізовуватиметься ініціатива.

 

Категорія новин: Новини, Прес-конференція / Інтерв'ю

19
квітня
2015

«Олімпік» - «Дніпро» – 0:4

18 квітня на стадіоні "Зміна" (Біла Церква) пройшов футбольний матч між командами «Олімпік» та «Дніпро» в рамках чемпіонату України U-21. 

 

Категорія новин: Новини, Спорт

<<  126 127 128 129 130 [131132 133 134 135  >>